میهن پرستان پیش نویس: 10 بهترین ارزش میدارد در لایحه Belichick اجرا

پیش نویس NFL است خزنده و نزدیک در حال حاضر کمتر از دو هفته به دور است. این پرستان شده اند شاخص و انجام مشق شب خود را تا حد زیادی از طریق کنفرانس های ویدئویی و فیلم به عنوان لیگ حرکت رو به جلو در بازی uncharted waters با توجه به جهانی همه گیر.

مسلح با یک عمده حمل و نقل این مواد در حال توزین چگونه به بهترین استفاده از یک دوجین میدارد.

شکسته آنها در دور اول انتخاب چهار سوم میدارد دور یک چهارم-دور انتخاب سه ششم دور میدارد و سه هفتم-دور میدارد.

در این نقطه است که می داند که اگر آنها را حفظ و همه میدارد. آنها می تواند حرکت از اولین دور زمین بیشتر میدارد و بازی با تعداد کلی. اما امید است در آینده دور به عنوان بسیاری از قابل توجه همکاران که ممکن است در سال 2020 پیش نویس NFL.

در امتداد آن خطوط لایحه Belichick تا به حال خوب پیش نویس و همچنین برخی از آنهایی که بی فایده در مخلوط خود را در طول دو دهه اجرا در راس. که آیا پیش نویس موفق بودند یا نه, او موفق به دور آمده با برخی از ارزش های بزرگ میدارد. تعداد کمی از کسانی که در انتخاب به راحتی به ذهن می آیند. دیگران بسیار است.

با که در ذهن من بالا 10 لیست برای shrewdest پیش نویس میدارد در طول Belichick را اجرا کنید. این است که یک ارزیابی از 10 بهترین یا درخشان ترین ستاره. این 10 که ارائه بزرگترین انفجار داده که در آن آنها انتخاب شدند.

1. تام بردی

(6 دور 2000)

او فقط ممکن است پسر پوستر برای همه زمان بهترین پیش نویس انتخاب در NFL تاریخ است. آن دیوانه به فکر می کنم شما می توانید از زمین شروع کارفرمایی در این دور بسیار کمتر بزرگترین کارفرمایی از همه زمان و نهایی شش بار سوپر باول برنده است. آن را نیز دیوانه به فکر می کنم کارفرمایی گرفته شده در دور ششم هنوز هم می تواند بازی 20 سال بعد.

اما بردی است و هنوز هم به دنبال بسیار شبیه او می تواند یک کمی بیشتر. تنها از آن خواهد شد با Buccaneers به جای این میهن پرستان.

شاید آن کامل شد, شانس, شاید آن را خالص پیش نویس زرنگ و دانا با Pats. به هر صورت او شده است چهار بار سوپر باول MVP و سه بار NFL MVP. او 59 ارسال شده گشت برنده از جمله پنج در سوپر باول. وجود دارد هیچ انکار ارزش. مطلق سرقت در دور ششم.

2. جولیان Edelman

(7 دور 2009)

او یک کالج کارفرمایی در ایالت کنت. Pats تا به حال ایده های دیگر تبدیل او به گیرنده. آنها او را دوست داشتم به عنوان یک سخت hard-nosed, فوتبال, بازیکن, اما احساس آنها بهتر می تواند با استفاده از رعد و برق خود را-حرکت سریع (بزرگ سه مخروطی مته زمان) در موقعیت های مختلف. آنها حق داشتند.

Edelman بود بردی اصلی رفتن-به-مرد و زنجیره ای تکان دهنده از دهه گذشته است. فقط در postseason به تنهایی او شده است یکی از مولد ترین گیرنده در تاریخ, رتبه بندی کلی دوم (پشت جری برنج) در هر دو postseason دریافت متری و پذیرایی.

او MVP از سوپر باول LIII با 10 جلب برای 141 متری. او همچنین تا به حال یک جفت از 100-گرفتن فصل به فصل همراه با سه 1,000-حیاط مبارزات. با هیچ بردی او می خواهم به اشاره در بالا.

3. راب Gronkowski (2nd round, 2010)

در حالی که Pats قطعا تا به حال چشم خود را بر Gronkowski در طول سال 2010 پیش نویس آنها هنوز هم گرفتن حال پرواز بر او با توجه به سابقه مشکل کمر و عمل جراحی در طول سال دبیرستان خود را در کالج. او خاموش بود و بسیاری از مردم پیش نویس تخته با توجه به عدم قطعیت را با پشت خود را اگر چه آنها را حرکت به مطمئن شوید که آنها را ضرب و شتم کلاغ به پانچ در دور دوم. نیازی به گفتن قمار پرداخت برای میهن پرستان.

آنها اساسا برداشت های آینده سالن از شهرت تنگ و مسلما بهترین بازی موقعیت. او به Pats نه صدمه زده فصل بود اما یک نیروی زمانی که او در ترکیب است. بازنشسته شد به عنوان تیم تمام وقت رهبر در touchdowns. به تازگی او انتخاب شد به NFL 2010 همه دهه و تیم NFL 100th Anniversary تمام وقت تیم.

4. ریچارد سیمور

(1st, دور, 2001)

چگونه شماره 6 به طور کلی انتخاب کنید و حتی به عنوان یک “ارزش” را انتخاب کنید ؟ چرا که از لحاظ تاریخی Top 10 میدارد در پیش نویس نیست لزوما panned از نظر عظمت و گرفتن بنگ برای جفتک انداختن, پس به صحبت می کنند. سیمور نامزد اسکار Pro Football Hall of Fame, اخیرا یک فینالیست. شاید شما یک یا دو بازیکن در دور اول که رفتن به آن نوع از اعتبار.

سیمور بالاترین انتخاب کنید در طول Belichick رژیم قطعا برگزار می شود تا پایان خود را از معامله. در طول هشت فصل با Pats او یک نیرو به عنوان یکی از دفاعی linemen در NFL. وی در بخشی از سه قهرمانی و پنج Pro کاسه با میهن پرستان.

5. مت نور

(2nd round, 2001)

در واقع او ده سال استارت این مورد برای دور دوم انتخاب کردن پوردو. او يومان کار حفاظت از بردی سمت کور. او سه بار نرم افزار کاسه بازیکن همه طرفدار و سه بار قهرمان سوپر باول. و او در حال حاضر به دست آورد ورود به میهن پرستان سالن از شهرت.

در اینجا خط مربی دانته Scarnecchia صحبت کردن در مورد نور در سالن سخنران سری.

“او فکر می کند او یک کمدین اما خدا را شکر ما پیش نویس مت و من به این معنی نیست که خالصانه” Scarnecchia گفت. “اولین چیزی که مت نور به من گفت بعد از ما پیش نویس او را در دور دوم او می گوید:” من حمله خواب.’ من التماس جهل. بنابراین او گفت: “من به خواب رفتن در همه زمان ها. من به خواب رفتن در جلسات.’ من گفت: “من فکر نمی کنم شما در حال رفتن به سقوط در خواب در جلسات من.’

“بنابراین او همیشه نشسته درست در مقابل من. من همیشه می توانید بگویید که او کمی narcoleptic.”

6. دن Koppen

(5th, دور, 2003)

داشتن یک undrafted بازیکن در شروع مرکز در مقابل بردی است که قطعا قابل توجه است. که تمایز متعلق به دیوید اندروز. اما پس از رسیدن به یک پنجم طفیلی از کالج بوستون به عنوان Koppen انجام داد و همچنین بردی جلو برای یک جفت از قهرمانی صحبت می کند جلد است. او اساسا در زمان بیش از این مرکز موقعیت خود را rookie سال پر کردن در برای مجروح Pro کاسه مرکز دامین چوبی و هرگز به عقب نگاه کرد. او با Pats نه فصل است.

Koppen ساخته Pro کاسه در سال 2007 بود و تمام تیم دوم-Pro همان سال است. او همچنین به نام میهن پرستان’ 2000s همه دهه تیم در سال 2010.

7. جیمز سفید

(4th, دور, 2014)

میهن پرستان را به حال کاملا چند درجه یک سوم پایین پشت — کوین, Faulk, Danny Woodhead و شین Vereen. سفید آخرین است و متعلق و یا در نزدیکی بالای لیست. او شده است یک دارایی ارزشمند به بردی و جرم گذشته شش فصل است.

شاید هیچ عملکرد بهتر نشان می دهد ارزش خود را از سوپر باول LI برابر شاهین. سفید گل برنده touchdown برای تکمیل یک معجزه باز گشت دوم-تلاش در اجرای اضافه کاری. قبل از این که به او کمک ماشه محتمل نتیجه و سپس با سوپر باول-رکورد 14 پذیرایی و 20 امتیاز به ثمر رساند. او همچنین تا به حال 15-گرفتن بازی در لیگ بخشی دور در برابر شارژر.

8. استفان Gostkowski

(4 دور 2006)

بد نیست زمانی که شما می توانید جایگزین افسانه آدم Vinatieri با کیکر که رفت تا تبدیل به حق رای دادن را همه وقت گلزن برجسته (1,775 دفاع کرد گرفته شد امتیاز). Gostkowski ارائه شده 14 فصل از قابلیت اعتماد و اطمینان است که دشوار است به بالا در موقعیت خود را و به همین دلیل او را در لیست. اما اجازه دهید اجازه می دهد تا لایحه Belichick به توضیح دهد که چرا Gostkowski یکی از بهترین ارزش میدارد.

“استفان حال بسیاری از نکات برجسته بیش از 14 سال به عنوان یک وطن پرست و یکی از موثر ترین راه بود آن آغاز شد زمانی که او موفق انجام شده در NFL kicker تاریخ” Belichick گفت: پس از انتشار کیکر در ماه گذشته. “برای برخی از این ممکن است بیش از حد دشوار است یک چالش است. اما از خود rookie سال استفان تراوش بلوغ و اعتماد به نفس نشان داد که او تا به وظیفه. او چندین حیاتی ضربات خود را rookie سال و تاسیس یک سطح بالای عملکرد و ثبات برای سال ها و سال آمده است.”

9. متی اسلاتر

(5th, دور, 2008)

اواخر دور انتخاب کنید تبدیل به هشت-زمان Pro کاسه بازیکن در تیم های ویژه در طول 13 فصل با Pats. در حالی که وجود دارد برخی از کسانی که به حداقل رساندن ارزش ویژه بازیکنان تیم را کمبود فراوانی در این زمینه Belichick سیاهی اهمیت متخصصان است.

اسلاتر یکی از بهترین توپچی ها به بازی بازی. او سزاوار سالن از شهرت در نظر گرفتن زمانی که او بازنشسته. او شده است یک تفاوت ساز هر دو در این زمینه و در اتاق قفل است. سه بار قهرمان سوپر باول او است و یکی از Belichick احترام ترین رهبران.

10. مارکوس توپ

(6th, دور, 2011)

مانند Gronk توپ قمار بود حتی به عنوان یک ششم دور انتخاب کنید. این TCU offensive lineman شد مبتلا به لنفوم غیر هوچکین یک زمان کوتاه قبل از پیش نویس است. او به عنوان یکی از مقابله با چشم انداز اما بیماری او را یک علامت سوال است.

که قمار پرداخت می شود. بعد از درمان است که در سال توپ باقی مانده است سالم و نسبتا با دوام به عنوان تیم شروع مناسب مقابله با. او سه بار قهرمان سوپر باول ساخت دوم تیم All-Pro در سال 2016.

ذکر شریف: Asante ساموئل (4th, دور, 2003), Trey گل (4th, دور, 2015), Shaq مختلف (4th, دور, 2015), داود مسلمات (7 دور 2002), Ted Karras (دور 6, 2016) مت کسل (7th, دور, 2005).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im