میهن پرستان سابق جت های LB براندون Copeland برسد رایگان-عامل مقابله

میهن پرستان’ کلاه فضای تقریبا از بین میره اما آنها نمی انجام می شود و حرکت فقط رتبهدهی نشده است.

هر یک لیگ, منبع Pats رسیده رایگان-عامل شرایط با سابق جت های linebacker براندون Copeland در روز یکشنبه. پنج سال کهنه باید کمک به پر کردن فضاهای خالی سمت چپ توسط خروج از میهن پرستان linebackers Kyle ون Noy و جیمی کالینز در آژانس رایگان. Copeland ارسال شده 42 پردازد 1.5 کیسه سه QB بازدید و مجبور اشتباه فصل گذشته زمانی که او محدود به یک دوجین بازی برای نقض لیگ PEDs سیاست.

به عنوان عامل رایگان undrafted در 2013, Copeland برای اولین بار لذت می برد کوتاه نانامی به بازی در بالتیمور و تنسی قبل از اینکه در نهایت چسبیده با شیرها برای دو فصل و سپس پیوستن به این جت در سال 2018 است. 28 ساله و بلافاصله لذت می برد حرفه ای سال جمع آوری حرفه ای-پنج کیسه به عنوان یک موقعیتی لبه حمله کننده. Copeland بازی بهترین بازی سال 2019 در برابر میهن پرستان در هر طرفدار فوتبال تمرکز و بازی تقریبا نیمی از خود را جرقه بزند در اجرای دفاع.

او چک در در 6-پا-3 و 263 پوند است.

Copeland نیز فارغ التحصیل از مشهور مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه کسب و کار. Copeland هنگامی که برآورد او صرف تنها 10-15 ٪ از خود بازی چک.

ژانویه گذشته او برنده NFLPA بالاترین افتخار آلن صفحه جامعه جایزه که به رسمیت می شناسد یک بازیکن است که “نشان می دهد که یک تعهد عمیق به تأثیر مثبت” جامعه خود و دیگران در سراسر کشور است.

شرایط جدید خود را معامله نمی شوند و در عین حال شناخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im