میهن پرستان K جاستین Rohrwasser می گوید او را حذف بحث برانگیز تو

قبل از اقدام اول خود را NFL هدف زمینه پرستان rookie کیکر جاستین Rohrwasser در حال حاضر پشیمان رفتن گسترده ای راست.

طی مصاحبه ای در WBZ-تلویزیون در اواخر شب دوشنبه Rohrwasser گفت که او برنامه ای برای حذف بحث برانگیز تاتو روی ساعد چپ به نمایندگی از راست به گروه شبه نظامی شناخته شده به عنوان سه Percenters. پس از او انتخاب شده در دور پنجم از پیش نویس NFL در شنبه Rohrwasser گفته خبرنگاران محلی او غافل شد از تو معنی است که او آن را به عنوان یک نوجوان. دو روز بعد او ارائه مطلب جدول زمانی خاص در WBZ گفت: او تو, زمانی که او 18 و نمی دانم آن معنای واقعی تا دقیقه قبل از روز مصاحبه.

او به خبرنگاران گفت: پس از آن او برنامه ریزی شده به پوشش آن.

“به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم چه آن مربوط به روز شنبه این دقیقا چیزی که من می دانستم که من تا به حال به آن کاملا گرفته شده از بدن من” Rohrwasser گفت. “من گفت: پوشش آن [به خبرنگاران] اما من می خواهم به آن را حذف از بدن من. این شرم آور است که من تا به حال آن را در آنجا به اينجا رسيد.”

در سال های اخیر اعضای سه Percenters حمایت مسلحانه اشغال یک پناهگاه حيات وحش اقدام به منفجر کردن یک ساختمان و در شرکت های سفید ملی, تظاهرات هر چند رهبران بعد نژادپرستی محکوم کرد. مرکز قانون فقر جنوب خواستار pro-تفنگ سازمان “ضد دولت” ، سه Percenters ادعای آنها وجود ندارد به تحریک یک انقلاب و یا سرنگونی دولت اما “سلطنت در یک overreaching دولت و فشار به عقب در برابر ظلم و ستم.”

Rohrwasser بازی با تو از طریق بسیاری از کالج حرفه ای آغاز شد که در رود آیلند و به این نتیجه رسیدند در مارشال. او به دست آورد و آن را گاهی اوقات در طول ترم اول در URI. پس از دو فصل به او منتقل به مارشال, جایی که او در کنفرانس ایالات متحده آمریکا ویژه تیم بازیکن از سال تاسیس خود را به عنوان یکی از بهترین فوتبالیست چشم انداز در کشور است.

Rohrwasser ادعا در WBZ مصاحبه تو هرگز مورد سوال در مارشال.

“من متاسفم برای همه [دوستان] و خانواده است که باید برای دفاع از من. قرار دادن آنها را در به خطر انداختن موقعیت یکی از بزرگترین حسرت من تا کنون داشته است. برای آنها متاسفم,” او گفت:. “من قصد دارم از این یاد بگیرند. من قصد دارم به مالکیت آن است. این نیست که من هستم. بدون توجه به آنچه که نیست که من هستم. امیدوارم همه شما پیدا کردن که.”

Rohrwasser اولین کیکر پیش نویس هفته گذشته در 159th به طور کلی. او می رود به جای استفان Gostkowski این Pats ” تمام وقت رهبر در نقاط برای آینده قابل پیش بینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de