میهن پرستان linebacker و دفاعی کاپیتان اصلا كار هایتاور را انتخاب کردن از NFL 2020 فصل ساخت و او را بالاترین-مشخصات بازیکن و در عین حال به نشستن به دلیل نگرانی بیش از بازی در COVID-19 بیماری همه گیر.

هایتاور و 30 بود و ورود به سال آخر قرارداد خود را. معلوم نیست که آیا او در نظر گرفته شده است به عنوان بالا خطر ابتلا به این ویروس که خواهد عطا کند او را $350,000 دستمزد از لیگ و تعلق نسبت به سال رایگان آژانس. اگر هایتاور است تلقی معرض خطر او را دریافت خواهد کرد $150,000 دستمزد.

او می شود چهارمین پرستان بازیکن را به انتخاب کردن از فصل آینده پس از شروع مناسب مقابله با مارکوس توپ بیمارستان دنی حیاتی و گارد تهاجمی Najee Toran. در سراسر NFL نه بازیکن مجموع باید تصمیم گرفتند. ESPN برای اولین بار به گزارش تصمیم خود را.

با هایتاور امید بستن به خارج Pats سمت چپ در حداقل تجربه و جنس بنجل عمق در داخل linebacker. Ja’ Whaun بنتلی پیش بینی شده است تا به جای او در وسط فقط پیش از دور دوم rookie جاش Uche در این تیم عمق نمودار. مانند هایتاور, Uche همچنین می توانید بازی را بر روی لبه.

پس از ورود به NFL به عنوان انتخاب در دور اول در سال 2012 هایتاور صرف تمام زندگی خود را در انگلستان برنده سه سوپر کاسه و درآمد دو نرم افزار کاسه گره. در سال گذشته هایتاور لذت بردم یکی از بهترین فصول ارسال 71 پردازد و 5.5 کیسه حدود یک اشتباه بازگشت به زمین نشستن کامل هواپیما. او در حال حاضر چهارمین پرستان linebacker از 2019 که نمی خواهد بازی را برای این تیم در این سال از جمله Kyle ون Noy, جیمی کالینز و Elandon رابرتز.

روز قبل از او تصمیم هایتاور جشن تولد اولین فرزند خود در جولای 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de