میهن پرستان قفل کردن rookie تنگ پایان Devin Asiasi

این پرستان مشغول خود rookies رسما در برابر, در روز جمعه از امضای دور سوم انتخاب Devin Asiasi و اضافه کردن او به لیست دیگران رسیده اند قرارداد با این تیم است.

تنگ پایان گرفته با 91 انتخاب کلی توافق برای چهار سال rookie معامله یک منبع تایید کرد.

Aaron Wilson از هوستون کرونیکل اعلام خبر امضای.

این پرستان نیز قفل شده linebackers جاش Uche, Anfernee جنینگز و Cassh Maluia توهین آمیز linemen جاستین Herron و داستین دارد و همچنین به عنوان ضربه زن جاستین Rohwasser.

Asiasi شد اولین بار, تنگ, پایان گرفته شده توسط میهن پرستان قبل از دور چهارم در یک دهه با راب Gronkowski (دور دوم) و آرون هرناندز (دور چهارم) پس از رسیدن در سال 2010.

UCLA محصول در درجه اول شناخته شده برای خود تصویب نواز توانایی, اما همچنین می تواند در خط مسدود کننده.

Asiasi می ایستد در 6-پا-3, 257 پوند است. او یک 4.73 زمان در 40 yard dash.

“او یک مرد است که می تواند کشش زمینه عمودی برای ما اما در این روز و سن به یک نقطه حمله جلوگیری از تنگ پایان خطی که چند و دور بین” UCLA تنگ می رسد مربی درک حکیم گفت هرالد به تازگی. “من فکر می کنم که چرا شما را دیدم او را فراخوانده تا بالا به عنوان یک underclassman.

“اگر شما به نوبه خود در گذشته خود چهار بازی ها” حکیم افزود: “من می خواهم آن را قرار داده تا در برابر هر کسی در کشور از نظر همه اطراف 50-50 تنگ پایان برای رسیدن به سطح بعدی.”

تنها سه rookies (دور دوم ایمنی Kyle Dugger دور سوم به پایان تنگ دالتون Keene و پنجم دور گارد مایکل Onwenu) بدون علامت باقی می ماند در حال حاضر اما به نظر می رسد آنها خواهید بود برای محاسبه در مدت زمانی کوتاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im