میهن پرستان نوت بوک: آلاباما LB Anfernee جنینگز تا به حال در

ماه قبل از آلاباما linebacker Anfernee جنینگز شد Patriot پیش نویس انتخاب یکی از اعضای این سازمان گفت: این جوان چشم انداز خود را NFL آینده.

با توجه به Pats کارمند وینی Sunseriخود مسیر جدید انگلستان در حال حاضر گذاشته شده است.

سابق فارغ التحصیل دستیار با Crimson Tide که به تازگی استخدام شده توسط Pats Sunseri صحبت جنینگز به زودی پس از او در زمان کار جدید خود را در ماه ژانویه است. دو تن از آنان دوستانه از وقت خود را در آلاباما جایی که جنینگز خواهد مشورت با او در مورد این تیم سیستم دفاعی و بازی برنامه. جنینگز پیش بینی شده بود برای تبدیل شدن به اواخر دور انتخاب کنید در NFL به عنوان قوی اساسا صدا چشم انداز با میانگین ورزشکاری.

اما Sunseri بود که به طور مستقیم درگیر در میهن پرستان’ پیش نویس آماده سازی می دانستم که این تیم را دیدم چیزی بیشتر. مطمئن شوید به اندازه کافی آنها را برداشت و در 87هفتم به طور کلی.

“(Sunseri) به من گفت: در واقع درست قبل از اینکه ما شروع به ترکیب و چیزهای مانند آن است که من که قرار بود به یک وطن پرست” جنینگز گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز شنبه. “با این حال گفت: من فقط رفت و در مورد روند و در حال حاضر من اینجا هستم و من یک وطن پرست است. بنابراین این نوع خنده دار. و من نگاه به جلو به آن است.”

سر مربی لایحه Belichick گفت: 6-2, 256-پوند linebacker او بازی خواهد کرد هر دو در لبه و خاموش کردن توپ در انگلستان فقط به عنوان او در آلاباما. جنینگز’ تطبیق پذیری به دادگاه تجدید نظر به Pats که اجرای بسیار متعدد سیستم دفاعی است. تجربه خود را در یک شبیه دفاع اجرا شده توسط Crimson Tide مربی و Belichick محرم , نیک سابان, باید سهولت انتقال خود را به NFL.

جنینگز’ ناملموس نیز انتظار می رود برای ذخیره کردن یک پایه محکم برای خود نرم افزار حرفه ای پس از غلبه بر آسیب قابل توجه فارغ التحصیل با دو درجه و سمت چپ آلاباما به عنوان کاپیتان.

“(Jennings) واقعا سخت و دشوار بچه. کمی بزرگتر از نظر اندازه از (60 انتخاب میشیگان linebacker جاش) Uche … اما آنها تا به حال برخی از عناصر که در آن آنها استفاده می شود از نوع مشابه. جنینگز دارای یک پس زمینه بازی یک زن و شوهر لکه های مختلف,” Pats مدیر از بازیکن پرسنل نیک Caserio گفت شنبه. “واقعا دشوار رهبری خوب است.”

جنینگز است 10 بازیکن پیش نویس توسط Belichick که پیش از این برای سابان. در میان دیگر نه در حال حاضر Pats دفاعی کاپیتان اصلا كار هایتاورکه پیامک جنینگز در مدت کوتاهی پس از او فراخوانده شد. هایتاور پیوست پرستان به عنوان انتخاب در دور اول در سال 2012 پس از بازی در یک نقش مشابه به جنینگز در طول کالج حرفه ای.

و در حال حاضر دو linebackers خواهد بود تیمی فقط به عنوان یکی دیگر از سابق Crimson Tide عضو پیشگویی.

Pats اضافه کردن UDFAs

بلافاصله پس از تهیه پیش نویس میهن پرستان توافق به شرایط قرارداد با Auburn گیرنده گسترده خواهد Hastings, یک منبع گفت: “هرالد. یک undrafted تازه کار, Hastings, گیر افتاد, عبور از جارت Stidham در طول سال 2017, کالج, فصل, قبل از او پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا زیر بهار. هیستینگز برداشت 19 عبور برای 222 متری و یک touchdown سال گذشته است.

در 6.64 ثانیه Hastings زد سریعترین سه مخروطی مته از هر گونه چشم انداز در پیش نویس روند. او همچنین تبحر یک 4.49-بار دوم در 40 yard dash. هیستینگز طبیعی است حافظه, گیرنده که پروژه ها به رقابت با توپچی Olszewski و دیگر سطح پایین wideouts در اردوگاه های آموزشی.

با توجه به NFL شبکه Pats نیز رسیده معاملات با undrafted چشم انداز در لوئیزیانا فناوری کارفرمایی J’Mar اسمیت و ویلیام و مری دفاعی مقابله با بیل موری.

Belichick تایید تیم صحبت با اسمیت در طول پیش نویس روند. او به اتمام 64.3 درصد از خود عبور برای 2,977 متری 18 touchdowns و پنج میدارد فصل گذشته. اسمیت که می ایستد در 6-1 و 218 پوند بود سه سال استارت.

موری چک در 6-4, 280 پوند است. او کاپیتان تیم است و همه کنفرانس دوم-انتخاب تیم سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de