میهن پرستان صاحب رابرت کرافت مزایده سوپر باول حلقه به خوراک کارگران در میان coronavirus همه گیر

New England Patriots صاحب رابرت کرافت است مزایده یکی از شش سوپر باول حلقه به کمک خوراک کارگران خط مقدم و دیگران نیاز به در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کرافت روز یکشنبه اعلام کرد او را به ارائه خود را در سوپر باول 51 حلقه — 28-3 باز گشت در برابر آتلانتا فالکونز در سال 2017 — برای همه در چالش است. همه از پول مطرح خواهد شد به طور مستقیم به تغذیه امریکا وعده های غذایی بر روی چهار چرخ جهان مرکزی و بچه گرسنه است.

“من شده است با دادن مقدار زیادی از فکر به خط مقدم بهورزان — پزشکان, پرستاران, حمایت از کارکنان اورژانس, مردم, مراقبت, مردم, و قلب من می رود به همه آنها را از آنجا که آنها در حال قرار دادن زندگی خود را در خط هر روز” کرافت گفت: در یک ویدئو برای همه در چالش است.

کرافت گفت: او منعکس شده پرستان حماسه سوپر باول باز گشت پیروزی در سال 2017.

“و من فکر می کنم در مورد آنچه در جریان است در این زمان بود و می خواست به چیزی از ارزش فوق در حمایت از ما مراقبت های بهداشتی کارگران” کرافت گفت.

“آن (حلقه) نشان داد که چگونه ما آمد”کرافت گفت. “ما بزرگترین کشور در جهان با بیشترین افرادی که احساس از تیم و کار با هم در سخت ترین زمان. بنابراین من می خواهم به این حلقه برای کسی که احساس می کنید به اندازه کافی شایسته به پیشنهاد آن را به طوری که ما می توانید وعده های غذایی به تمام این افراد که در حال صدمه زدن به شدت در این زمان است.”

شروع پیشنهاد برای حلقه شد $75,000. این پیشنهاد که از 8 p. m. روز شنبه بود $80,000. حراج گذشته به مدت 11 روز.

حلقه ویژگی های 283 الماس اطراف پرستان آرم و پنج لومباردی غنائم.

5.1 عیار-وزن انگشتر گردد با 10 قیراط طلای سفید شد بزرگترین سوپر باول حلقه ایجاد شده در آن زمان است.

همه در چالش مطرح است $38 میلیون تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im