میهن پرستان پرسنل مدیر نیک Caserio آدرس راب Gronkowski تجارت

بدون اشاره به غارت Gronkowski با نام یا تصدیق جبران این تیم در دریافت ارز برای حقوق پرستان مدیر از بازیکن پرسنل نیک Caserio صحبت کرد جمعه در مورد تجارت که فرستاده بزرگترین تنگ پایان دادن به همیشه بازی را به خلیج تمپا.

دقیقه پس از اولین دور از NFL Draft, Caserio پرسیده شد که چگونه Pats تصمیم گرفت یک چهارم-دور انتخاب معقول بازگشت برای Gronkowski و هفتم-طفیلی. وطن پرست افزود: 139th کلی انتخاب در معامله یکی باعث Gronk تمایل به بازگشت به فوتبال و دوباره با تام بردی. با محدود کلاه فضای Pats نمی تواند استطاعت برای بازگرداندن Gronk خود را و به زودی به 31 ساله بود و تنها علاقه مند به بازی برای Buccaneers.

“من فکر می کنم در معاملات همیشه در زندگی خود را, بنابراین شما فقط سعی کنید به کشف کردن … یا شما راحت با جبران خسارت است که ارائه شده و ارائه شده و یا شما نیست و شما را به یک تصمیم و شما حرکت رو به جلو است. و من فکر می کنم که چگونه ما همیشه با نزدیک شدن معاملات” Caserio گفت.

“آیا این بازیکنان کهنه, آیا آن را در پیش نویس وجود دارد هیچ فرمول و یا هر چیزی شبیه به آن. بنابراین شما را به اطلاعات شما, شما را, شما در مورد آن صحبت و تصمیم گیری و حرکت رو به جلو است.”

دو روز بعد پرستان به دنبال آن است که مقابله با یک پیش نویس روز تجارت است که فرستاده 23rd کلی انتخاب به شارژر به صورت میدارد شماره 37 و 71 روز پنج شنبه شب. معاملات عرضه شده مقابل دفتر با دو فوق العاده اواسط دور انتخاب در هزینه های در حال حرکت اول خود را انتخاب کنید بازگشت 14 لکه ها و از دست دادن یک بازیکن که هرگز در نظر گرفته شده برای بازی با آنها را دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im