میهن پرستان ارائه حمایت از جارت Stidham با عبور در دور اول quarterbacks

جستجو: نخبگان در سطح NFL quarterback برای موفقیت تام بردی.

قبل از باز کردن دور از اول تا کنون مجازی پیش نویس NFL هیچ کس کاملا مطمئن بود که رفتن به unenviable وظیفه پیروی از بز است.

آن را دشوار است برای گرفتن یک دسته در یک بعدی یا وارث حقیقی بردی.

اما در حال حاضر وجود دارد عمده سرنخ در هیئت مدیره.

برای کسانی که به فکر جارت Stidham رفتن به جانشین رفتن به جلو چه برخوردی پنجشنبه شب بسیار زیبا در حمایت از این مفهوم است. Stidham منجر جرم در آینده نزدیک با برایان Hoyer به ایمنی خود net.

این نکته ،

با 23rd, انتخاب, از زیرزمین NFL کمیسر راجر Goodell اعلام کرد پرستان’ حرکت: تجارت با شارژر.

Pats رفت از این دور رو بالا انتخاب دوم (شماره 37) و سوم (شماره 71).

این بود که لحظه ای از حقیقت است. تا به حال پرستان انتخاب یکی دیگر از کارفرمایی در دور اول آن را بازیگران مقدار زیادی از شک و تردید در مورد ایمان خود را Stidham می تواند حمل بار و کارفرمایی از آینده است. به جای آن این است که اعتماد به نفس-تقویت کننده. این یک بازتاب قابل توجهی از نحوه سابق Auburn کارفرمایی گرفته شده توسط Pats در دور چهارم در سال گذشته مشاهده شده است توسط braintrust.

وجود دارد مقدار زیادی از زمزمه یک حرکت هیئت مدیره برای توا Tagovailoa سابق آلاباما کارفرمایی که ممکن است کارفرمایی برای اولین بار در خارج از هیئت مدیره ذخیره برای تحت جراحی مفصل ران در سال گذشته است. وجود دارد همچنین شایعات در مورد اورگان جاستین هربرت و همچنین یوتا دولت اردن را دوست دارم.

دلفین ها در زمان توا در شماره 5. او نمی تواند به غلت کردن هیئت مدیره به انتظار آغوش لایحه Belichick به عنوان برخی پیش بینی کرده بود. او فرود آمد دقیقا همان جایی که او قرار بود برای رفتن. بسیار برای همه تعلیق از سقوط دراماتیک.

جراحی مفصل ران و توا به اصطلاح میل شدید برای آسیب نمی ترساندن باله آنجا که پیش بینی شده است. آنها ممکن است عمدا ایجاد یک سرپوش و پوششی از ابهام. اما توا بود خود را مرد در تمام طول.

این شارژر برداشت هربرت بلافاصله پس از بهترین سه quarterbacks از جمله LSU جو نقب زدن که رفت و برای اولین بار به طور کلی به Bengals بودند رفته شش میدارد ، عشق رفت و پس از میهن پرستان معامله شده از دور. هکرها نقل مکان کرد تا شماره 26 به ایالتی یوتا کارفرمایی.

بنابراین Belichick مانور پیش نویس از خود نانتاکت خانه در برابر وسوسه به پرواز تا هیئت مدیره و تسلیم بیشتر از پیش نویس خود را برای دارایی های هر یک از این اسلحه.

چرا ؟

Stid بچه خود است ،

Belichick فکر کرده بود به شدت به اندازه کافی از Stidham به تخلیه هویر و او شماره 2 پشت کار بردی سال گذشته است. او Belichick انتخاب تا 42 ساله و کارفرمایی.

به طور طبیعی میهن پرستان نیست آشکارا مسح هر کسی. آنها در حال رفتن به می گویند Stidham است شروع شود. آنها می خواهند به Stidham رقابت و کسب و کار.

تا به حال پرستان نقل مکان کرد تا برای توا یا هر کس دیگری آن را سخت به فروش مشروع باز رقابت به ویژه در ساخت این نوع سرمایه گذاری است.

شاید پرستان هنوز هم یک کارفرمایی در روز 2 یا فراتر از آن. اما آن را کاملا همان است که رفتن را همه با دور اول انتخاب کنید.

گرفتن گرجستان جیک فروم یا اوکلاهما را Jalen لطمه می زند و در دوم یا سوم دور نباید تاثیر Stidham این سال است. هر دو از کسانی که quarterbacks خواهد نیاز به زمان برای توسعه و حتی بیشتر را دارد با یک offseason مختل جهانی همه گیر با هیچ اوایل اردوگاه.

میهن پرستان مدیر از بازیکن پرسنل نیک Caserio به نظر می رسید فکر می کنم وجود دارد خوب quarterbacks سمت چپ در هیئت مدیره اگر این تیم می خواستم برای اضافه کردن یک سوم به فهرستی از پشت Stidham و هویر.

“هنوز هم وجود دارد خوب بازیکنان آشغال در طول این پیش نویس گفت:” در یک ویدیو کنفرانس پس از یک دور کامل شد. “هر کس فقط به کشف کردن آنچه که باعث می شود بیشتر حس برای وضعیت خاص در تیم خود است که آنچه ما در حال تلاش برای انجام.”

اگر Stidham, فلیپ فلاپ, اضافه کردن در آینده دور اجازه می دهد آنها را به شخص دیگری در این سیستم به منظور توسعه. اما با هیچ توا هیچ هربرت هیچ عشق و هیچ پنج سال سرمایه گذاری با یک دور اول کارفرمایی, Stid بچه خواهد بود کارفرمایی تحت مرکز اگر وجود دارد یک فصل NFL.

البته آنها هنوز هم می تواند نشانه ای از یک جانباز رایگان agent مانند Cam Newton. اما این تردید در این نقطه است.

آنها صعودی در Stidham. این چیزی است که میهن پرستان در نظر گرفتن یک پاس به ما گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de