میهن پرستان بازنگری NFL رتبه دفاع زمین سلاح های جدید در 7 دور mock draft

پیش بینی آنچه که میهن پرستان را فراموش بعدی است که اغلب ورزش در بیهودگی است.

و هنگامی که تقویم بازدید پیش نویس فصل شما می خواهم که بهتر شانس استخوانی یک روزنه بازی دارت عقب و سرگیجه است.

با اینحال Pats نگاه به عنوان به احتمال زیاد به عنوان تا به حال به تجارت از اولین دور زمانی که پیش نویس باز می شود در سه هفته. اولیه خود را انتخاب کنید, 23rd کلی است که بالاترین آنها اختصاص داده شده انتخاب در سال, معنی آن ارائه می دهد بیشتر تجارت ارزش است و می تواند بهانه های متعدد اواسط دور انتخاب در بازگشت. که کلید به دلیل پرستان در حال حاضر بدون انتخاب در دور دوم که در آن آنها می توانند زمین خود را بعد شروع پایان تنگ یا حرکت شبیه چمچه زنی تا هر گونه باقی مانده بالا wideouts در عمیق ترین گیرنده کلاس در سال است.

هیچ یک از مقعد تنگ می رسد در این سال کلاس شایسته هستند از دور اول انتخاب و در آنجا یک افت از سه wideouts — همه آنها باید رفته No. 23 — به بعد دوجین یا بیشتر.

با این حال طرح ریزی چه پرستان انجام خواهد شد و دیگر چه فرانچایز را پیدا خواهد کرد خوش طعم در ایران است که به طور موثر غیر ممکن است. همه از هرالد 7-دور مسخره پیش نویس منتهی به پیش نویس تنها پروژه چگونه Pats خواهد شد پیش نویس خود را با استفاده از زمان تخصیص میدارد.

دور 1

شماره 23: LB Kenneth موری اوکلاهما

Ht/Wt: 6-2, 241

میهن پرستان’ linebacking سپاه بوده است نابود رایگان در آژانس. خبر خوب این است که ترکیبی از تعقیب Winovich, Shilique Calhoun و براندون Copeland باید جایگزین Kyle ون Noy را 775 جرقه بزند در لبه فصل گذشته. خبر بد این است 711 باید همچنین در این جعبه پس از جیمی کالینز و Elandon رابرتز چپ بیش از حد.

وارد موری.

دو سال کاپیتان و سه سال استارت در اوکلاهما موری متناسب به میهن پرستان’ 2020 تصویر و فراتر از آن. او یک بازیساز با برجسته موتور نخبگان ورزشی و به اندازه کافی اندازه داخل Pats مختلف جبهه. موری نیز مشهور است به شخصیت عالی.

در ضمن اصلا به كار هایتاور در حال ورود به یک قرارداد سال در سن 30 و ممکن است بهترین راه حل مناسب برای یک فصل بر روی لبه جایی که او صرف نیمی از خود را جرقه بزند در سال 2018 است. Pats شناخته شده برای تهیه پیش نویس یک سال جلوتر از زمان (نگاه کنید به: Winovich جایگزینی ون Noy) و موری می تواند یک قطعه بنیادین لایحه Belichick دفاعی برای سال آمده است.

3 دور

شماره 87: S ترل بورگس یوتا

Ht/Wt: 5-11 و 202

یک unsexy انتخاب کنید اما دوباره Pats در حال نگاه به آینده.

به عنوان دوین McCourty و پاتریک چانگ سر به سن خود-33 فصل یک تغییر ثانویه گارد در حال آمدن است. بورگس بالا-طبقه چشم انداز که با موفقیت بازی رایگان, ایمنی, ایمنی قوی گوشه و nickelback فصل گذشته. ترکیب که تطبیق پذیری با چنین نقاط قوت مانند فوتبال, ضریب هوشی, اخلاق کاری و تیم های ویژه توانایی و شما باید خودتان را به آینده وطن پرست.

نه به ذکر است او تحت تاثیر قرار گرفته در ارشد کاسه که در آن بسیاری از Pats کارکنان در آن حضور داشتند. و پس از در حال اجرا یک 4.46 در 40 yard dash در ترکیب بورگس چک فقط در مورد هر جعبه.

شماره 98: TE هریسون برایانت FAU

Ht/Wt: 6-5, 243

پرکار ترین تنگ پایان در زمین فوتبال در انگلستان به عنوان مورد علاقه برای شروع برای Pats در سال 2020 است. این انتظار می رود بهترین دو راه تنگ به پایان می رسد — نوتردام را کول Kmet و دیتون را آدم Trautman — در حال حاضر رفته 87 مراسم اهدای انتخاب کنید تا Pats صبر و ناب برایانت اینجا.

قبل از برنده شدن جان Mackey جایزه به عنوان کشور تنگ پایان برایانت گرفتار 65 توپ برای 1,004 متری و هفت touchdowns. در ارشد کاسه کوچکتر چشم انداز را به اندازه کافی برای اثبات او می تواند یک کافی مسدود کننده بیش از حد. در حال حاضر او به چین در سراسر تشکل برای حمله هماهنگ کننده جاش تیم mcdaniels که با خوشحالی می افزاید: یک سلاح جدید است.

شماره 100: WR K. J. Hill ایالتی اوهایو

Ht/Wt: 6-0 196 نفر

چند بازیکن در پیش نویس را واضح تر حس برای میهن پرستان از تپه.

او با تدبیر, مطمئن, دست, دشوار و با تجربه است. او در سمت چپ ایالت اوهایو به عنوان تمام وقت گرفتن رهبر داشتن قطعه قطعه دفاعی برای سال ها از حافظه. هیل همچنین در مصاحبه با Pats در ترکیب و باید بلافاصله وارد مخلوط برای توهین آمیز بزند.

4 دور

شماره 125: K رودریگو Blankenship گرجستان

Ht/Wt: 6-1, 190

فکر می کنم این است که خیلی زود برای Pats به پیش نویس Stephen Gostkowski را جایگزین کند ؟ فکر می کنم دوباره.

به یاد داشته باشید, آن را تنها یک سال پیش که Belichick معامله شد تا برای انتخاب یک توپ زن. و بود که در پنجمین دور. نه به ذکر است Gostkowski گرفته شده 118 به طور کلی در سال 2006. این پرستان نمی ظروف سرباز یا مسافر در اطراف در اینجا انتخاب روشن بهترین ضربه زن از طبقه ساخته شده است که 93 درصد از اهداف رشته در 40 متری است و به طور مداوم نشان داده شده است او می تواند ضربه از 50 به علاوه.

دور 5

شماره 172: TE Devin Asiasi UCLA

Ht/Wt: 6-3, 257

رشد و نمو و چشم انداز است که پروژه در ابتدا تاثیر مسدود کننده Asiasi فقط گرفتن آغاز شده به عنوان یک گیرنده. پس از مجموع شش جلب در سال 2018 او را شکست 44 پذیرایی 641 متری و چهار touchdowns سال گذشته است. Asiasi دو راه بالقوه است که به سادگی بیش از حد برای Pats به تصویب است.

دور 6

شماره 195: QB James Morgan, FIU

Ht/Wt: 6-4, 229

میهن پرستان’ گزارش علاقه مورگان قدمت آن ماه. توسعه رهگذر ممکن است این تاریخ و زمان آخرین اما اگر او انتظار می رود این تیم را به یک حرکت به خصوص پس از انتشار کودی کسلر این هفته است.

شماره 204: WR هارون فولر واشنگتن

Ht/Wt: 5-11, 188

فولر که به عنوان یکی از پیش نویس بهترین مسیر دوندگان در داخل و خارج. او نیز ارائه می دهد پتانسیل به عنوان یک زدن توپ returner. که به اندازه کافی در این مرحله است.

شماره 212: C جیک Hanson, اورگان,

Ht/Wt: 6-4, 303

کمی کوچکتر از ورزشی و هوشمند ؟ مطمئن شوید که برای تلفن های موبایل مانند یک Pats مرکز. حتی بهتر هانسون چهار سال استارت اجازه نمی دهد یک گونی تا فصل ارشد.

شماره 213: CB جان رید, Penn State

Ht/Wt: 5-10, 187

یکی از باهوش ترین بازیکنان در کل کلاس رید پروژه به عنوان یک آلبوم خاص با ارزش تیم. او در دفاع از گیرنده های داخل و خارج در پن استیت که در آن یک ACL پاره محو نخست خود در کالج حرفه ای.

7 دور

شماره 230: DL کارلوس دیویس نبراسکا

Ht/Wt: 6-2, 313

دیویس در میان چند طبیعی تر دو gappers چپ در این نقطه و میهن پرستان باید پد دفاعی خود را مقابله با عمق به عنوان تابستان است.

شماره 241: OL Calvin Throckmorton اورگان

Ht/Wt: 6-5, 317

این اشتباه ارشد بازی در هر موقعیت در سراسر خط در کالج. در حالی که Throckmorton فیزیکی ابزار و فقدان خود را در سطح بالا و هوش و تطبیق پذیری صفات Pats طمع به چیزی داشتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im