میهن پرستان نشانه بالا 2020 پیش نویس انتخاب S Kyle Dugger

کلاس است که در نهایت در جلسه برای میهن پرستان.

روز چهارشنبه بعد از ظهر Pats امضا rookie ایمنی Kyle Dugger خود را انتخاب بالا در سال 2020 پیش نویس برای تبدیل شدن به اولین تیم در NFL با تمام آن rookie کلاس تحت قرارداد. پیش نویس 37 به طور کلی Dugger دریافت کرده است ثروتمندترین قرارداد هر سال اول وطن پرست. قبل از چهارشنبه این تیم برگزار شد به مقدار کافی فضا کلاه بنابراین این توافق به بازسازی پاتریک چانگ معامله در روز قبل از آن برای ایجاد اتاق به اندازه کافی.

Pats آزاد تا حدود 1 میلیون redoing چانگ قرارداد. Dugger را قلم ضربه کاغذ ساعت بعد.

پیش بینی بر اساس NFL را rookie مقیاس دستمزد باید Dugger معامله حمل مجموع ارزش $8.33 میلیون با یک جایزه امضای حدود 3.6 میلیون نفر است. او انتظار می رود به تعداد حدود 1.5 میلیون دلار در برابر کلاه در این فصل است.

6-پا-1 و 217 پوند Dugger پروژه ها به صورت همه جانبه ایمنی در NFL چه کسی باید بزند پس از چانگ, Devin McCourty و شاید کهنه رایگان-عامل علاوه بر Adrian فیلیپس به عنوان یک تازه کار. او دارای سرعت کافی و به اندازه هر دو پوشش عمیق وسط و بازی نزدیک به خط داد و بیداد. گرچه او چهره به چهره با یک شیب سربالایی صعود یادگیری راهکار در طول یک مجازی offseason.

Pats در حال حاضر یک جای خالی در سوم ایمنی داشتن معامله duron و هارمون به شیرها در ماه مارس است. هارمن در زمان بیش از 60 درصد از تیم را دفاعی جرقه بزند در فصل گذشته. او در درجه اول بازی عمیق مناطق برای میهن پرستان در بسته با McCourty و چانگ.

در Dugger انجام یک کمی از همه چیز از جمله نمره در تیم های ویژه. او یکی از چندین نامزد برای بازگشت punts برای Pats بودند که بدون جدی بازگشت تهدید یک بار توپچی Olszewski شده و در مجروح رزرو midseason. Dugger در زمان شش punts برای touchdowns در لنوار-Rhyne یک بخش II, مدرسه ای که او دریافت 2019 صخره هریس جایزه داده شده به بهترین بازیکن دفاعی در دانشگاهی رقابت سطح زیر FCS.

مانند تمام دیگر میهن پرستان Dugger در حال حاضر شرکت در ویدئو کنفرانس جلسات در طول این تیم در حال انجام OTAs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de