میهن پرستان تجارت 1-انتخاب دور به شارژر برای 2 و 3-طفیلی

این پرستان منتظر تقریبا دو ساعت و نیم قبل از اول خود را انتخاب کنید و وارد پنج شنبه شب در دور باز از پیش نویس NFL.

آنها را در زمان کمتر از یک دقیقه به تجارت آن است.

Pats حمل 23rd کلی انتخاب به شارژر برای دوم و سوم دور میدارد در شماره 37 و پلاک 71 بود. این پرستان نداشت-دور دوم انتخاب ورود پیش نویس است. آنها در حال حاضر برگزاری پنج تراکم بیش از دوم و سوم دور است که به پا زدن کردن جمعه در 7 p.m..

Pats وارد این پیش نویس با خودنمایی نیاز در گیرنده گسترده, تنگ پایان و توپ linebacker به علاوه مشکوک در عمق بازیکن خط حمله و خط دفاعی.

با 23rd, انتخاب, لس آنجلس انتخاب شده اوکلاهما linebacker Kenneth موری, پیش بینی دور اول امکان برای میهن پرستان. موری مناسب انگلستان از استعداد و ناملموس نظر, اما, جدی, سوالات مطرح شده در پیش نویس این روند در مورد توانایی خود را برای تشخیص ، با معامله کردن Pats نشان داد آنها بر این باورند که آنها می توانید به دست آوردن یک بازیکن — یا شاید دو — که ارزش آنها به همین ترتیب بعد از آن در پیش نویس است.

LSU linebacker پاتریک ملکه در میان دیگر چشم انداز بالا بود در هیئت مدیره در زمان تجارت. پرستاران در شماره 24 پیش نویس میشیگان مرکز/گارد کسر رویز یکی دیگر از پتانسیل های پاتریوت. همه از بهترین های موجود را تنگ می رسد در دسترس بودند اما هیچ کدام انتظار می رود قبل از پیش نویس برای رفتن در دور اول.

یکی را انتخاب کنید قبل از میهن پرستان شروع به پریدن کرد مینه سوتا در زمان LSU گیرنده گسترده جاستین, Jefferson, در 22nd, به طور کلی. جفرسون یکی از چندین wideouts ساخته شده است که بسیاری بر این باورند 2020 کلاس برگزار شد و یکی از عمیق ترین گروه گیرنده در سال است. سه نفر دیگر رفت و جلوتر از او — آلاباما هنری Ruggs III در شماره 12 به طور کلی به لاس وگاس آلاباما جری Jeudy در 15 به Denver و اوکلاهما ستاره CeeDee بره کاهش یافت و به دالاس در شماره 17.

The Patriots در حال حاضر برنامه ریزی شده را انتخاب و در شماره 37, 71, 87, 98 و 100 به طور کلی در روز 2.

آنها خود را به 125, 139th, 172nd, 195th, 204th, 212th, 213th و 230th تراکم بیش چهارم از طریق هفتمین دور در روز شنبه. این پرستان به دست آورد انتخاب شماره 139 در اخیر تجارت با خلیج تمپا که فرستاده بازنشسته تنگ پایان راب Gronkowski به خارج از شهر با هفتمین دور انتخاب است. خود را 12 مجموع میدارد بسته بود برای دوم در لیگ پشت دلفین ها که متعلق به 14 انتخاب در شروع پیش نویس است.

در داخل ملت های شرق دلفین ها پیش نویس یک حق رای بالقوه کارفرمایی در شماره 5 به طور کلی در آلاباما توا Tagovailoa. سابق Heisman نامزد او را دیدم رها کردن سهام با توجه به نگرانی های پزشکی, هر چند بنا به گزارش ها گذشت فیزیکی با این تیم در ماه مارس و allayed هر نگرانی خود را از آینده است. Pats را ببینید Tagovailoa دو بار در فصل آینده است.

بعد با 18 انتخاب میامی انتخاب USC توهین آمیز مقابله با آستین جکسون. جوانترین بازیکن در پیش نویس Jackson به عنوان یک خام با چشم انداز عالی صعودی که می تواند تبدیل به بهترین مقابله با توهین آمیز در پیش نویس است. جکسون ممکن است با این وجود شروع این فصل برای دلفین ها که در حال مبارزه با خط حمله مسائل.

هفت میدارد زودتر جت پیش نویس لوئیزویل Mekhi Becton بزرگترین بازیکن در سال 2020 کلاس. 6-پا-7 و 364 پوند Becton می توانید در سمت چپ یا راست. Becton تا به حال تست مواد مخدر پرچم در ترکیب جایی که او با سنجش زمان ظالمانه 5.1 در 40 yard dash و پمپ کردن 23 نیمکت مطبوعات تکرار 225 پوند است.

صورت حساب داد و ستد خود را در دور اول انتخاب به وایکینگ ها در ماه مارس برای به دست آوردن طرفدار کاسه گیرنده گسترده Stefon Diggs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de