خوش آمدید به 10 پرستان اردوگاه آموزشی سوالات!

هر روز منتهی به آغاز اردوی هرالد را کشف یکی از بزرگترین سوالات رو Pats در این تابستان. چندین مربوط به جرم برگزار شد که تیم را در سال 2019 خواهد شد از ویژگی های جدید و کارفرمایی در این فصل است. دیگران پوشش دفاع و تیم های ویژه, واحد, که موفقیت باید لولا در این بازی از چند بازیکن و/یا موقعیت.

هنگامی که میهن پرستان آمار این زمینه در اینجا چیزی است که آنها باید یاد بگیرند قبل از سال 2020 فصل لگد کردن.

می تواند دفاع تکرار به عنوان NFL را بهترین ؟

حافظه تاریخ و زمان آخرین 2019 پرستان دفاع بود و به ظاهر نا امید کننده واحد در کارت های وحشی دور یک ساختمان را محکوم کرد به جرثقیل هنری wrecking ball.

حقیقت این بود Pats شد و به دور از محکوم که بدبخت شب در فاکسبرو. آنها اجازه تنها 14 توهین آمیز امتیاز به تیتان و با موفقیت تعطیل خطرناک تر بازی عبور در اطراف هنری ضربات بدن. این یک فرمت از فصل به طور منظم غالب دفاعی در NFL و یکی از لایحه Belichick بهترین در طول دوران.

کوتاه-اتصال مخالفت با عبور از بازی بود که رئیس خود هدف در طول سال, و آن را باید دوباره از اولویت بالا در سال 2020 است.

گذشته از duron و Harmon, NFL, بهترین ثانویه در انگلستان است. اتاق نیز اضافه شده ایمنی عمق از طریق عامل رایگان Adrian فیلیپس و بالا پیش نویس انتخاب Kyle Dugger. جوان, cornerbacks J. C. Jackson و Joejuan ویلیامز می تواند انتظار می رود به ایجاد جهش در سوم و دوم فصل بود.

علاوه بر نورد همان ثانویه آنچه می تواند این تیم را به تصرف خود شماره 1 رتبه بندی می شود ؟

رک و پوست کنده ، شاید بیش از حد.

بیش از 25 سال گذشته تنها Seahawks رهبری NFL در نمره دفاع در back-to-back فصل است. در چند ماه Pats باز خواهد شد به مراتب بیشتر خائنانه برنامه از آنها مواجه فصل گذشته. شانس در هر حس در برابر آنها.

خوشبختانه برای میهن پرستان, بازگشت به بالا-5 فرم باید به اندازه کافی یافت می شود یکی دیگر از رقابتی فصل است. Cam Newton جدید را باز کنید بعد به جرم و قطعات دیگر در اطراف او باید گام های پس از ناامید کننده 2019 مبارزات انتخاباتی.

دفاعی گام های Pats باید تقریبا به طور انحصاری در مقابل هفت. Linebackers تعقیب Winovich و جعفر’Whaun بنتلی هستند که مورد علاقه برای دو باز شروع نقاط با وجود بازی کمتر از 30 درصد از تیم را دفاعی جرقه بزند یک سال پیش.

Winovich است کلید جدید برای میهن پرستان’ چهار راش. بر روی لبه آن را اساسا او دو rookies و مجموعه ای از بازیگران آف. Pats تولید فوق العاده, طرح, فشار, اما در برخی از نقطه شما بهترین پاس rushers به سادگی باید برای برنده شدن 1-در-1.

جلو دفاعی در مقابله با آدم باتلر پیش بینی شده است به فرض یک نقش بزرگتر پس از خدمت به عنوان یک عبور-عجله متخصص در سه سال اول. بینی جدید مقابله با کمال آلن باید جایگزین دنی شلتون. دوباره عمق پراکنده در اینجا.

حداقل در سطح دوم در داخل linebackers بنتلی و اصلا به كار هایتاور باید کمک کند. جانباز ایمنی پاتریک چانگ در زمان بیشتر snaps در جعبه از هر موقعیت دیگر در این زمینه دو فصل گذشته. مانع آسیب چانگ تاثیر محدود بود در سال 2019 و آمار و طرفدار فوتبال تمرکز بازیکن امتیاز کاهش یافت. فیلیپس و Dugger باید شانه برخی از بار وجود دارد در این فصل است.

به طور کلی ثانویه باید کاغذ بیش از بسیاری از Pats’ اوایل فصل کاستی ها و اجازه می دهد تا تازه واردان و بازیکنان جوان به رشد به نقش خود. بعد از آن سلامت و توسعه آن بازیکن باید باعث شکستن و یا دفاع.

بر خلاف فصل گذشته زمانی که میهن پرستان سابقه برخی از قدیمی ترین سیستم های دفاعی در لیگ این فصل بستگی قدیمی و جدید و با چه سرعتی می توانید آنها را جذب و پس از عجیبترین offseason در NFL تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de