میهن پرستان, آموزش, اردوگاه, شمارش معکوس — شماره 4: می توانید N’Keal هری را ضرب المثلی دوم سال جهش ؟

خوش آمدید به 10 پرستان اردوگاه آموزشی سوالات!

هر روز منتهی به آغاز اردوی هرالد را کشف یکی از بزرگترین سوالات رو Pats در این تابستان. چندین مربوط به جرم برگزار شد که تیم را در سال 2019 خواهد شد از ویژگی های جدید و کارفرمایی در این فصل است. دیگران پوشش دفاع و تیم های ویژه, واحد, که موفقیت باید لولا در این بازی از چند بازیکن و/یا موقعیت.

هنگامی که میهن پرستان آمار این زمینه در اینجا چیزی است که آنها باید یاد بگیرند قبل از سال 2020 فصل لگد کردن.

می تواند N’Keal هری را ضرب المثلی دوم سال جهش ؟

در نظریه هری ندارد به انجام این کار بسیار به جهش. داده او به سختی و به کمک او rookie سال نباید آن را سخت برای بهبود خود 12-گرفتن دو-touchdown عملکرد.

اما به عنوان یک پیش نویس دور اول انتخاب کنید و تنها گیرنده گسترده لایحه Belichick گرفته شده با یک دور باز انتخاب خود را در طول پرستان تصدی انتظارات به مراتب بیشتری برای هری. او نمی تواند فقط یک مرد فقط یک گیرنده که نمی قابل توجهی را چلپ چلوپ در Patriots جرم.

6-پا-2, 228-پوند wideout به حداقل نشان می دهد نشانه های او می تواند خیلی بیشتر از آنچه بر روی صفحه نمایش در فصل گذشته.

به این منظور هری نیاز به توسعه را به یک مطلب جامع و تاثیرگذار بخشی از جرم در سال 2020 است.

با توجه به استعداد و احتمال داشتن یک احساس بهتر برای جرم و کار قرار داده و در آن را سخت به این باور است که اتفاق نمی افتد. هری باید تحویل اگر سالم است.

سال گذشته او در ابتدا از خط خارج توسط آسیب قرار داده است که او را مجروح رزرو برای شروع سال. بود که بهترین راه برای یک تازه کار به خارج از دروازه. و هنگامی که او در نهایت فعال هری بود که تنها قادر به نمایش چشمک می زند از توانایی او به طور مداوم به نمایش در حالی که در ایالت آریزونا.

او همچنین کمی پشت هنگامی که آن را به تفاوت های ظریف از این راهکار است. جاش تیم mcdaniels در نهایت در بر داشت راه های خلاقانه برای استفاده از او در جرم..

بود این رقابت جلب یا schemed نمایشنامه برای گرفتن توپ در دست خود را وجود دارد قطعا نشانه هایی از او ورزشکاری و مهارت های فیزیکی است.

بخشی از مشکل او را عقب نگه داشت عدم توانایی خود را به خط و به دست آوردن جدایی از مدافعان. که ثابت دست کشیدن بر او. او همواره آزاد کند.

به اعتبار خود هری صرف offseason کار خود رفت و آمد به بهبود در آن منطقه است.

با توجه به گزارش های مختلف او صرف اکثریت از خود offseason در هوستون, تگزاس با جنبش متخصصان Rischad Whitfield بهتر شناخته شده به عنوان “رفت و آمد پادشاه” و جاستین آلن.

هری مشغول به کار شش روز در هفته با پادشاه رفت و آمد به اصلاح خود و مسیرهای حرکت بدن تمرکز بسیار کمی در نسخه های خود را خاموش خط. او honed در روش و سبک تر است.

قطعا آن را نمی تواند صدمه دیده است و اگر وجود دارد در واقع بهبود در آن منطقه هری خواهد بود آماده برای یک مجسمه نیم تنه از نوع سال است.

NBC تحلیلگر و میهن پرستان از شهرت عضو رادنی هریسون صحبت با هرالد به تازگی صحبت در مورد اهمیت هری ساخت جهش.

“او به یکی از بچه ها کلید گفت:” هریسون. “در کارولینای (Newton) بود Devin Funchess یک گیرنده که تا به حال برخی از شیمی با. بنابراین من فکر می کنم این مهم است که او را به یک نقش بزرگتر.”

هری همچنین ممکن است بهره مندی از داشتن چنین خواستار کارفرمایی. او ممکن است کار بهتر است با یا نیوتن یا جارت Stidham هر چند که هنوز به تعیین خواهد شد.

تام بردی هرگز به دست آورد سطح اعتماد در طول یک فصل با هری. شاید که خواهد شد با نیوتن و یا Stidham.

شده اند وجود دارد ویدئوها از او را همراه با سایر گیرنده های کار کردن با نیوتن در UCLA.

امید است برای هری برای ایجاد خود را به عنوان بیشتر از یک در خارج حضور دارند. کمک خواهد کرد که دیگر گیرنده های باز.

“شما نگاه کنید یک پسر مثل D. K. متکالف بود که در همان پیش نویس با هری. او واقعا فوق العاده rookie فصل و او دوم-طفیلی” گفت: Harrison. “بنابراین N’Keal هری نه تنها او را گرفتن به عنوان آنجا که کل راهکار و تولید, اما او محسوب می شود به عنوان یکی از اصلی بچه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de