خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام در پایین صفحه به آن تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

به عنوان تعدادی از تایید coronavirus قربانیان در شهر ووهان متورم به چهار برابر رقم با بیش از 17,000 موارد تایید شده و بیش از 360 مرگ و میر در کانادا وزیر بهداشت Patty Hajdu در زمان به صبح روز یکشنبه بحث های سیاسی نشان می دهد به آرامش داخلی و نگرانی است. در هر دو جهانی غرب بلوک و CTV را سوال دورهاو دفاع کانادا از پروتکل های مراجعه کننده به طور خاص به دولت تاخیر در برداشت کانادایی از منطقه (تنها تعداد انگشت شماری از کانادایی ها حتی ثبت نام با امور جهانی و از آن زمان به تایید می کنند که وجود دارد و نیاز به کمک) و چه غیر ضروری قرنطينه و متوسط-مصرف در فرودگاه ها هستند و روش های موثر ویروس کنترل (آنها گسترش نیازی ترس). خطر سرایت او با اشاره به چندین بار باقی مانده بسیار کم است. “از نظر ما خود را ملی, آمادگی,” او گفت: در غرب بلوک “ما در خط با [سازمان بهداشت جهانی] توصیه های آنها ایستاده است.”

در ضمن در چین در ووهان امروز افتتاح شد با نام تجاری جدید Huoshenshan بیمارستانساخته شده در یک چشم ظاهر نه روز. هنوز هم وجود دارد یکی بیشتر پیش ساخته بیمارستان ساخته شده است که باز خواهد شد چهارشنبه. اینجا کلیک کنید برای تماشای ملی چین زندگی می کنند جریان از ماراتن ساخت که متصلب تا 40 میلیون همزمان بینندگان در چین است. (سیمان, میکسر, سی گزارش را تبدیل به داخلی memes, با طرفداران انتخاب مورد علاقه های شما و nicknaming آنها چیزهایی مثل “سیمان پادشاه” و “بزرگ خرگوش سفید.“)

کانادا را از دست داده و coronavirus بحران تبدیل شده است inescapably جاروب در فشار دیگری در چین-کانادا روابط: اینکه آیا یا نه به اجازه می دهد Huaweiچین دولت مخابراتی برای کمک به ساخت ملی ما 5G شبکه. Huawei مدیران این استدلال که آنها به دنبال هر حرف از قانون کانادا هستند و به عنوان منتقدان ادعا مخفیانه برنامه ریزی برای جاسوسی بر کانادایی به نمایندگی از دولت خود. ریچارد Faddenیک مدیر سابق CSIS به نام ادعا می کنند که “کامل phooey” در سوال دورهخبری خارج از صفحه نمایش خنده از یک همکار صحبت کردن سر. “ما نمی دانیم که آنچه ما نمی دانیم,” او گفت:. “در مرحله دوم وجود دارد ممکن است هر تعداد از نقض دولت کانادا تصمیم گرفته است به اما در هر رویداد یا نه که در گذشته اتفاق افتاده است, آن ممکن است اتفاق می افتد در حال حاضر و آینده را کاملا ناشناخته است.”

این رهبر آینده حزب محافظه کار را به خوبی انجام دهید توجه به اسکات گیلمور در 10 راهنمایی برای موفقیت مطمئن آتش از جمله “توقف fetishizing روستایی کانادا” “معتقدند در تغییر آب و هوا” و “معتقدم در آزادی فردی”:

محافظه کاران بودند که پس بلندترین طرفداران برای یک فرد مناسب برای انجام هر آنچه که آنها لعنت خوبی را انتخاب کنید به عنوان طولانی به عنوان آن تاثیر نمی گذارد دیگران است. چرا باید آنها را فراموش کرده این ؟ من می خواهم رهبر بعدی ک مهم نیست که من خواب با آنچه که من دود یا چه جنسیتی انتخاب کنم.

در جای دیگر در این دیجیتال, صفحات, Tabatha Southey کمتر مشتاق به شنیدن حزب محافظه نامزدها نظرات LGBTQ حقوق که به ظاهر جوش پایین به غرور رژه:

این سوال همه احزاب سیاسی باید درخواست خود را پس از از دست دادن است “و آنچه ما آموخته است؟” ظاهرا برای کانادا محافظه کاران پاسخ این است که آنها نیاز به برخی از غرور رژه نوش دارو. فقط چند نیم مایل پیاده روی یک زن و شوهر از ساعت در یک خیابان عادلانه و آنها را غیر قابل توقف به نظر می رسد نتیجه گیری آنها رسیده ام. چرا که پس از انتخابات چرخه بودن گل نشسته (و او کسی است که آورده سگ به آن) توسط سوال در مورد شیر امتناع به انجام مطلق حداقل برای نشان دادن حمایت برای تجاوز کانادایی چه بهتر پاسخ وجود دارد نسبت به انجام absolutest, barest سر حداقل که کانادایی ها که تا کنون دیده می شود ؟

و پس از آن وجود دارد تمام, فرانسوی, چیز. پس پیشرو حزب محافظه رهبری نامزد پیتر مککی را شرم آور نمایش از هفته گذشته 338Canada را Phillippe J. فورنیر کنده به رای گیری های اخیر به واقعی تایید به شدت مورد بحث سوال: چقدر کانادایی در واقع مراقبت اگر رهبر خود صحبت می کند فرانسه ؟ با توجه به داده ها 62 درصد از پاسخ دهندگان گفت: بعد ک رهبر باید دو زبانه است. استانی تفکیک است شاید تعجب آور با قوی ترین گروه از طرفداران در کبک (87 درصد) و کمترین در آلبرتا (50 درصد). اما آنچه بیشتر تعجب آور شدند پاسخ به این سوال که “اگر فدرال انتخابات امروز برگزار شد و ک رهبر بود نه دو زبانه است که می خواهد شما به احتمال زیاد پشتیبانی؟” محافظه کاران معلوم می شود نابود.

جنوبی از مرز کانادا ایالات متحده آمریکا حزب دموکرات را نامزدی روند لگد به دنده بالا امروز به عنوان آیووا انجمن اعضا سر به پای صندوق های رای در این کشور برای اولین بار دولت رای به نامزد دموکرات مدعی. برای اطلاعات بیشتر سیاست آمریکا و سازمان دیده بان برای maclean’s جدید سیاست آمریکا در خبرنامه در صندوق پستی خود را امروز در ظهر. (اگر شما در میانهی شب تصمیم گرفتند آن را باید به طور خودکار.)

و در مورد شما از دست رفته آن را مبارزه با تروریسم در اروپا اتفاق افتاد در روز جمعه. چه چیزی تغییر کرده است ؟ تقریبا هیچ چیز تا کنون با تشکر از 11 ماه “دوره گذار” ایجاد شده توسط نخست وزیر سابق ترزا ممکن است. احتمالا در سال 2020 خواهد بود یک سال به طرز وحشیانه ای پیچیده و طولانی مدت بین المللی legalese برای بسیاری از قانونگذاران بریتانیا. دوشنبه مبارک به آنها!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de