پل Kengor: یک استاد coronavirus دیدگاه

16 دقیقه پیش

“خوب, شما می دانید من این ترم فارغ التحصیل. ممکن است این آخرین بار من شما را ببینید.”

پس گفت: یکی از دانش آموزان من somberly در پایان کلاس در هفته گذشته. به طور معمول که خداحافظی می شنوم در اواسط ماه مه نه اواسط ماه مارس. آن را در پاسخ به یک campuswide ایمیل اعلام کرد که درب را بسته بود و دانشجویان و اساتید به طور یکسان نیاز به شروع انتقال به آموزش آنلاین. CDC تا به حال فقط با صدور یک هشدار خواستار توقف تجمعات بیش از 50 نفر (اعداد به زودی کاهش می یابد و حتی بیشتر) با استناد خطر ابتلا به کوروناویروس. گروو سیتی کالج دیده بود هیچ مورد در دانشگاه و نه در شهرستان ما. ما حلق آویز در آن وجود دارد اما در حال حاضر نوشتن روی دیوار بود یا حداقل CDC سایت.

یکی ممکن است فکر می کنم که دانش آموزان خواهد خود را جشن گرفته اند. بسیاری در سراسر کشور انجام داد که فقط — طوفان به سواحل فلوریدا مهمانی ، شمال ما اولین مورد گزارش شده از coronavirus در Erie County آمد از طریق یک Mercyhurst دانشجوی دانشگاه که رفت به اروپا برای شکستن بهار بازدید از چندین سطح 3 کشور.

من می توانم به شما بگویم این است که دانش آموزان ما نیست جشن. وجود دارد morose احساس در محوطه دانشگاه به خصوص به عنوان من نوشتن از دفتر من در تقریبا خالی ساخت.

در میان غم انگیز دانش آموزان پسر دوم من که فارغ التحصیل شدن. این بود که او چگونه برنامه ریزی شده تا پایان چهار سال. این قرار بود بهترین ترم او تنظیم با دقت و با علاقه در کلاس. همه دوستان خود را در سمت چپ محوطه دانشگاه در هفته گذشته. میان خالی پردیس او احساس می کند خالی است. او ترس او نمی خواهد آنها را دوباره ببینید تا روز فارغ التحصیلی شاید حتی پس از آن.

این وضعیت مرا به یاد مقاله ای از دانشگاه ما روزنامه است که من به طور منظم به عنوان خوانده شده به دانش آموزان در تمدن مدرن دوره گذشته نگر در زندگی در گرو کالج شهر در طول جنگ جهانی دوم است.

“این غم غم زمان در پردیس” به یاد یکی alumna. “تقریبا تمام نر جمعیت دانشجویی رفته بود.” دیگری افزود: “من یک دانشجوی سال اول. بسیاری از دختران بودند گریه از آنجا که آنها تا به حال برادران خواهد بود که به نام جنگ. فقط در چند هفته کوتاه بسیاری از پسران رفته بودند. ما تا به حال بسیار کمی در زندگی اجتماعی هیچ تیم فوتبال یا هر چیزی شبیه به آن.”

غمگین به عنوان کسانی که خاطرات این وضعیت در پردیس در سال 2020 است که در واقع بیشتر متروک است. دختران و پسران به طور یکسان بین رفته اند. ورزشی به پایان رسید. و البته این درست است که برای دانشگاه ها در سراسر کشور. هیچ جنون مارس این سال است. عالی سخنرانان رهبری به دانشگاه دیگر در حال آمدن است. در واقع این سازمان اجرا میکنم در گروو سیتی کالج, موسسه ایمان و آزادی شده است سخت ترین ضربه دقیقا وجود دارد. این است که ما در شلوغ ترین زمان برای سخنرانی از جمله ما سالانه مارس کنفرانس. همه آنها لغو شد.

این یک زمان دشوار است اما امریکا دیده است بسیار بدتر است. من یادآوری شد که توسط اشلی, آخرین دانشجویی اتاق را ترک کند در پایان از عمده دولت های اروپایی در دوره گذشته گفت: “این بار دشوار دکتر Kengor” او اذعان کرد: “اما تصور کنید ما چه پدربزرگ و مادربزرگ و پدر بزرگ و مادر بزرگ رفت و از طریق یک صد سال پیش است.” او با اشاره به دوره ای از جنگ جهانی اول به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا به رکود بزرگ به جنگ جهانی دوم است.

بله تصور کنید. در حال حاضر وجود دارد یک دانشجو با برخی از دیدگاه.

بیایید امیدوار باشیم که زمان ما نمی تواند نزدیک به عنوان دشوار است.

پل Kengor یک استاد علوم سیاسی و رئیس علمی همکار از موسسه ایمان و آزادی در گرو شهر ،

دسته بندی:
Coronavirus | نظر | پل Kengor ستون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im