PawSox میلاد hoops پخش جاش Maurer جزئیات چگونه او ممکن است قرارداد coronavirus

جاش Maurer می دانستم که این خطر در حال رشد بودند اما بازی رفت و مسئولیت خود را به تماس با آنها را ادامه داد.

Maurer این پوتوککت Red Sox’ play-by-play پخش که با این نسخهها کار به عنوان بوستون کالج بسکتبال مردان رادیو پخش در طول hoops کالج فصل مواجه گیج کننده برنامه سفر در اوایل ماه مارس خواستار عقاب’ بازی. اما به عنوان در حال رشد coronavirus همچنان به گسترش در سطح جهان آن را مجبور Maurer به اقدامات احتیاطی اضافی.

پخش و تجربه که منجر به تحقق است که او احتمالا مبتلا به این ویروس ارائه می دهد یک پنجره به همین دلیل ورزش, لیگ های سراسر کشور در حال تعطیل به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در طول یک هفته Maurer را سفر در زمان او در دو دور سفر که شامل هشت پرواز متفاوت و هفت فرودگاه. Maurer زندگی می کند که در پراویدنس, R. I. تا به حال به پرواز تجاری در خارج از T. F. سبز فرودگاه که در آن او در زمان اتصال پرواز به تالاهاسی به تماس BC بازی در ایالت فلوریدا در مارس 7. او به خانه بازگشت و قبل از خروج از یک روز بعد برای پرواز به Greensboro, N. C., برای ACC tournament.

“من خیلی تمایلی به سفر در آن زمان, اما بازی می شد و این کار من و من تا به حال به آن را انجام دهد” Maurer گفت.

Maurer فکر خود را بهترین شرط بندی برای محافظت از خود را از رشد ویروس بود به اقدامات احتیاطی. بنابراین دستورالعمل های زیر را قرار داده و توسط متخصصان پزشکی او رفت و به خارج روز قبل از پرواز خود را به فلوریدا برای خرید یک ظرف Lysol دستمال مرطوب ضد عفونی کننده. در هر پرواز او محو کردن سینی میز و صندلی و کمربند و دست خود را شسته تا آنجا که او می تواند در هر فرودگاه و عرصه های او در.

نه تنها این بازی ها در حال بازی عرصه های شلوغ شد. وجود دارد sellout جمعیت 11,500 در ایالت فلوریدا در بازی و خانه های بسته بندی شده در مارس 10 و 11 در گرینزبورو سالن بزرگ سایت ACC مسابقه.

“من بود که من فکر کردم خیلی مراقب باشند اما واقعیت این است که من فکر می کنم در این دوره از هفته که بین رفتن به ایالت فلوریدا و سپس آمدن به خانه و سپس رفتن به ACC مسابقات” Maurer گفت: “من فکر می کنم من در تماس معمولی با مردم بیشتر که در طول هفته-کشش طولانی از من در هر روز از سال. …

“وجود دارد بسیاری از طرفداران وجود دارد. بنابراین مراقب باشید که شما ممکن است سعی کنید به, من فقط می دانم که من در معرض خودم به این خطر بیشتر از من باید.”

چهار شنبه, مارس 11 coronavirus شیوع اعلام شد یک بیماری همه گیر Maurer به نام قبل از میلاد را در پایان فصل از دست دادن به نوتردام که شب همان شب NBA به حالت تعلیق در آن فصل است. روز به عنوان Maurer پرواز خانه تقریبا همه چیز را در ورزش جهان شده بود لغو و یا به حالت تعلیق از جمله لغو ACC tournament.

بازگشت به خانه در پراویدنس Maurer خود قرنطینه خود را. اما در زمان او از خواب بیدار او فکر کرد که او تا به حال یک تب آغاز شده و دچار تنگی نفس که به عنوان او متوجه شد دو از علائم کروناویروس. به نام او در اطراف برای دیدن اگر او می تواند آزمایش, اما نگه داشته شدن گفت او نمی تواند. او صحبت به پزشکان متعدد از جمله Red Sox تیم دکتر برایان Busconi که به او گفتم به فرض او coronavirus.

Maurer علائم بدتر اما قابل کنترل است. اما پس از تماشای یک کنفرانس مطبوعاتی از رود آیلند فرماندار Gina Raimondo که ادعا کرد دولت انجام شد به خوبی با بحران بهداشت و درمان و گفته بودن توسط دکتر دیگری که او نمی تواند یک آزمون Maurer در زمان به توییتر روز دوشنبه به بیان سرخوردگی خود را با وضعیت و کمک به ارائه برخی از دیدگاه.

این زمانی است که کودی Chrusciel استفاده می شود که برای کار با Maurer در UMass و در حال حاضر مسئول پخش عمليات در پرینستون رسیده به او. Chrusciel استخدام کرده بود Maurer برای پر کردن در برای پرینستون بسکتبال بازی در قهوه ای, در فوریه. 28 و Chrusciel به او گفت که Maurer پخش شریک است که شب تا به حال به تازگی آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“آن را منفجر ذهن من” Maurer گفت. “من گفتم:” اوه خدای من شاید که در آن بود.’ من صحبت کردن در مورد تمام این فرودگاه من در تمام این هتل ها در تمام این عرصه شاید من فقط آن را از این مرد سه هفته پیش زمانی که ما یک بازی در قهوه ای.

“و اگر این مورد است که چگونه بسیاری از مردم آیا من در معرض خطر قرار داده است که کل هفته زمانی که من در سفر ؟ چون من آلوده شده اند ، … این قطعا یک احتمال است.”

Maurer گفت که او احساس می کند بهتر است و امیدوار است او را تبدیل به یک گوشه این هفته است. اما او هنوز هم نا امید اظهارات Raimondo که اشاره به تعداد موارد تایید شده در رود آیلند به عنوان پایه برای خود ادعا می کنند که دولت به خوبی انجام می دهند در برخورد با این ویروس.

“من با خودم فکر آن را فقط … شما می توانید تصور کنید که چگونه بسیاری از مردم وجود دارد مثل من که احساس بیمار و در حال تلاش برای دریافت یک آزمون و یا حتی تلاش برای دریافت یک آزمون؟” Maurer گفت. “وجود دارد به صدها اگر نه هزاران نفر در دولت به تنهایی مثل من. این احساس بسیار کوته بینانه و از آن ساخته شده من فکر می کنم در مورد تصویر بزرگتر با توجه به چگونه بسیاری از دیگر فرمانداران و یا شهرداران یا شهر رهبرانی که نیاز به مرتب کردن بر اساس همان تصمیم گیری در مورد چگونگی دقیق این دستورالعمل در خود شهرداری باید در حالی که به طور چشمگیری تحت-گزارش اطلاعات به پایه آن تصمیم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im