پرداخت برای آسیب پذیر استرالیا به دو

مردم مجبور به بیکاری توسط coronavirus شیوع دریافت اضافی $550 دو هفته به عنوان حزب از دولت فدرال جدید کروناویروس اقتصادی طرح.

نخست وزیر اسکات موریسون و خزانه دار جاش Frydenberg داده اند فوق العاده کنفرانس مطبوعاتی از کانبرا صبح امروز که در آن آنها اعلام کرد دومین بسته محرک اقتصادی به لحن $66 میلیارد دلار است که شامل به طور موقت دو برابر به کارجویان کمک هزینه (که قبلا به عنوان شناخته شده Newstart) به حداکثر بیش از 1100 دلار دو هفته.

مرتبط با: همه چیز را اعلام کرد و در دولت دوم بسته محرک

مرتبط با: دنبال همه ما coronavirus اخبار زندگی می کنند آن را به عنوان اتفاق می افتد

دوم بسته به ارمغان می آورد کل محرک اقتصادی به $189 میلیارد و حدود 10 درصد از, استرالیا, تولید ناخالص داخلی.

“ما در حال حاضر انتظار شوک اقتصادی به عمیق تر و گسترده تر و طولانی تر” آقای Frydenberg خبرنگاران در کانبرا در روز یکشنبه.

Treasurer Josh Frydenberg during a press conference at Parliament House in Canberra. Picture: Gary Ramage
media_cameraخزانه دار جاش Frydenberg در یک کنفرانس مطبوعاتی در پارلمان در کانبرا است. تصویر: Gary Ramage

کمک هزینه پرداخت خواهد شد در نرخ 550 $در هر دو هفته در طول شش ماه آینده در بالا از معمول پرداخت.

از آن خواهد شد با توجه به موجود و جدید دریافت کنندگان کارجویان پرداخت, جوانان کمک هزینه کارجویان, پدر, پرداخت, مزرعه خانواده کمک هزینه و سود ویژه.

دولت افزایش کارکنان خدمات استرالیا توسط 5000.

هزینه به بودجه $14.1 میلیارد دلار بیش از این جلو تخمین می زند.

دارایی تست برای پرداخت خواهد شد چشم پوشی برای مدت شش ماه در حالی که درآمد تست هنوز هم اعمال می شود به فرد دیگر پرداخت مطابق با ترتیبات فعلی.

یک هفته عادی دوره انتظار نیز بخشیده است.

به سرعت مسیر دسترسی به پرداخت دارایی مایع آزمون دوره انتظار (LAWP) و فصلی کار Preclusion دوره (SWPP) نیز چشم پوشی می شود برای دریافت کنندگان واجد شرایط به صورت مکمل.

این شامل افرادی که در حال حاضر در خدمت LAWP که دیگر نمی خواهد نیاز به خدمت که دوره انتظار. برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از خزانه داری.gov.au.

Prime Minister Scott Morrison speaks during a press conference at Parliament House on March 22, 2020 in Canberra, Australia. Picture: Sam Mooy/Getty Images
media_cameraنخست وزیر اسکات موریسون در حال سخنرانی در یک کنفرانس مطبوعاتی در مجلس در تاریخ 22 مارس سال 2020 در کانبرا, استرالیا است. عکس: سام Mooy/گتی ایماژ

در علاوه بر این به $750 محرک پرداخت و اعلام کرد در حال حاضر در مارس 12 و با توجه به gonout در پایان ماه به دولت ارائه خواهد شد بیشتر از $750 پرداخت به تامین اجتماعی و جانباز درآمد پشتیبانی گیرنده و واجد شرایط امتیازی دارندگان کارت.

دولت نیز اجازه می دهد کسانی که رفتن را از طریق مشکل مالی برای دسترسی به $10,000 خود superannuation در 2019/20 سال مالی و بیشتر از $10,000 در 2020/21 مالیاتی-رایگان.

“این برداشت را معاف از مالیات و در دسترس برای کسانی که واجد شرایط هستند coronavirus مکمل به عنوان به خوبی به عنوان تنها معامله گران که خود را دیده اند ساعت کار یا درآمد سقوط 20 درصد و یا بیشتر به عنوان یک نتیجه از coronavirus” آقای Frydenberg گفت.

در اصل منتشر شده به عنوان پرداخت برای آسیب پذیر استرالیا به دو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im