دختر دهقان به مناسبت افزایش می یابد در Hulu, کمدی, ‘بزرگ’

چه کسی می دانست امپراتور روسیه بود چنین گستاخ بچه بداخلاق و لوس ؟

بنابراین خودخواه نابالغ و بی رحمانه در حال راه از قرن 18 پادشاه پیتر (Nicholas Hoult “مورد علاقه”) که در ضد تاریخی سریال کمدی “بزرگ” اکران جمعه در Hulu, جدید, عروس, کاترین (ال فانینگ, “Maleficent,” “جایی”) در می یابد او می ایستد در برابر همه چیز او معتقد است که در. و برای که او باید برود.

یک دختر ساده از یک خانواده دهقان ساده و بی تکلف کاترین می رسد در روسیه آماده است تا به آغوش او ازدواج مرتب به mercurial پیتر. اما زندگی در تاج و تخت نیست به عنوان او آن را پیش بینی. آن را به عقب فاسد و خطرناک است و او به زودی خودش را می یابد زندانی در یک اتحادیه با یک مرد او نمی تواند معده است. و فقط هنگامی که او را در آستانه خودکشی او بنده Marial (Phoebe Fox, “چشم در آسمان”) به شمار یکی دیگر از گزینه — برای سرنگونی او. و دوست دارم که, کاترین هیچ چیز را تبدیل به کاترین کبیر.

ایجاد نوشته و اجرایی تولید شده توسط تونی مک نامارا (“مورد علاقه”), سری طول می کشد هتاک و داستان تخیلی رویکرد به داستان کاترین که 34 سال حکومت موفق شد تا از آن به عنوان عصر طلایی روسیه است.

در اولین نقش کمدی فانینگ تا به حال به اعتصاب تعادل بین ترحم و طنز از شخصیت او بود که یک منحنی یادگیری برای بازیگر به او گفت: اخیر جمع خبرنگاران در پاسادنا کالیفرنیا.

“وجود دارد بسیار خاص تن به نشان می دهد به عنوان شما می توانید ببینید و فقط پیدا کردن که تن …” فانینگ گفت. “و همچنین من تا به حال به یاد بگیرند که من فکر می کنم با کمدی نیز به احساس خجالت. من یاد گرفته ام خیلی در روند این کار از آوردن من دیوار پایین و رفتن برای آن کمی بیشتر است. و این نوع از کلید چیزی که من آموخته ام. مانند خوب خجالت نمی شود. شجاع بود. بود کاترین. جلو و یک چهره برای آن سعی کنید این حواس پرت چیز. آن را مانند در مجموعه ای که از آن لذت ببرید و لذت از آن است که ما به آزمایش و رفتن وجود دارد و انجام کارهایی است که شما هرگز در یک فیلم به طور منظم تنظیم کنید.”

به عنوان پیتر هولت نقش آن را بیش از این بالا به عنوان یک خراب manchild که می تواند فکر می کنم از چیزهایی که فقط در نظر آنها چگونه او را تحت تاثیر قرار.

“من فقط دوست دارم تونی نوشتن …,” او گفت:. “هنگامی که او به من این اسکریپت به این و من خواندن نقش پیتر منظورم این است که تمام کسانی که درخشان نوبت از عبارت و خط از گفت و گو است که شما هرگز انتظار می رود برای دیدن و یا هر جای دیگری. اما همه آنها بیمه با (این) واقعا احساسی متهم و پویا شخصیت های. بنابراین هر روز برای رفتن به محل کار من از نوع (نگاه را از طریق اسکریپت) و من مانند این است که فقط یک شادی است.’ بنابراین من بسیار خوشحال می شود او را به بازی. و او یک شخصیت عجیب و غریب اما بسیاری از سرگرم کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im