پلوسی شیف واقعی wasters زمان به عنوان coronavirus آغاز شده

واشنگتن — من از خصوصی من حبس در خانه, که در آن من در حال ورشکستگی برای هفته که نیویورک تایمز است که متهم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از هدر رفتن تا آنجا که شش هفته قبل از اقدام در برابر coronavirus. برای هفته من شده اند وحی شستن دست من و حتی مراقبت بیشتری به شستن پا در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و بسیاری از کارکنان کاخ سفید بودند اتلاف وقت. آنچه که آنها انجام می دهند اتلاف وقت است ؟

آیا کاخ سفید را انبساطی رفتار باید چیزی برای انجام با استیضاح? این بود که تا حدودی از حواس پرتی به کسانی که در غرب بال? وجود دارد در زمان ” گزارش تنها یک اشاره از استیضاح و این یک اشاره زودگذر بود. در غیر این صورت آن را فقط به عنوان کسب و کار معمول در واشنگتن با کاخ سفید ducking احضاریه و کنگره تفکر تا کنون بیش خیالی اتهامات علیه رئیس جمهور است. است مجلس نمایندگان هنوز مصرف با تبانی? چگونه در مورد این بزرگ مرد استاد آمریکایی در کمبریج استفان Halper یا فقیر کارتر صفحه ؟ است تشکر. آدام شیف هنوز هم در آینده با خبرچین بی عیب و نقص یکپارچگی و او از درگیر شدن در معمول خود دست سنگین تاکتیک با جمهوریخواهان مخالف ؟

در دسامبر. 18 سال 2019 در مجلس نمایندگان پیش نویس یک لایحه از استیضاح. در Jan. 16 خانه ارائه مقالات از استیضاح به مجلس سنا. هفته ها گذشت. چاک شومر سناتور. تا به حال چیزهایی به آن اضافه کنید. شیف pounced در offbeat شایعات. در نهایت در فوریه. 5 سنا تبرئه رئیس جمهور. آیا این همه اشوب منحرف کردن اذهان رئیس جمهور و دستیاران خود را در هر راه است ؟ من باید فکر می کنم آن را انجام داد.

اگر کسی dawdled آن مجلس نانسی پلوسی. او اجازه داد امثال شیف به التماس کردن توطئه که خیلی دور از ذهن ترکیبات خود باید رای او. هنگامی که خانه در حل و فصل آن لایحه استیضاح نانسی شنبه در این لایحه برای چهار هفته به دلیل خودداری از ارسال آن تا Jan. 16. و حتی پس از آن دموکرات ها در سنا هنوز هم نمی متقاعد شده باید وجود داشته باشد یک استیضاح رای دادن. تنها زمانی که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به پایان رسید این مزخرف مضحکه می خواند و آن را به رای برخی از مرتب کردن بر اساس سفارش دوباره بازسازی شد.

در این میان آنچه که اتفاق می افتد ؟ خوب coronavirus ما در حال حاضر می دانیم گسترش در سراسر جهان در اوایل سال 2020 با اقدام های گرفته شده توسط هر کسی. آیا هر یک از فوق سوء رفتار توسط دموکرات ها که چیزی برای انجام با رئیس جمهور و یا انفعال? من فکر می کنم آن را انجام داد. او در حال حاضر ادعا می کند که اقدام on Jan. 31 به پایان پرواز به امریکا از چین است.

در عین حال هنوز دموکرات ها در حال رفتن به نگه دارید تهمت پاسخگو برای مصرف بدون عمل. این بار بر یک یادداشت از پیتر ناوارو از کارکنان کاخ سفید و در آن خسته کننده سبک سامانه در سراسر سه صفحه می گوید: تهمت باید آن را بخوانید. این بار داستان است پر از اطلاعات در مورد قریب الوقوع افتضاح. این ذکر ده ها تن از مردم است. در عین حال به من گفته اند این اشاره به استیضاح تنها یک بار در آن سه صفحه. آن را به اتهام رئیس جمهور با انکار او خوانده ناوارو. رئیس جمهور می گوید که او بی گناه است. فقط به عنوان او گفت که او بی گناه از تبانی با روسها و اوکراینی ها و دیگر خیالی چهره او به اتهام تبانی با این سه سال گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به تصویب رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون به عنوان ترین بدخیم جمهور آمریکا در دوران مدرن. دشمنان خود را خواستار شده است او نام پس در مورد زمان او آمد پایین پله برقی در برج ترامپ. آنها او را به نام یک نژادپرست است. زمانی که رئیس جمهور متوقف پروازهای ورودی از چین, جو بایدن به نام او یک نژادپرست و یک دشمن بیگانه. جو نمی دانم آنچه که آخرین کلمه به معنای اما او به نام رئیس جمهور یک دشمن بیگانه به هر حال.

البته تهمت است بموقع انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده است. او نه تنها ترین slandered مرد برای ورود به کاخ سفید بلکه تنها انسان همیشه باید به هر دو سازمان سیا و اف بی آی توطئه علیه او. در نوامبر. 3 آن را تمام خواهد شد بیش از.


R. امت Tyrrell جونیور بنیانگذار و سردبیر تماشاگر آمریکایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im