پنگوئن ها می توانند تعداد برایان Dumoulin جان مارینو برای جرقه زمانی که هاکی بازده

5 دقیقه پیش

پنگوئن ها نمی دانم زمانی که بازی بعدی خود را برگزار خواهد شد.

آنها کاملا مطمئن defensemen برایان Dumoulin و جان مارینو را در صف خود را هنگامی که آن اتفاق می افتد.

که خبر بسیار خوبی برای پنگوئن. آنها یک تیم فوق العاده با Dumoulin و مارینو در ترکیب این فصل ماند و جایی بین متوسط و بد که آنها را با آسیب.

“آن دو بچه هستند بخش مهمی از ما خط آبی” مربی مایک سالیوان گفت. “ما قطعا به دنبال به جلو به فرصت برای بازگشت به بازی به طوری که ما می توانیم برخی از این بازیکنان بازی به طور مداوم در یک فرم سالم.”

Dumoulin تا به حال عمل جراحی برای ترمیم تاندون پاره در سمت چپ مچ پا Dec. 1 و از دست رفته سه ماه آینده. او همچنین از دست رفته چهار بازی در ماه اکتبر با کاهش بدن آسیب است.

مارینو از دست رفته پنج بازی در ماه مارس پس از یک منحرف جن شکست استخوان در چهره اش. او همچنین خراشیده شد برای دو بازی اول فصل قبل از پنگوئن ها متوجه شدم دقیقا همان چیزی است که تا به حال در rookie از دانشگاه هاروارد.

آن را ممکن است به نظر می رسد عقل از هر دو defensemen اما تاثیر خود را احساس ترین چشمگیری در جرم.

در 26 بازی با هر دو در صف پنگوئن رفت 15-7-4 و به طور متوسط 3.77 اهداف در هر بازی.

در 32 بازی یک یا دیگر بود پنگوئن رفت 21-10-1 و به طور متوسط 3.13 اهداف در هر بازی.

در 11 بازی نه بازی پنگوئن رفت 4-6-1 و گل 2.36 اهداف در هر بازی.

وجود دارد مقدار زیادی از کاهش عوامل موثر بر تعداد کسانی که البته به خصوص برنده شدن-از دست دادن رکورد. به عنوان مثال در 10 شروع می شود بلافاصله پس Dumoulin مچ پا آسیب تریستان جری رفت 8-1-1 با .943 صرفه جویی در صد و سه shutouts. Goaltending و تیراندازی در صد می چوله هر مجموعه ای از اندازه کوچک نمونه آمار.

هنوز تفاوت بیش از حد استارک به اخراج. روشن است که پنگوئن حرکت جن بهتر است زمانی که Dumoulin و مارینو در حال بازی.

“آن دو بچه هستند بازیکن مهم برای ما خط آبی” سالیوان گفت. “آنها در بازی ما چهار صفحه. آنها خوب 200 پا, بازیکنان, تلفن همراه, بازیکنان, اندازه خوب است. آنها به خوبی دفاع. با خروجی عبور می کند آنها کمک به ما انتقال بازی. آنها کمک به ما در هر دو طرف از جن در راه های بسیاری. ما خیلی بهتر از تیم هاکی زمانی که آنها در صف.”

هر دو بازیکن در بازگشت از آسیب مارس 3 و همچنین پنج بازی قبل از NHL قرار دادن آن در فصل مکث مارس 12.

ماهیت خود را از آسیب های هستند که طولانی شکستن می تواند فقط آنچه را که دکتر دستور داد به خصوص برای مارینو که می تواند به لحاظ نظری ریختن به صورت کامل سپر او در زمان جن قطره دوباره.

“اگر وجود دارد هر گونه مثبت است که می تواند گرفته شده از تعلیق از بازی این بچه ها که مجروح شده و یا در آینده آسیب باید زمان بیشتری برای بازیابی و ما هیچ تفاوتی از هر تیم دیگری در لیگ در این راستا” سالیوان گفت. “تعلیق بازی خواهد شد یک فرصت برای بازیکنان آسیب دیده به بهبود است.”

یک بازیکن دیگر پنگوئن ها را به وضوح خواهد بود خوشحالم که دوباره در صف شاید به عنوان به زودی به عنوان بازی بعدی آنها بازی است جیک Guentzel.

مانند Dumoulin و مارینو بازی خود را تا حد زیادی اثرات این تیم بخت و اقبال در جرم.

با Guentzel در صف پنگوئن به طور متوسط 3.49 اهداف در هر بازی در این فصل است. پس از او صدمه دیده خود را شانه Dec. 30 پنگوئن به ثمر رساند 2.93 اهداف در هر بازی.

“جیک تفاوت ساز و من فکر می کنم من توضیح واضحات وقتی که من می گویند که” سالیوان گفت.

“هنگامی که شما فکر می کنم در مورد زمانی که گذاشته شد و پس از جیک عمل جراحی آن را معقول و منطقی به فکر می کنم که ما را به او بازگشت. بنابراین ما در مورد هیجان زده است که فرصت بالقوه. دانستن جیک راه ما می دانیم که او یک رقابتی واقعی بچه. ما می دانیم این به چه معناست به او. او را دوست دارد به رقابت بپردازند و او را یک بچه دشوار است.”

جاناتان Bombulie یک تریبون-نقد و بررسی دستیار ورزشی ویرایشگر. شما می توانید تماس Jonathan از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
پنگوئن/NHL | ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de