پنگوئن پایان ترمز با معتبر 7-3 تار و مار از سناتورهای

33 دقیقه پیش

مایک سالیوان فکر نمی کنم آن را بسیار به پنگوئن ها از dolor که متولد خارج از فصل-بدترین شش بازی از دست دادن خط.

“اعتماد به نفس زودگذر است” مربی گفت. “شما می توانید آن را به عنوان به زودی به عنوان شما آن را از دست بدهند. آن را فقط شروع می شود با یک تغییر یا یک بازی خوب و ما می توانیم از وجود دارد.”

دو تا از چهار defensemen پشت در یخ و یک کلاه ترفند می توانید به کمک بیش از حد.

برایان Dumoulin و جان مارینو بازگشت به ترکیب و کمک به پنگوئن ها را شکست اتاوا سناتور 7-3 در PPG رنگ آرنا در روز سه شنبه. این شد اولین پیروزی خود را پس از Feb. 18 و اجازه پنگوئن ها برای جلوگیری از دست دادن رگه هایی از هفت یا بیشتر بازی ها پس از 2005-06 خود را در فصل گذشته که منجر نشد یک حذفی ،

Dumoulin شده بود پس از کنار Nov. 30 به دلیل پاره تاندون دست چپ مچ پا و مارینو به حال شده از Feb. 6 از آنجا که استخوان شکسته در سمت چپ صورت خود را.

هر بازیکن تا به حال در نقش پنگوئن ها’ باز کردن اهداف شنبه.

پنگوئن ها در زمان منجر 48 ثانیه به قوانین و مقررات. از نیمه چپ دیوار پنگوئن به جلو اوگنی Malkin تضعیف یک backhanded تصویب به نقطه سمت راست برای مارینو که برای لحظه ای تردید به اجازه می دهد یک صفحه نمایش به منظور توسعه. به عنوان پنگوئن به جلو Bryan زنگ و سناتور defenseman مایک رایلی مبارزه در مقابل goaltender کریگ اندرسون مارینو برداشته wrister که میره گذشته اندرسون blocker در سمت دور خود را برای هدف ششم از فصل.

آنها دو برابر سرب 51 ثانیه بعد. پنگوئن رو به جلو کونور Sheary ادعا سست جن بالاتر از دایره حق و تغذیه آن را به Dumoulin در امتداد دیوار سمت راست. Dumoulin توزیع آن به Sheary در حال حرکت از طریق دایره سمت چپ. پایین رفتن در دایره Sheary قصد عبور به بالای چین برای linemate سیدنی کرازبی اما از دست رفته خوانده شده را علامت. این سیار تصویب شد و سپس به شنود گذاشته باشند قفس توسط Reilly. Sheary اعتبار شد با 10 هدف از این فصل و برای اولین بار پس دوباره پنگوئن از طریق تجارت در فوریه. 24.

اتاوا رو در رتبه بندی در 16:24 دوره اول زمانی که به جلو Jayce Hawrlyuk واقع یک جهش کردن یک هدف پست در چین پشت goaltender مت موری و جاروب آن را به قفس با یک فورهند ضربه به گل دوم خود را.

پنگوئن ها بالا رفت 3-1 با قدرت-بازی بازی های نمره در 19:15 از اول. یک پاس از Malkin در سمت چپ دایره زنگ کنترل جن در بالا اسلات منتظر یک تیر اندازی خط توسعه و منتشر wrister که ضرب و شتم اندرسون blocker برای 25 خود را هدف.

کرازبی را 14th, هدف ساخته شده و آن را 4-1 در 17:21 از دوره دوم. از سمت چپ دایره کرازبی پاره پاره wrister که میره گذشته یک صفحه نمایش توسط Sheary و فراتر از دسترس اندرسون چپ پا در سمت دور.

آنها در زمان یک 5-1 منجر 36 ثانیه به دوره سوم. پس از سناتورها به جلو توماس Chabot شد hounded به یک گردش مالی فقط در خارج از خط آبی کرازبی و Sheary متصل در عبور می کند که در نهایت منجر به Jason Zucker بلند کردن backhander از بالای چین بالا اندرسون چپ اسکیت خود را برای 20th هدف است.

تنها 33 ثانیه بعد سناتورها به جلو بردی Tkachuk ثبت 19 خود را با هدف منحرف یک wrister توسط defenseman نیکیتا Zaitsev از نقطه سمت راست پشت موری.

در 11:27 سوم سابق ایری سمور به جلو کانر قهوه ای پاره پاره wrister از سمت چپ دایره است که ضرب و شتم موری دستکش دست خود را برای 15 هدف است.

زنگ جمع آوری یکی دیگر از هدف در 13:29 سوم, تمیز کردن ارتجاعی در چین با یک فورهند ضربه. او خود را به اتمام سوم حرفه ای کلاه ترفند در 17:10 علامت با wrister از دایره در سمت راست.

در پایان با 23 صرفه جویی موری بهبود رکورد خود را به 18-10-5.

پنگوئن رو به جلو براندون Tanev خراشیده شد به دلیل بیماری. غیبت او باعث شد این تیم به یاد rookie به جلو آنتونی Angello از Wilkes-Barre/اسکرانتون آمریکا لیگ هاکی در شرايط اضطراري.

# Steelersilluminati یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با ست طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>