22 دقیقه پیش

طلوع آفتاب, Fla. – پس از شش روز از gallivanting در سراسر آفتابی فلوریدا پیتسبورگ پنگوئن صرف زمان کافی در سواحل به دور آمده کاملا با افزایش سطح ملانین و ویتامین D.

آنها حتی موفق به جمع آوری امتیاز دو شنبه با تشکر از 3-2 پیروزی در برابر Florida Panthers در BB&T Center.

اما آنها ممکن است از دست داده اند مهم defenseman.

Rookie جان مارینو از دست رفته بازی به دلیل یک صورت آسیب دیدگی او رنج می برد در طول روز پنجشنبه 4-2 جاده از دست دادن به Tampa Bay Lightning زمانی که او زده بود در سمت چپ صورت خود را توسط یک منحرف یک تایمر.

“او برگزار شد از برای احتیاطی دلایل” مربی مایک سالیوان گفت. “او خواهید بود مورد بررسی در روز دوشنبه زمانی که ما به عقب بر گردیم به پیتسبورگ برای تعیین یک دوره از عمل وجود دارد.”

یک منبع با دانش دست اول از مارینو وضعیت نشان داد او دچار شکستگی استخوان اما بررسی بیشتر لازم است قبل از تصمیم گیری ساخته شده است در پتانسیل عمل جراحی است.

هر شرایطی توسط مارینو را ایجاد کنید قابل توجهی از درجه اعتبار ساقط است.

در 51 بازی در این فصل مارینو دارای 25 امتیاز (پنج گل و 20 پاس گل). خروج خود را ممکن است بیشتر احساس می شود در شرایط یخ زمان او فرمان. ورود شنبه او چهارم در NHL در میان rookies در دمای یخ در 20 دقیقه, 19 ثانیه.

همانطور که برای بازی روز شنبه با پیروزی مجاز پنگوئن به ادعای چهار از یک ممکن است شش امتیاز در سه بازی سفر جاده ای که شامل یک 4-3 جاده پیروزی در برابر واشنگتن پایتخت در روز یکشنبه.

در شنبه پنگوئن زده 6:30 به قوانین و مقررات.

به عنوان یک فلوریدا قدرت بازی تمام شده Panthers defenseman هارون Ekblad موفق به حفظ یک تندرست جن در حمله منطقه در سمت چپ نقطه. جن محدود به منطقه بی طرف که در آن پنگوئن defenseman کریس Letang در حال ظهور از مجازات جعبه ادعا آن و hustled تا یخ کینگ.

با نزدیک شدن به net او deked به چوگان از پشت سر برداشته و یک ضربه بر روی پای راست از آلاینده goaltender سرگئی Bobrovsky برای 12th خود را هدف و تنهاست نمره خود را حرفه ای.

آنها ساخته شده آن را 2-0 بازی در 10:44 دوره اول. Corralling یک rimmed جن در نیمه چپ دیوار پنگوئن defenseman جک جانسون whacked یک slapper سوی چین.

جن ضربه چوب و پاها از Panthers defenseman مکنزی Weegar سپس منعکس به حق از چین که در آن به جلو عروسکی Blueger قادر به پاک کردن زباله ها با یک فورهند شات برای هشتم هدف است.

پلنگ رو در رتبه بندی در 17:22 ، هل دادن بازی تا جناح راست Panthers به جلو فرانک Vatrano puled تا در نیمه سمت راست دیوار پنگوئن’ منطقه به خود جلب کرد در Letang و تغذیه یک پاس رو به جلو مایک هافمن انتهایی در جناح چپ.

توالی ایجاد یک سه بر دو در برابر جانسون. او در زمان دور عبور می کند به Panthers defensemen هارون Ekbland و کیت Yandle اما اجازه هافمن را به ضرب گلوله یک wrister تحت goaltender تریستان جری را مسدود کننده در سمت دور.

قدرت-بازی بازی های هدف 3:50 به دوم به پنگوئن 3-1 منجر شود.

حل و فصل یک جن در بالا سمت راست دایره پنگوئن به جلو اوگنی Malkin تغذیه یک پاس رو به جلو Jared McCann در بالا سمت راست دایره. نقشه برداری شبکه McCann خال خال رو به جلو سیدنی کرازبی سیگنالینگ با چوب و خرد شده یک slapper نسبت به چین.

کرازبی کارگردانی جن با پشت دست ضربه زدن گذشته Boborovsky چپ اسکیت برای 10 خود را هدف. که جامعی یک 0-برای-11 ترمز ماشین در بازی قدرت.

تنها 69 ثانیه بعد فلوریدا پاسخ داد. Panthers به جلو وینسنت Trocheck بومی از بالا, St. Clair, تعقیب کردن یک شل جن در بالا سمت راست دایره به ایجاد دو در یک با به جلو برت کانلی در برابر پنگوئن defenseman چاد Ruhwedel.

به عنوان Ruhwedel تصادفا Trocheck تغذیه یک پاس به سمت چپ دایره برای Connolly که پاره پاره wrister گذشته جری را مسدود کننده در کنار خود 17th هدف است.

جری ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در به ادعای پیروزی.

پنگوئن میزبان رعد و برق روز سه شنبه در PPG رنگ آرنا.

دنبال پنگوئن تمام فصل طولانی است.

# Steelersilluminati یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با ست طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de