Penn State furloughing کارکنان کنترل هزینه ها و پس از 100 میلیون دلار ضرر و زیان

حدود یک دقیقه پیش

Penn State را کاهش می دهد هزینه برای سال آینده سه درصد و کردند برخی از 2000 کارمند در نیمه پرداخت, موثر, آوریل 4 از طریق 30 ژوئن به عنوان مقامات در تلاش برای تعادل کتاب های خود را در چهره یک 100 میلیون دلار از دست دادن.

آلاینده دانشگاه بود که با بودجه $6.8 میلیارد دلار در این سال ثبت نام در مورد 81,700 دانش آموزان در 19 دانشگاه در سراسر کشور از جمله مکان در بالا Burrell, McKeesport مهبل و Fayette County است. آن یک خط طولانی از دانشگاه ها اتخاذ کرده اند که انواع اقدامات کاهش هزینه در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که توقیف دانشگاه های سراسر کشور در ماه گذشته است.

رئيس دانشگاه اریک بارون گفت: furloughs در پن استیت که استخدام بیش از 21,000 تمام وقت کارگران در سراسر مشترک المنافع متمرکز خواهد شد تا حد زیادی در میان کارکنان است که بدون کار شدند که آموزش معطوف به آموزش آنلاین با خاموش شدن در ماه مارس است. او گفت: آن دسته از کارمندان را دریافت مزایای “بر اساس یک تنظیم حقوق و دستمزد.”

اگر چه او گفت که هیچ بیشتر furloughs برنامه ریزی شده از طریق 30 ژوئن بارون گفت: ممکن است نیاز به مشابه کاهش در آینده است.

مقامات می گویند که چگونه بسیاری از کارکنان را تحت تاثیر قرار furloughs در محلی ایالتی پن دانشگاه.

مانند دیگر دانشگاه پن استیت نیز به تعویق انداختن پروژه های سرمایه ای یک حرکت بارون گفت: صرفه جویی خواهد شد $60 میلیون سال آینده است.

ستایش کارکنان خود را با تلاش های خود برای بارون گفت: این مدرسه به خوبی موقعیت از ظهور این بیماری همه گیر “خلاق تر و چالاک است.”

در ضمن بارون گفت: او را بپرسید امنا به یخ شهریه در 2019-20 سطح برای کاهش هزینه های خانواده در مواجهه با بیکاری گسترده.

Penn State ممکن است یکی دیگر از $160 میلیون دلار کسری در 2020-21 سال مالی اگر ثبت کاهش و پیش بینی ها از کاهش یارانه های دولتی تحقق بارون گفت.

“استراتژی ما مبتنی بر تجزیه و تحلیل دقیق و برنامه ریزی سناریو به ارائه زمان کافی برای ارزیابی به عنوان آنجا که ممکن است ما چگونه پیش بینی درآمد هستند مراتب و آنچه محرک و حمایت های دیگر در دسترس هستند برای دانشجویان و کارکنان این دانشگاه در این نامشخص است و به سرعت در حال تحول محیط زیست است.”

دولت بزرگترین دانشگاه است که در خط به دریافت حدود 55 میلیون دلار از دولت فدرال محرک لایحه. حدود 50 درصد از آن $27.5 میلیون دلار است که اختصاص داده شده به صورت مستقیم کمک های اولیه به دانش آموزان است.

Penn State نیو کنسینگتون صدراعظم کوین اسنایدر گفت: 99 درصد از کارکنان در رفت و آمد پردیس واقع در بالا بارل در حال کار از خانه. او نمی تواند می گویند که چگونه بسیاری از کارکنان وجود دارد رو lay-offs. اما با پردیس shutdown او گفت: مدرسه بدون نیاز به آن کافه و یا خدمات فن آوری.

“ما در حال تلاش برای انجام آنچه ما می توانیم برای کاهش تاثیر بر کارکنان است. ما در نظر گرفتن افرادی که تا به حال هیچ چیزی برای انجام و اجرای آنها را از طریق مه” او گفت:.

در حالی که ثبت نام در دانشگاه مشترک المنافع به طور کلی کاهش یافته است در سال های اخیر و دانشگاه است که پیش بینی کمی کلی ثبت نام کاهش اسنایدر گفت: این احتمال وجود دارد محلی دانشگاه ممکن است کمی دست انداز اگر دانش آموزانی که ممکن است رهبری در جای دیگر تصمیم گیری آنها نیاز به یک جایگزین نزدیک به صفحه اصلی این سقوط.

“این خیلی زود به بگویید, اما من فکر می کنم ما می تواند یک تور ایمنی برای برخی از کسانی که مردمی” اسنایدر گفت.

او گفت: نیو کنسینگتون بود در مسیر برای 2% چشم انداز مثبت در ثبت نام قبل از خاموش کردن ضربه.

Deb Erdley یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس Deb در 724-850-1209, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | اخبار | پنسیلوانیا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im