پنسیلوانیا آغاز می شود coronavirus تست در دولت متعلق به آزمایشگاه

پنسیلوانیا, وزارت بهداشت آغاز شده است خود را تست بالقوه coronavirus موارد باز کردن درب برای نتایج سریعتر.

“ما در حال آزمایش نمونه به عنوان ما صحبت می کنند” وزیر بهداشت دکتر راشل لوین گفت: روز شنبه طی یک تماس تلفنی با خبرنگاران در سراسر کشور.

او گفت: دولت ارسال شده است نمونه ها را برای آزمایش به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا برای ماه گذشته است.

“قبل تقریبا دیروز تمام تست ها در این کشور شد و در حال انجام در CDC بنابراین ما زیر بسیار سخت CDC معیارهای,” او گفت: تاکید بر این که هیچ تایید موارد از رمان ویروس در پنسیلوانیا است.

سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور نشان داده اند آنها قصد خود را آغاز تست هنگامی که آنها مورد تایید برای انجام این کار توسط سازمان غذا و دارو لوین گفت.

در ضمن UPMC در حال کار برای توسعه خود آزمون برای coronavirus نام COVID-19.

“ما در حال کار به سرعت به توسعه خود ما تست ظرفیت به طوری که هر گونه موارد می تواند به شناسایی بیشتر به سرعت در حال” گراهام اشنايدر UPMC پزشکی مدیر پیشگیری از عفونت گفت: در اخبار جلسه در UPMC فیور بیمارستان در پیتسبورگ اوکلند محله. “این واضح است که یک اولویت است.”

تست محدود شده است و نه تنها با سی دی معیارهای اما همچنین در دسترس بودن آزمون و 2 – 3 روز زمان چرخش. که زمان کوتاه خواهد شد در عرض 24 ساعت با تست های پردازش شده توسط وزارت بهداشت در آزمایشگاه در شهرستان چستر.

“ما انتظار داریم که به تشخیص موارد در پنسیلوانیا طی هفته های آینده گفت:” دکتر کریستن Mertz پزشکی اپیدمیولوژی با Allegheny County Health Department.

Mertz گفت: او را بیشتر نگران شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت های بهداشتی امکانات و همچنین مکان های دیگر با مقدار زیادی از افراد مسن به دلیل “که جمعیت بسیار آسیب پذیر است.”

شده اند وجود دارد هیچ گزارش موارد بسیار مسری coronavirus در هر یک از UPMC 40 بیمارستان ها و کلینیک های سراسر پنسیلوانیا و مریلند و نیویورک گفت: دکتر دونالد Yealy, UPMC صندلی طب اورژانس. مرکز شهر پیتسبورگ-دفتر مرکزی سیستم مراقبت های بهداشتی — که استخدام بیش از 90000 نفر — مشابه دارای هیچ گزارشی از COVID-19 مربوط به کارکنان و یا بیماران در آن امکانات بین المللی.

اما UPMC همچنین نشده تست شده هر کسی برای ویروس.

کارکنان خود در قرنطینه

چند UPMC کارکنان شده است زندگی در داوطلبانه قرنطینه پس از سفر به کشور تلقی می برخواهد داشت خطر اسنایدر گفت.

“تعداد کمی از کارکنان شده است قرنطینه در خانه با غرامت مناسب” او گفت:. “همه شده است بسیار تعاونی و هیچ کس تا به توسعه بیماری است.”

UPMC به حالت تعلیق در تمام کسب و کار سفر به چین و ایتالیا و در ادامه به اصرار کارکنان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین, ایتالیا, کره جنوبی, ژاپن و ایران.

هنگامی که بیماران تماس پزشکان و یا خطوط تماس ویژه در مورد تمایل به دریافت تست به این دلیل آنها را به آنفولانزا مانند علائم و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و تلفن های اپراتورهای آنها را ترغیب به ماندن در خانه.

مقامات بیمارستان می تواند هنوز برآورد چه مدت توسعه UPMC coronavirus تست خواهد شد. تلاش در حال حاضر در حال انجام در UPMC را پاتولوژی آزمایشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im