‘طوفان کامل” از اقتصادی ناآرامی را تهدید می کند شهر بودجه

یک خزنده تعداد furloughs میان ماساچوست شهرستانها و شهرهای حاکی “یک طوفان کامل از بحران مالی” است که سیاست های عمومی کارشناسان هشدار می دهند را فشار بودجه های محلی و به سرعت تحریک دردناک کاهش است.

“Furloughs در هر گوشه ای از کشور و ما انتظار داریم که این تعداد بدون معنی داری فدرال امداد آینده بسیار سریع — به بود و حتی در چند هفته آینده به ماه گفت:” جفری Beckwith, مدیر اجرایی, ماساچوست, شهری انجمن.

نرخ بیکاری در میان کارگران دولت باید شروع به پریدن کرد و 9 درصد از coronavirus جاروب در سراسر ماساچوست مجبور مدارس و کسب و کار ، ترین — اگر نه همه — از 12,216 بخش عمومی کارگران از کار هستند از شهرستانها و شهرهای کوچک.

در مقایسه با زیان کار در خرده فروشی ساخت و ساز هتل و رستوران صنایع کارکنان دولت باید “شده است تا حد زیادی در امان ماند” از تاریخی میزان بیکاری با توجه به پیشگام موسسه تحقیقات مدیر Greg Sullivan. اما او هشدار داد furloughs می تواند پیشرو از اخراج به عنوان دولت و شهرداری رهبران دست و پنجه نرم کردن با سقوط درآمدهای مالیاتی.

“درآمد و فروش و وعده های غذایی درآمدهای مالیاتی در حال تمام کردن. … این است که یک طوفان کامل از بحران مالی” سالیوان گفت. مارس دیدم دولت درآمدهای مالیاتی شاقول 50 درصد کمتر از سال قبل با توجه به وزارت امور خارجه درآمد Data — روند سالیوان گفت که به احتمال زیاد برای ادامه مذاکرات در حال انجام کسب و کار با خاموش شدن ناگهانی.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر هنوز اعلام کرد هر گونه اخراج از دولت کارگران حتی به عنوان ماساچوست چهره $830 میلیون دلار درآمد مالیاتی کسری بودجه در سال مالی جاری و برآورد کاهش در سال آینده مالیات بر درآمد $4.4 میلیارد دلار است.

فرماندار روز پنج شنبه متعهد به انجام همه چیز را او می تواند به نگه داشتن شهرستانها و شهرهای کوچک در “شکل مناسب و معقول” از نظر مالی در میان COVID-19 بحران اما کوتاه فدرال کمک مالی, مکان عمومی, سیاست کارشناسان می گویند کمی وجود دارد و او می تواند انجام دهد.

دولت Rep. دیوید DeCoste R-نورول که نشان دهنده یک منطقه که در آن دو نفر از سه شهر در حال حاضر furloughed عمومی کارگران گفت: رهبران محلی هستند “برنامه ریزی برای سایه های مختلف از حالات بد.”

در راکلند شهر مدیر داگلاس لایلاندی گفت که او مجبور شد به جای بیش از سه ده کارکنان در نسبی یا کامل کردند برای کمک به را تشکیل می دهند 1.3 میلیون کسری بودجه.

Furloughs در راکلند — و همچنین در دیگر جوامع — span طیف از دولت های محلی از کتابخانه به شهر منشی به ساختمان بازرس ، لایلاندی گفت که او تا کنون اجتناب برش هر پلیس و آتش نشانی شغل اما گفت: متعادل کردن بودجه سال آینده “یک نگرانی” از شهرداری نمی دانم که در آن محلی کمک دلار ایستاده است.

همان درست است در رندولف که در آن ده ها تن از معلمان و مشاوران و دبیران نیز furloughed. مدرسه رئیس کمیته Andrea نیکسون گفت: منطقه نیست مصرف اخراج کردن جدول برای سال آینده.

برای شهرهای سراسر ماساچوست “تنها یقین اخبار بد است” اما Beckwith از MMA گفت: محرک لایحه قانونگذاران در حال مذاکره در حال حاضر شامل $875 میلیون مستقیم کمک به دولت های ایالتی و محلی خواهد بود که “کافی” برای نرم کردن ضربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de