پرسنل سر نیک Caserio ارزیابی پرستان’ روز 2 بر میدارد

این پرستان آغاز شده روز 2 از پیش نویس NFL جمعه با پنج میدارد و به پایان رسید با پنج میدارد اگر چه ترکیب میدارد زخم متفاوت از آنچه تا به حال در آغاز.

آنها مشغول حرکت به بالا و پایین هیئت مدیره بازرگانی در داخل و خارج از دور.

“این بسیار فعال” میهن پرستان مدیر از بازیکن پرسنل نیک Caserio گفت: پس از دور سوم به پایان رسید. “من فکر می کنم این انتظار وجود دارد احتمالا می تواند برخی از درجه ای از جنبش. شما هرگز واقعا می دانیم آنچه که این جنبش در حال رفتن به دنبال دارد.”

Caserio نشان داد پرستان تا به حال سه بچه هدفمند یا “نشستن-و-انتخاب کنید” بازیکنان او به عنوان توصیف و آمد دور با-خارج-از-سه فرود هر دو Kyle Dugger و جاش Uche در دور دوم. بنابراین پرستان خوشحال بودند که در مورد. به عنوان یک گروه بزرگ گفت: در پنج انتخاب اضافه شده “جوانان و عمق” به فهرست.

به طور خاص در اینجا Caserio را ارزیابی سریع در مورد هر یک از روز 2 میدارد:

کایل Dugger S لنوار-Rhyne (2nd round, شماره 37) — “بدیهی است که مدرسه کوچک اما بسیار انفجاری بازیکن. او را بزرگ او را به سختی او را سریع او هوشمند است. برخی از چهار به پایین نوع عناصر بازگشت به بازی در لگد زدن به بازی . . . به خوبی در سطح خود را از رقابت برگزار شد خود را در ارشد کاسه برابر بهتر از رقابت است . . . او تبرئه خودش خیلی خوب است.”

جاش Uche, DE, میشیگان (2nd گرد شماره 60) — “او در اطراف نقل مکان کرد (دفاعی) در جلو کمی. بازی در محیط. آنها با استفاده از او به عنوان یک “Mike’ linebacker در برخی از زیر شرایط. او خواسته شده است به انجام تعدادی از چیزهای مختلف است . . . انواع مختلف چیزهایی که به نظر می رسد او می تواند انجام دهد.”

Anfernee Jennings, LCC, آلاباما (3rd گرد شماره 87) — “او بدیهی است که می آید از یک برنامه بزرگ با تعداد زیادی از بازیکنان بزرگ. این سختی بچه کمی بزرگتر از نظر اندازه (6-2, 256) از Uche (6-1, 245). او دارای یک پس زمینه بازی یک زن و شوهر از نقاط مختلف . . . رهبری خوب است.”

Devin Asiasi TE UCLA (3rd گرد شماره 91) — “او خوب اندازه (6-3, 257) اجرا می شود و برای اندازه او بسیار دشوار است. او برخی از تکنیک چیزهایی که او قطعا می تواند کار به عنوان یک خط از داد و بیداد blocker.”

دالتون Keene, TE, Virginia Tech (3rd, دور, ردیف 101) — “یک underclassmen که اساسا از یک روز. سه سال استارت . . . او در زمان استفاده از فرصت ها. او خوب اندازه (6-4, 251) نسبتا ورزشی است. سختی بچه, هوشمند, بچه خواسته شده بود به انجام تعدادی از کارهای مختلف در خود جرم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de