پیتر مککی تعقیب وابسته به ‘پیروس’ پیروزی

اندرو MacDougall: در حالی که جهان در حال بسته شدن برای مبارزه با یک بیماری همه گیر به همین دلیل است که پیتر مککی شخم پیش با او محافظه کار به رهبری پیشنهاد?

اندرو MacDougall است که یک مدیر در ترافالگار استراتژی و یک رئیس سابق ارتباطات به نخست وزیر استفان هارپر

اتحاد پیتر مککی از دست داده و ذهن خود را?

به نمایشگاه تعداد زیادی از مردم در حال از دست دادن آن بیش از coronavirus. اما تنها پیتر مککی از دست دادن آن را با از دست دادن بینایی از ویروس خود را. مککی است به معنای واقعی کلمه تنها کانادا تظاهر ویروس نیست upending کاملا همه چیز. “انتخابات کانادا در حال آماده شدن برای انتخابات ، ما باید بیش از حد. رهبری نژاد نمی تواند به تاخیر افتاد” مککی توییتی شب گذشته.

که در آن برای شروع ؟ به آن تن ناشنوا خواهد بود توهین به هر شکست کانادا بت اونا حتی کسی که هیچوقت آن را از پارکینگ که در استماع در وهیتهرس در سال 2005. به آن احمقانه خواهد بود برای بالا بردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به Mensa ارتفاعات. این امر می تواند تنها ترین ratioed tweet تا کنون در توییتر اگر مردم تنها می تواند arsed به نسبت پیتر مککی.

“نمی توان به تعویق افتاد.” واقعا ؟ از آنجا که هر چیز دیگری است. کل کشور در حال روی زمین افتاده. ورزش لیگ در سراسر جهان را متوقف کنند. حتی فوق العاده خم کمیته بین المللی المپیک باید صاف دیده می شود نور به تعویق افتاد و در این تابستان بازی های المپیک در توکیو. و ما به معنای اعتقاد به رهبری حزب محافظه کار است که یک چیز در این جهان نمی تواند بدون انجام دهد در این زمان از استرس شدید? چه مککی فکر می کنم او است ؟ مشروبات الکلی است ؟ Netflix بکشد ؟

در ضمن اینجا در دنیای واقعی فقط از یک میلیون کانادایی برای اعمال EI هفته گذشته به عنوان کل صنایع تعطیل. اتاق های اورژانس در حال تصرف و منابع حیاتی در حال اجرا هستند چرا که ما به برخی از فروشگاه های ما دور به چین (بدون گرفتن یک Spavor و Kovrig در بازگشت). این ترودو دولت با حمایت از اپوزیسیون فقط با عجله یک $82 میلیارد بسته امداد از طریق مجلس نمایندگان و مجلس سنا. وزیر بهداشت و درمان است و حتی الزامی انزوا تحت قرنطینه عمل برای مردم بازگشت از خارج از کشور. همه چیز نمی تواند بیشتر است.

ادامه مطلب: Coronavirus: نمایش اولیه

و به این گردباد از ضربات جدی مککی را صدای جیر جیر. یادداشتی به پیتر: تنها چیزی که مردم باید به آماده سازی در حال حاضر است طولانی و دشوار پیش رو است. شما می دانید یکی از مردم سلب شده است Costco قفسه برای ارائه. درست است که این هشت لیتر سس گوجه فرنگی اضطراری است.

می تواند از آن بود که مککی در واقع فکر می کند انتخابات کانادا و جاستین ترودو در حال مخفیانه توطئه یک سفر به نظرسنجی? اگر به انجام چه ؟ سرمایه گذاری در آنها بسیار زیاد و کاملا غیب رای گیری منجر شود ؟ استفاده از بدترین شوک اقتصادی پس از رکود بزرگ به طلبانه سعی کنید برای یک دولت اکثریت? شما ممکن است فکر می کنم ضعیف ترودو و تیم خود را, اما آنها نه خودکشی. خوب دیگر از پابلو رودریگز که فکر می کند در حال حاضر زمان برای گریه برای بمب افکن در حالی که ارسال قهرمانانه تصاویر خود را در توییتر. و مطمئن تیم ترودو آیا رفتن کمی دیوانه با آنها بد فکر چنگ زدن به صورت اضطراری قدرت اما مخالفت های شدید به نفس بیش از حد مجبور سریع climbdown.

و شما می دانید چه کسی است ؟ برخی از مردم به نام اندرو Scheer, کندیس برگن و Pierre Poilievre, در میان دیگران. درست است که با وجود پیتر مککی اصرار وجود دارد برخی فوری باید پر کردن جای خالی وجود دارد در واقع مردم در اتاوا minding the store. و کسانی که مردم را به ادامه کار بدون توجه به چه مدت محافظه کار به رهبری مسابقه به پایان می رسد تا گرفتن.

که مککی ممکن است رد: آره اما رایان Leef فکر می کند من واقعا داغ sh*t. آه صبر کنید, او در واقع می گویند که. درست است که به عنوان یک انتخاب نمایندگان مجلس ماند تا تمام شب به بحث حماسه امداد بسته (در حالی که ماندن 2m از هم جدا و در همه حال) کسی در تیم مککی نگاه در اجرای تقویم و فکر کردم دیروز بعد در نهایت به چرخ کردن آرزو Leef تایید شده. و بدون گوگل “رایان Leef’ نمی خواهد شما را به مراقبت بیشتر از شما در حال حاضر نیست.

جدید پدال به فلز روش از تیم مک کی می گوید: یکی از دو چیز است (و شاید هر دو): آنها نگران ارین اوتول بیش از دیگر مسافت (اوتول خواسته است برای توقف); یا 2) آنها فکر می کنم کل حزب محافظه کار عضویت ساخته شده است تا از کسانی که dolts که هنوز از مهمانی در سواحل فلوریدا برای شکستن بهار.

در هر صورت هل دادن برای سریعتر نتیجه بدون توجه به شرایط به مککی ظاهر خود را قبل از قرار دادن هر دو حزب خود و کشور خود. که نمی حلقه درست به پیتر مککی که من مشغول به کار با بیش از چند سال در اتاوا. و در حالی که آن را عادلانه می گویند ما سازمان بنادر و دریانوردی نیست همیشه چشم به چشم با مککی و تیم ما حداقل به همان زبان صحبت. 2020 نسخه در حال حاضر صحبت کردن در دیوانگی اگر نه آشکار زبان.

پس چه خبر است ؟

من روی چیزی حساب کردن مککی در حال حاضر انجام و گفت: آنچه که او فکر می کند که عضویت در حزب می خواهد به شنیدن آنچه که او فکر می کند در واقع باید انجام شود. او یا مشاوران او بوده است spooked به این دوره جدید پس از گذراندن نیمی از رهبری مبارزات جذاب به گسترده تر جمعیت کانادا و تماشای اوتول دست آوردن شتاب با رای گیری عضویت.

جدید مککی مرا به یاد مایکل Ignatieff در طول زمان خود را به عنوان رهبر حزب لیبرال. ‘Iggy’ نگاه هرگز راحت به عنوان یک سیاستمدار. آن را همیشه به نظر می رسد او در حال بازی در نقش یک, انجام آنچه او فکر کرد که یک سیاستمدار می گویند و یا انجام در هر لحظه یک چیزی نیست که در واقع مورد نیاز برای انجام شود. و پس از آن با مککی 2.020.

و در حالی که این حزب همچنین به نظر می رسد محتوای حفظ مهمانی و مانند آن را 2019 هر دو آن را و مک کی باید به فکر از تعقیب وابسته به ‘پیروس’ پیروزی. یک رهبر جدید کند خوب اگر او سوخته مانند نان تست. در حال حاضر کانادایی ها نگران هستند در مورد ساخت آن را از طریق یک جهانی همه گیر. علاوه بر این, آنها را به یاد داشته باشید مردم کسب و کار و سازمان است که سعی در ادامه به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است. آنها را به یاد داشته باشید افرادی که از دست و ذهن خود را.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im