حتی به عنوان او slouches سوی محافظه کار به رهبری, بیت لحم, پیتر مککی در حال مبارزه با یک جنگ بسیاری از ما نمی توانیم ببینیم و هیچ یک از ما همیشه می تواند امید به درک. من اینجا هستم تا به داستان مککی نبرد در برابر کینه جویی خود را ایجاد. من به دنبال حفظ برخی از رکورد وحشتناک و تاریخی مبارزه در حال برپا ما بسیار میان بین تقریبا قطعی به دلایل هیچ کس کاملا می تواند با قرار دادن انگشت خود را بر حزب محافظه کار به رهبری پیتر مککی و کینه @PeterMacKay او ظاهرا حساس و سرکش حساب توییتر.

در فوریه. 1, @PeterMacKay و ارسال یک صدای جیر جیر که شامل تصاویری از نخست وزیر جاستین ترودو در های مختلف یوگا poses. عنوان شکایت کرده است که “در حالی که در حال اجرا برای رهبر حزب لیبرال ترودو کمپین expensed $876.95 در جلسات یوگا و آبگرم صورتحساب برای جاستین ترودو. لیبرال ها نمی توان اعتماد کرد.”

آن است که (هنوز هم تا) بسیار احمقانه صدای جیر جیر به عنوان بسیاری از آنها سریع به اشاره است. آن را سخت به تصویب $876.95 برای برخی از کلاس های یوگا و شاید عجیب و غریب, ماساژ و یا بهداشت و درمان باشگاه دیدار و هفت سال پیش به عنوان سیاسی دینامیت. در واقع این امر می تواند خیریه به این باور است که @PeterMacKay صمیمانه فکر خود جمع خواهد شلاق کانادایی به دیوانگی اما خود جمع نبود البته.

ادامه مطلب: چرا پیتر مککی فرانسه صحبت می کنند?

این معنای تلویحی از جیر بود دردناکی آشکار است: ترودو نه بوچ به اندازه کافی برای آنچه که اساسا فقط کمی جلال دفتر کار. بر خلاف پیتر مککی که به تازگی افتخار به ملی پست که او می خواهم “به جای “مبارزه” ترودو که معروف جعبه “UFC قوانین. و یا بر روی یخ—بدون روسری و بدون دستکش.”

چرا که نه فقط قراضه کل این دموکراسی چیز و رفتن پنگ آبجو با خدا ممنوع, پیتر? واضح ترین توضیح برای ضد یوگا صدای جیر جیر است که برخی از رسانه های اجتماعی فرد آشفته نگه می دارد و خراب کردن و من همیشه فکر می کردم از معروف اثر جهانی اشتباه پیتر مککی کمتر به عنوان یک “رابطه جنسی خشن-در-جنایت معمار” و بیشتر از یک نا امید-در-تخلفات طراح داخلی است. این امر می تواند آسان به نوشتن @PeterMacKay به عنوان یک بسیار مدرن “مشکل با کمک” مشکل است.

است, بعد از همه, بزرگ, جهانی, رسانه های اجتماعی استخدام معضل است. از لحظه ای که شما در پست های رسانه های اجتماعی مدیریت لیست کار شما اودیسه MP برای ایتاکا غرب مرور و charybdis. ماهیت خود یک کار در رسانه های اجتماعی نیاز به خدمات از کسی است که اغلب آنلاین, اما به کار برای کسی که بسیار آنلاین اگر شما بهانه بسیار آنلاین بیان و همه از دست خواهد رفت.

موفق به موضوع اینترنت سوزن یکی از راه های مبارزات انتخاباتی خود را (و یا نام تجاری و یا به علت, عنوان حساب ممکن است) خواهد بود مکیده را به غرق در پاسخ گرداب گیج کننده memes, استادانه dunks و “OK نسل”است. شکست در جهت دیگر و شما را تا پایان با یک حضور آنلاین اجرا توسط کسی که معتقد به مراتب بیش از حد زمان در توییتر که بیش از 80 درصد از پتانسیل کانادا رای دهندگان محافظه کار هستند و مردان بین سنین 35 و 135 که فکر می کنم که تماس جاستین ترودو فقطاینه ترودو است ارتفاع شوخ طبعی چرا که او بسیار بد او عملا یک زن! آیا شما آن را دریافت ؟ جاستین!

“دریافت” کتاب من یک اتاق و نگه دارید و بر روی کلاه خود را, من یک بیت که در آن من تماس جاستین جاستین که قصد کشتن! ” جمعیت خارج نشده و پیروزی خود را تضمین شده است!” بسیار آنلاین CPC رسانه های اجتماعی مدیر ممکن است به شما بگویم. “من صدای جیر جیر که در آن من فتوشاپیه ترودو به fronting Josie and the Pussycats و برچسب آن را #TrueDOPEandtheLIEberals کردم 43 رسانهها وجود دارد و نمی توان بیش از آنچه 75 نفر در کانادا, راست? ما نمی توانیم از دست دادن!” اما من و در حال حاضر شما خواننده می دانیم که صرف miss-استخدام نیست چه اتفاقی افتاد به ما پیتر مککی.

مرتبط: برای محافظه کاران, پیتر مککی است بیش از فقط یک صورت در میان جمعیت

به یاد داشته باشید در این داستان هرگز نسبت به کینه توزی آنچه می توان به بی کفایتی و هرگز نسبت به بی کفایتی چه می تواند نسبت به نماز حساس حساب توییتر.

وقتی پرسیده شد که پیتر مک کی گفته او “خوشحال” با یوگا صدای جیر جیر. “این چیزی بود که اتفاق افتاد که من مغرور نیست,” او گفت: CTV News خبرنگار هدر رایت. “من نمی باید از این فرصت همیشه به دامپزشک هر چیزی که می رود که رسانه های اجتماعی حساب و بنابراین ما در حال رفتن به انجام بهتر.”

اکثر مردم گچ مثال من فکر می کنم آن اشتباه بود چیزی که به انجام, اما من قطعا نمی عذر خواهی و یا مسئولیت و بدون من حتی نمی خواهد وانمود کند من را نگه دارید و هر کس دیگری مسئول یا نگاه بد توییتهایی فقط “اتفاق می افتد” نیمه مانند باران دانشکده علوم سیاسی پیام به ترد-mouthedness یا به پیتر مککی داشتن کنترل خود را از دست کارکنان است.

طبعا بسیاری را به سرعت حل و فصل بر روی گزینه دوم که به عنوان اتفاق افتاده است کارکنان خود را به طور ناگهانی و به ظاهر بدون توافق به پایان رسید CTV مصاحبه برش کوتاه رایت خط از سوال. اما در هر صورت آنها خواهد بود chalking تا درخت اشتباه.

پیتر مککی ندارد کنترل تیم خود را یک تیم است که به نظر می رسید آماده به بدن او بکشید از یک مصاحبه حتی به او اعتراض کردند که مصاحبه خود را فقط انجام کار خود را, اما این بدان معنا نیست که او از دست داده کنترل از کارکنان خود را و یا که آنها سازمان ملل متحدکنترل می شود. حقیقت این است که پیتر مککی است و هرگز تحت کنترل آنها است. او می داند که این درست مثل او می داند که “او” کارکنان هرگز به او اجازه دهید صحبت کردن در برابر @PeterMacKay.

این @PeterMacKay انتخاباتی در حال حاضر. خودتان را در پیتر مککی کفش. این است که اگر شما می توانید اشک چشم خود را به دور از @PeterMacKay عجیب و غریب کلاس مدرسه گرافیک که تنها نوعی نشان میدهد که بازی هاکی و حمله به کشورهای خاورمیانه سقوط به همان دسته عمومی—و احتمالا هر دو ملی کانادا سرگرمی—به اندازه کافی بلند به کراوات laces. در اینجا است که یک انسان متعهد او می گوید: برای نگه داشتن تن از مبارزات انتخاباتی خود را “متمدن” با هدف “بهتر گفتمان” خنثی @PeterMacKay در هر صدای جیر جیر.

به گفته منابع آشنا با پیتر مککی مبارزه با موذی دیجیتال doppelgänger این درگیری ریختن به دنیای آنالوگ. تصویر صحنه: پس از یک روز طولانی کار پیتر مک کی, بازگشت به خانه پس از تاریک می کند و خود را یک کاسه Alphaghettis. او طول می کشد کاسه از مایکروویو و مجموعه آن را بر روی میز. پریشان اطلاع رسانی بر روی تلفن خود را, او به نظر می رسد دور. زمانی که او به نظر می رسد بازگشت به کاسه 280 شخصیت های گم شده است.

ادامه مطلب: چگونه سوال دوره به یاد پیتر مککی

اغلب @PeterMacKay توییتهایی در فرانسه. پیتر مککی را درک نمی کند آن توییتهایی اما نگرانی @PeterMacKay ضربه خود را ،

پیتر مک کی به خانه می آید از راه رفتن خود را سگ همسایه را در امتداد یک نوار از پارک او اصرار دارد که مرز میان بریتیش کلمبیا و کالیفرنیا. وجود دارد این است که بر روی درب یک درب که بر اساس آن مشتاق کارمند نقاشی کرده است با یک پرچم رنگین کمان را نشان می دهد که پیتر مک کی (چه کسی بود یکی از 12 محافظه کاران که رای در برابر یک حرکت به بازگشایی ازدواج همجنسگرایان بحث در سال 2006) است که هیچ چیز در همه مانند اندرو Scheer. آن است که یک قفل الکترونیکی که پیتر مککی منظور نیست و قطعا نصب نیست. او پرس مفت. هیچ پاسخ وجود دارد. آنچه وجود دارد این است که اطلاع رسانی بر روی تلفن خود را. او یک DM. “شام خوردن?” آن را می گوید. آن است که از @PeterMacKay.

“اجازه دهید من در!” پیتر مککی پاسخ.

تنها پاسخ سکوت است.

“باز کردن درب @PeterMacKay!” او تلاش می کند دوباره.

هیچ چیز. حتی یک عجیب متناسب بلوک از متن مورد انواع سطوح بر اساس آن کانادایی رزمندگان.

“کفش های عجیب و غریب, گی, درب هال!” پیتر مککی DMs بازگشت, تلاش یک سوم زمان. “وجود دارد که یک الگوی رفتاری است. یک بیمار مرجع bro.’ من صحبت کردن به زبان خود شما به من گوش دهید در حال حاضر؟”

کلیک کنید. درب باز می شود. او است اما او نه برنده. این حساب توییتر به ارمغان آورده است او را به سطح آن.

فقط به عنوان پیتر مککی مراحل در داخل وجود دارد یک صدا. طنین انداز Plonk. طنین انداز plonk. طنین انداز plonk طنین انداز. توییتر ذکر است پس از توییتر اشاره کرد. او می خواند و از طریق آنها. طنین انداز plonk! آنها تقریبا بیش از حد سریع به عنوان خوانده شده. هلیکوپتر dunks. همه آنها هلیکوپتر dunks. خدا به او کمک کند! کسی فتوشاپیه جستجو و نجات هلیکوپتر به یوگا ساز و برگ.

“لعنت به تو @PeterMacKay من گفت:” کفش های عجیب و غریب, گی, درب’ نه ‘باز کردن درب به مردم آوردن من $16,000 سوار هلیکوپتر چیز دوباره!’ او گریه می کند به آسمان و سپس زمزمه “من آرزو می کنم من می توانم به یاد داشته باشید رمز عبور خود را.”

بیشتر TABATHA SOUTHEY:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de