استراتژیست شده که برای چندین دهه به پیتر مککی نخست وزیر یکی از پرقدرت لابی که در تلاش برای متقاعد کردن ترودو دولت برای کمک به SNC-Lavalin جلوگیری از دادگاه های کیفری برای رشوه دادن به مقامات فاسد در لیبی.

ویلیام Pristanski به خوبی متصل ارشد سابق دستیار به برایان Mulroney, است, بالا بردن پول و ارائه مشاوره استراتژیک در مککی انتخاباتی برای موفقیت اندرو Scheer به عنوان رهبر حزب محافظه کار کانادا. این یک رابطه است که به احتمال زیاد در زیر نور افکن اگر مککی برنده مسابقه رهبری و طول می کشد بیش از این حزب در ماه ژوئن به نظر می رسد به احتمال زیاد.

مککی است که گفته می شود نزدیک به Pristanski حتی نزدیک تر از به برامپتون شهردار پاتریک براون که قرار چشمگیر جنوب انتاریو سازمان های سیاسی پشت مککی انتخاباتی. این رابطه که ریشه بازگشت به روز هنگامی که مککی دانشجویی در دانشگاه Acadia نامیدند و پدرش المر داد تا صندلی خود را در مجلس عوام به ارائه یک byelection فرصت برای برایان Mulroney سپس رهبر جدید مترقی محافظه کاران است. Mulroney به راحتی برنده این مسابقه و در سال 1983 او به طور خلاصه MP مرکزی Nova, سواری که المر و پیتر هر دو نماینده در اتاوا. Pristanksi شد و سپس یک تاریخ و مشاور به Mulroney در اتاوا.

پس از Mulroney ضرب و شتم جان ترنر و نخست وزیر شد و در سال 1984 Pristanksi خدمت خود را به عنوان دستیار اجرایی سفر جهان در کنار نیروی انسانی, او در حالی که او در دیدار با میخائیل گورباچف, دنگ ژیائوپینگ * مارگارت تاچر و دیگر رهبران جهان. او بعدها به عنوان رئیس ستاد به چندین وزیر در Mulroney در دولت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای قدرتمند است.

ادامه مطلب: آیا ترس اجتماعی محافظه کاران

او را ترک دولت در سال 1991 و خود را تاسیس بوتیک لابی شرکت دفترچه همکاران همراه با رابرت Evershed دیگر حزب محافظه کار پیشرو کارمند است که پس از تبدیل شدن به یکی از اتاوا موفق ترین دفاع لابی, نمایندگی لاکهید مارتین و منافع عظیم F-35 تدارکات که مککی رهبری, به عنوان مثال.

در سال 2004 سابق ژان Chretien دستیار بروس هارتلی پیوست شرکت اضافه جدی لیبرال نیمکت قدرت است. با علاوه بر این از هارتلی شرکت در حال حاضر افتخار دو لابی با نخست وزیر سابق در سرعت شماره گیری.

شرکت گروه کوچک از خوبی متصل لابی پس از نگاه منافع برخی از مطلوب ترین مشتریان در کسب و کار — در میان آنها خارج شده و, پورشه و NHL. وب سایت خود را خود می بالد که دفترچه “به خود می بالد در ارائه بالا پایان خدمات شخصی توسط متخصصان با تجربه.”

Pristanksi که پاک آرنج با اتاوا دلالان قدرت در Rideau باشگاه و سلطنتی اتاوا باشگاه گلف—نیز یک عضو از یک باشگاه منحصر به فرد: حزب محافظه بازیکنان هاکی. او کردم تا بدانید که چندین نسل از نمایندگان مجلس محافظه کار و کارکنان با اجاره یخ در اتاوا برای وانت هاکی بازی یک گروه که شامل قهوه ای و مککی.

Pristanski و هارتلی عمیق سیاسی اتصالات و تجربه ممکن است تا به حال چیزی برای انجام با تصمیم SNC-Lavalin به استخدام این شرکت در سال 2017 زمانی که آن را تلاش برای مقابله با یک پرونده جنایی که تهدید جهانی آن عملیات.

در سال 2015 RCMP بود به اتهام شرکت با تقلب و فساد برای funnelling 48 میلیون دلار به اعضای مقامات در دولت معمر قذافی. این شرکت بزرگ سیاسی کمک کننده بیشتر به لیبرال فدرال مبارزه اتهامات در دادگاه و همچنین شروع یک لابی شدید فشار برای تغییر محیط قانونی در کانادا.

در مارس سال 2017 هارتلی ثبت نام به لابی از طرف SNC-Lavalin با فدرال لابی کمیسر به عنوان مورد نیاز قانون است. یک ماه بعد Pristanski به دنبال کت و شلوار. Pristanski ثبت نام به فشار دولت برای “سیاست تغییرات مرتبط با جرم یقه سفید” به طور خاص معوق دادستان موافقت نامه.

دو مرد بودند بخشی از موفقیت لابی حمله رعد اسا که SNC Lavalin متعهد به متقاعد کردن ترودو دولت برای نوشتن قانون که ایجاد یک مسیر برای شرکت ها برای جلوگیری از محکومیت کیفری برای جرایم خود را از طریق تعقیب معوق موافقت نامه های جایگزین در حال حاضر در محل در بسیاری از کشورهای دیگر.

در سال 2017 Pristanski ملاقات با Catrina Tapley معاون وزیر در مستراح شورای اداری و در سال 2018 با دیوید MacNaughton و سپس کانادا سفیر ایالات متحده است.

او همچنین ثبت شده در Oct. 17, 2018 به لابی انتاریو برتر داگ فورد به “به روز رسانی کارکنان خود را در مورد وضعیت فعلی امکان اصلاحی موافقتنامه تحت تعقیب معوق توافق چارچوب که شد قانون در کانادا در اواسط ماه سپتامبر سال 2018 است.”

در اکتبر. 29 او ملاقات با فورد همراه با SNC-Lavalin سپس مدیر عامل نیل و بروس فورد تقویم را نشان می دهد احتمالا به دنبال فورد را برای حمایت از این شرکت در تلاش برای جلوگیری از یک محاکمه جنایی.

هارتلی و Pristanski شد بخشی از یک بینهایت خوبی متصل گروهی از خودی—از جمله کوین لینچ سابق کارمند شورای خبرگان و فرانک Iacobucci سابق دیوان عالی کشور قاضی—که مشغول به کار در نمایندگی از مهندسی غول با موفقیت قانع کننده دولت را به بی سر و صدا معرفی تغییرات به قانون است که می تواند اجازه داده اند SNC-Lavalin برای جلوگیری از محاکمه.

اگر چه در آن بود و هر دو حزب تلاش محافظه کاران نمی کوچک از حمله به ترودو دولت هنگامی که در پشت صحنه لابی گری سیاسی تبدیل شد مسئولیت.

سال گذشته Scheer به نام برای ترودو پس از استعفای دادستان کل سابق جودی Wilson-Omar شهادت دادند که نخست وزیر و دستیاران خود را تحت فشار او به دستور دادستان به ارائه SNC-Lavalin معوق پیگرد قانونی قرارداد. وحی آورده ترودو دولت به پرتگاه سقوط او هزینه دو وزیر امور خارجه و مرد دست راست او جرالد ته.

Wilson-Omar حاضر به دخالت در این مورد و در ماه دسامبر شرکت التماس کرد گناه به تقلب پذیرش $280 میلیون خوب است.

در طول سال 2019 انتخابات Scheer بارها و بارها در زمان هدف در clubby کیفیت لابی گری فرآیند ریخته گری ترودو به عنوان یک فاسد نخست وزیر بود که آماده را به نگاه پس از منافع خود به خوبی متصل دوستان است. حملات مشابه ممکن است سخت تر برای مک کی را داده است که یکی از لابی ها در فایل شده است یک دوست خوب و متحد با آن ،

Pristanski شد کمپین صندلی برای مککی موفق 2003 مبارزات انتخاباتی برای رهبری حزب محافظه کار پیشرو کمک کارگزار کنوانسیون-طبقه مقابله با حزب محافظه فعال دیوید باغ قرار داده است که مککی بیش از بالا.

Pristanski بود, با, New Brunswick سناتور Noel Kinsella زمانی که Kinsella متقاعد باغ را به نمایندگان خود را به مککی در ازای موافقت به ادغام حزب با کانادا داد. با توجه به دایره کامل مرگ و رستاخیز در کانادا محافظه کار سیاست, توسط باب Plamondon, Pristanski صحبت از طریق مقابله با مککی قبل از او را امضا کرد و سپس در Mulroney در جزئیات برنده برکت و رحمت خود را برای تنظیم.

Pristanski نیز درگیر در ادغام مذاکرات با کانادا داد که به زودی شروع به پس از کنوانسیون که مککی وارد شده به رغم مقابله با باغ.

با توجه به کتاب زمانی که مذاکرات را تهدید به خشم سخن گفتن از Pristanski ارسال پیام به استفان هارپر از طریق واسطه ها که مککی نمی خواهد سازش در خط پایین خود اصرار بر برابری سوار رهبری در انتخابات به جای یک عضو در یک سیستم رای مورد علاقه قرار داد. هارپر در نهایت پذیرفته مککی ضوابط و احزاب با هم ادغام شدند که خشم باغ که در حمله مککی برای شکستن قرارداد خود را خواستار ادغام حزب “پلیدی تصور در فریب متولد خیانت.”

Plamondon گفت Pristanski را واجد fides در حزب هستند در نتیجه طولانی خود را در رابطه با Mulroney. “من فکر می کنم اعتبار خود را برای کاری که او انجام داده تاسیس شد و از زمان کار برای برایان Mulroney,” Plamondon در مصاحبه ای گفت:.

آنها به نظر می رسد باقی مانده اند در سال است که مککی در خدمت به عنوان یک وزیر در دولت هارپر را. آنها بازی هاکی با هم و مسیرهای عبور بر روی فایل های که Pristanski شد ترویج.

در حالی که همه Pristanski به نظر می رسد برای نگه داشتن اون سوی خاکستر سوخته از مککی رهبری جاه طلبی درخشان. زمانی که مککی اعلام کرد در سال 2016 است که او قرار بود به ماندن در خارج از مسابقه که اندرو Scheer در نهایت برنده Pristanksi فرستاده انتشار اخبار.

منابع می گویند Pristanksi است ایفای نقش فعال در مککی را 2020, مبارزات انتخاباتی, اگر چه او است نه مدیریت آن یا ریاست آن است. “آقای Pristanski هیچ رسمی نقش در مبارزات دیگر از داوطلب همراه با بیش از 1500 داوطلب در سراسر کانادا گفت:” جولی اين که به تازگی مدیر ارتباطات به مبارزات انتخاباتی.

Pristanski نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد نقش خود و یا ارتباط با مککی.

Vaux گفت: MP سابق الکس نوتال است مدیر کمپین تورنتو لابی Michael Diamond معاون مدیر کمپین. مککی سابق رئیس ستاد Maureen Murphy و سابق MP برایان Storseth هستند campaign co-صندلی.

Pristanski ممکن است هیچ رسمی نقش اما محافظه کار خودی به اعتقاد او در قلب کمپین مشاوره نزدیک با مککی در مورد کلید نیروی انسانی و تصمیم گیری های سازمانی.

Pristanski نقش در مککی کمپین “پرسش در مورد مککی قضاوت در دعوت از کسی برای کار در مبارزات انتخاباتی خود که لابی برای یک شرکت است که به جرم رشوه خواری” می گوید داف Conacher co-ordinator از دموکراسی دیده بان, یک سازمان است که هل می دهد برای اخلاق در دولت است. Conacher اشاره کرد که Pristanski نقش در کمپین جلوگیری می کند او را از لابی مککی اگر مککی می شود MP دوباره و حتی ممکن است آن را خارج از محدوده به لابی ،

Pristanski لابی مککی چهار بار در در حالی که مک کی بود وزیر دفاع به نمایندگی از یک شرکت دریایی Dalhousie University و دو بار از طرف CAE دفاع شرکت می باشد. Pristanski اول ثبت نام به لابی برای این شرکت در سال 2011 در حالی که مک کی بود وزیر دفاع.

قوانین در اطراف سیاسی سازمان شده اند سخت تر و در آینده Pristanski ممکن است قادر به انجام جلسات با مککی از طرف مشتریان به دنبال به انجام کسب و کار با دولت است.

Vaux گفت مککی آماده است تا به پیروی از قوانین. “یک مککی دولت را به رعایت محدودیت های حاکم بر فعالیت های لابی به عنوان او در طول زمان خود را به عنوان یک وزیر در دولت قبلی است. وجود خواهد داشت بدون استثنا.”

اصلاح FEB. 11, 2020: نسخه قبلی این داستان اشتباه شامل نام سابق Mulroney دستیار ویلیام فاکس. یکی دیگر از ویلیام فاکس لابی در SNC-Lavalin فایل نه سابق Mulroney aide.

اطلاعات بیشتر در مورد محافظه کار به رهبری:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su