پیتر مککی را ناراحت کننده سرب: 338Canada

فیلیپ J. فورنیر: کوتاه از یک اول رای گیری منجر پیتر مککی آسیب پذیر است و بدون حمایت از محافظه کاران اجتماعی می تواند از دست دادن رهبری

هفته گذشته Mainstreet تحقیقات خود را منتشر, آخرین آمار در ک مسابقه رهبری و با توجه به این اطلاعات جدید پیتر مککی رهبری پیشنهاد ممکن است دچار مشکل شود. اجازه دهید ما به یاد بیاورید که مککی شد مورد ستایش قرار داد به عنوان عملا مورد علاقه زمانی که مسابقه آغاز شد و در زمستان سال گذشته به ویژه هنگامی که برجسته دیگر محافظه کاران مانند Rona Ambrose و جان بیرد کاهش یافته است به اجرا.

قبل از وارد شدن به اعداد ما باید استرس است که این نظر سنجی نمونه است که نماینده کانادا رای دهندگان و نه محافظه کار هوادار بلکه از محافظه کار و عضویت خود را که بازیگران یک رای در جدید ک رهبر در ماه اوت است. به این سوال: “همانطور که می دانید حزب محافظه کار کانادا خواهد شد انتخاب یک رهبر جدید در ماه اوت است. اگر رای گیری برای انتخاب بعدی حزب محافظه کار کانادا, رهبر بودند امروز برگزار شد که از نامزدهای زیر خواهد بود اولین انتخاب خود را?”, در اینجا نتایج حاصل از تمام پاسخ دهندگان:


سابق مرکزی نوا MP پیتر مککی می گیرد اولین بار با 40 درصد از پاسخ دهندگان شش امتیاز جلوتر از زمان دورهام MP ارین اوتول. Leslyn لوئیس و درک اسلون را 9 درصد و 5 درصد بود. سیزده درصد بلاتکلیف باقی می ماند.

در حالی که این ممکن است نه لزوما یک نتیجه ضعیف برای مککی (آن می افزاید تا 45 درصد از این تصمیم رای) هنگامی که ما به حفاری کمی عمیق تر به اعداد ما متوجه می شویم که رسیدن به 50 درصد آستانه ممکن است نه یک کار آسان است. فراموش نکنیم که با توجه به CPC رهبری قوانین هر یک از کانادا 338 سوار می شود تعلق می گیرد همان مقدار از نقاط بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از اعضای زنده در هر سوارکاری معنی کلگری مرکز می شود همان وزن به عنوان Outremont و پس از آن بسیار مهم است به شیرجه رفتن به هر دو منطقه ای اعداد و اعضا دوم را انتخاب کند.

منطقه ای مککی تنها راحت سرب در انتخاب اول رای نهفته در آتلانتیک کانادا که در آن مککی دریافت 53 درصد از محل رای به اوتول را به 20 درصد است. اما کبک و انتاریو نشان می دهد هر دو بسیار نزدیک مسابقات بین رقبای اصلی: مککی و o’toole, گره خورده است و در 40 درصد یک قطعه کبک (که در آن اعضای کمتری به نظرسنجی بود بنابراین عدم اطمینان بالاتر) و مککی آگهی انتاریو تنها شش امتیاز بیش از اوتول (38 به 32 درصد). از آنجا که هر دو نامزد از نظر آماری در چمن زار, آلبرتا و بریتیش کلمبیا توزیع منطقه ای اجازه نمی دهد که ما به نقطه نسبت به یک مورد علاقه روشن.

تصویر می شود تا حدودی muddier زمانی که ما شکستن این نظرسنجی شماره دوم را انتخاب کند. به این سوال: “و کدام یک از نامزدهای زیر خواهد بود دوم خود را انتخاب کنید؟”, اوتول همراه اول با 24 درصد به مککی 18 درصد است. در نگاه اول این اعداد باید نشان می دهد که مک کی برنده خواهد بود فقط به اندازه کافی جایگاه دوم آرا را به نفع خود رهبری است. و این جزئیات بسیار مهم است : تقریبا نیمی از انتخاب دوم رای برای مک کی می آید از o’toole, حامیان (43 درصد) که بدیهی است کمک نمی کند مککی نامزدی در همه پس از این مسابقه به احتمال زیاد تا پایان با یک مک کی در مقابل اوتول رای دادن.

بنابراین باید درک اسلون پایان گذشته در اولین رای گیری (که این نظرسنجی نشان می دهد), اسلوان نتیجه می توان حذف از رهبری نژاد و حامیان او پس از آن که بازیگران بسیاری خود را در پشت خود انتخاب دوم. در اینجا دوم انتخاب اسلون هواداران از این نظرسنجی:

جای تعجب نیست Leslyn Lewis—اجتماعی دیگر نامزد حزب محافظه کار در مسابقه—قفسه بسیاری از اسلون دوم محل رای با 55 درصد است. اوتول در جایگاه دوم می آید با 18 درصد و مککی پس از اتمام دور سوم با تنها 7 درصد (15 درصد بلاتکلیف باقی می ماند). کوچک مانند یک سهم در جایگاه دوم رای گیری به احتمال زیاد نمی تواند به اندازه کافی برای مککی را به نفع خود, از این رو ما پس از آن نیاز به یک سوم و نهایی انتخابات.

با Leslyn لوئیس حذف پس از انتخابات دوم طرفداران او پس از آن که بازیگران یک رای برای خود انتخاب دوم. در اینجا لوئیس حامیان دوم انتخاب با توجه به این نظرسنجی:

این اعداد بسیار مشکل ساز برای مک کی: اوتول را سه بار بیشتر در جایگاه دوم رای از لوئیس هواداران از مککی می کند—40 درصد به 13 درصد است. البته هنوز سه ماه از مبارزات انتخاباتی پیش رو است اما با توجه به اعداد مککی به خوبی می تواند سقوط کوتاه از پیروزی رهبری اگر او نمی امن عظیم اول رای گیری منجر شود. جالب اینجاست که MacKay—مسلما پیشرفته ترین نامزد در این مسابقه را به صرف زمان و تلاش در این تابستان برای متقاعد کردن بسیاری جناح محافظه کار از حزب به پرتاب آن بسیاری را پشت سر گذاشت.

من فرار شبیه سازی از رای دادن با استفاده از Mainstreet تعداد (و عدم قطعیت) و باید این آمار و ارقام دقیق هر دو مککی و اوتول را در محدوده دهانه از 47 به 53 درصد از نقاط. در این نقطه در مسابقه ما فقط می توانیم این نتیجه آن است که یک لفظ شیر یا خط به بالا.

و بنابراین آن را به عنوان مورد در سال 2017 محافظه کار رهبری مسابقه می تواند به پایین به سیم. سه سال پیش Maxime Bernier led شلوغ زمینه CPC رهبری امیدوار برای 12 متوالی دور از رای گیری تا زمانی که او از دست داده به اندرو شیر توسط یک نمره از 51 درصد به 49 درصد در سیزدهمین انتخابات.

خواهد مککی جلوگیری از به همان سرنوشت Bernier در سال 2017? ما باید به زودی ببینید. محافظه کار به رهبری نامزد کرده بود تا این جمعه (15 مه) به جذب اعضای جدید برای Aug. 15 رای دادن. برنده پرده برداری خواهد شد در روز است که به دنبال.

شما می توانید پیدا کردن Mainstreet کامل نظرسنجی گزارش اینجا. Mainstreet نظرسنجی 6,624 محافظه کار اعضا در مارس 11 با استفاده از فن آوری تلفن گویا (خودکار تماس ها). نظرسنجی راه اندازی شده iPolitics و دارای یک حاشیه خطای ±2,6 درصد 19 بار از 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de