رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte گفته است که ایالات متحده او دور انداختن دو جانبه بازدید از نیروهای قرارداد زیر را از طریق تهدیدات مکرر به جمع و جور کردن دفاع داد.

چالاک Duterte ساخته شده است که هیچ راز کینه خود را با ما و اهانت به کشور و نظامی نزدیک رابطه معتقد است آن زمان که بیشتر نظامی مستقل خود گفت: در روز سه شنبه.

“آن زمان ما با تکیه بر خودمان; ما را تقویت خواهد کرد ما را دفاع و نه تکیه بر هر کشور دیگری” سالوادور Panelo گفت: به طور منظم جلسه به نقل از Duterte.

دفاع روابط بین فیلیپین و سابق استعماری حاکم ایالات متحده بازگشت به اوایل 1950s و توسط اداره متقابل دفاع پیمان که دست نخورده باقی مانده همراه با افزایش دفاع قرارداد همکاری های ساخته شده در دولت اوباما.

Duterte تصمیم پس از بالا, فرمانده از جنگ با مواد مخدر رئیس پلیس سابق شهر رونالد dela رزا گفت: خود ما ویزا شده بود لغو بیش از یک موضوع مربوط به بازداشت یک سناتور و بالا منتقد Duterte.

این VFA به امضا رسید و در سال 1998 توافق وضعیت حقوقی به هزاران نفر از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا چرخش در کشور برای کمک های بشر دوستانه و تمرینات نظامی ده ها تن از آن را در محل سالانه است.

این اولین بار است که Duterte است اوراق توافق با ایالات متحده آمریکا در طول بیش از سه سال محکوم کرد واشنگتن برای ریاکاری و برای درمان فیلیپین “مانند یک سگ در یک دسته سه تایی”.

با وجود اطمینان از ژنرال Duterte طولانی متهم نیروهای ایالات متحده از انجام فعالیت های مخفی. در درهم و برهم سخنرانی او در روز دوشنبه گفت: ما سلاح های هسته ای بودند که ذخیره شده در خود کشور است.

او استدلال کرد که حضور نیروهای ایالات متحده باعث می شود فیلیپین یک هدف بالقوه برای تجاوز.

Duterte حرکت به شرح زیر سنا در جلسه هفته گذشته که در طی آن او دفاع و وزرای خارجه صحبت نفع VFA اشاره کرد کلی آن منافع است.

Duterte گفت: حتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواستم او را به تغییر ذهن خود را.

“تهمت و دیگران در حال تلاش برای صرفه جویی در بازدید از نیروهای قرارداد. من گفت: من نمی خواهم” او گفت:.

در اصل منتشر فیلیپین خاتمه ما نیروهای قرارداد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im