عکس از دختر سابق در آن بیش از حد

من تنها برای حدود شش ماه و تصمیم به شروع آشنایی دوباره. من آمار آن را با یک پسر آشنا شدم در یک سایت دوستیابی و ما تصمیم گرفتیم برای ناهار.

در طول ناهار او پرسید: اگر من می خواستم برای دیدن یک عکس از دخترش و عکس او را به من نشان داد كه او دختر خود را و سابق خود بود که بسیار قابل توجه است. من یک فرد حسود, اما آن را من خاموش.

من از او پرسیدم در مورد آن و او بسیار nonchalantly گفت که او نمی باید هر گونه عکس از بچه های خود. چه خوب است ex-قوانین و مقررات?

عقل سلیم به ما می گوید که ما می خواهیم برای قرار دادن بهترین پای ما رو به جلو هنگام ملاقات با کسی که جدید و در تاریخ اول خود را به بحث در مورد روابط گذشته باید به حداقل نگه داشته شود. البته شما بحث مبانی و اگر شما کودکان ارائه تصاویری از آنها مناسب است در این دوره از مکالمه اما ارائه تصاویر خانواده که شامل سابق خود را? چرا ؟ شما باید بپرسید چه خواهد بود انگیزه خود را قابل توجه در تاریخ اول خود را. و شما نیز باید در نظر بگیرید چرا تنها تصویر او را به ارائه یک تصویر از خود را دست نخورده ،

برای من که بیشتر گفتن از هر چیز دیگری — و آن را می گوید زیادی.

اگر آن را یک تصویر اخیر نشان می دهد او نبوده است تنها که طولانی است و ممکن است احساسی آماده به حرکت می کند. اگر آن را یک مورخ تصویر آن را به شما نشان آنچه که بچه ها خود را مانند نگاه او به شما نشان سابق خود.

بله اگر شما از بچه های سابق باقی خواهد ماند و بخشی از زندگی خود را, اما یکی باید جداگانه گذشته و در حال حاضر اگر شما انتظار می رود به موفقیت حرکت می کند. که “سابق” گفتگو سرانجام خواهد آمد اما تاریخ اول بار برای فروش, پس به صحبت می کنند. اگر آن را آشکار او نکرده جدایی یا که او احتمالا در حال دستکاری پیشنهاد من همان است که تحت هر دو شرایط … هیچ تاریخ دوم.

در نهایت اگر شما در حال شروع به طور جدی در تاریخ و شما می خواهید برای تحت تاثیر قرار دادن این فرد جدید را به زمان قبل از جلسه به در نظر گرفتن چگونه شما می خواهم به در آمده است. این ممکن است شامل از جمله تصاویر جدید بر روی تلفن خود را فقط بچه های خود را و یا شما و بچه های خود را و ترک تصاویر که شامل سابق به زمانی که رابطه خود را مستحکم تر است. وجود خواهد داشت یک زمان — و نه فقط در تاریخ اول.


دکتر جن استون نویسنده “Ex-قوانین و مقررات برای پدر و مادر: خوب رفتار بعد از طلاق یا جدایی” و بنیانگذار جایزه, خانواده, www.bonusfamilies.com.

تریبون سرویس خبری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im