PIAA رد پیشنهاد اجازه می دهد تا فوتبال مرحله بعد پس از گرما هم هوایی

توسط:
دوشنبه, مارس 30 سال 2020 | 4:04 PM
این PIAA هیئت مدیره در روز دوشنبه رای به رد یک پیشنهاد است که باید اجازه داد مدارس برای برگزاری یک غیر-تماس با داد و بیداد با حریف روز پس از پنج روز گرما دوره هم هوایی در ماه اوت است.

تیم هنوز هم اجازه خواهد داشت برای برگزاری کامل-تماس با داد و بیداد زیر پنج شنبه قبل از بازی اولین بازی خود را یک هفته بعد در هفته صفر است.

در اقدام دیگر:

• هیئت مدیره اضافه شدن یک ماده به آن توسط قوانین است که اجازه می دهد دانش آموزانی که انتقال بعد از کلاس 10 به واجد شرایط برای postseason اگر دانش آموز خانواده می تواند ثابت کند این انتقال لازم توسط “غیر ارادی تغییر قابل توجهی در وضعیت مالی و منابع است که وادار به خروج از مدرسه.”

• هیئت مدیره نیز رای دادند که زن انتخاب گلف بازان به رقابت در پسران تیم در postseason باید بازی از پسران كم. دختران در مدارس که ارائه نمی دهد یک تیم مجاز قبل از postseason به استفاده از مجموعه ای از جلو كم (در حدود 85 درصد از کل yardage البته). در postseason, کسانی که دختران پس از آن خواهد بازی در این رقابت فرض که آنها واجد شرایط.

• هیئت مدیره تصویب یک ماده است که ممنوعیت دانش آموزانی که به سن 19 از شرکت در هر گونه عمل برای برخورد ورزش فوتبال کشتی و پسران چوگان سرپهن. استثنا هستند دانش آموزانی که رسیدن به 19 یا پس از ژوئیه 1.

• هیئت مدیره رسما تایید ادغام این Leechburg و آپولو-ریج پسران تیم های فوتبال و Sewickley آکادمی و لرزنده دره مدرسه بیس بال تیم های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im