لارا Downes شده است فکر کردن در مورد کسانی که به تازگی رنگی سیاه و سفید عکس از قرن گذشته است. برای Downes یک پیانیست و قهرمان تحت قدردانی آهنگسازان کسانی که عکس ما را به یاد گذشته پر شده بود با زندگی مردم با شبیه رویاها و مشکلات به خود ما.

Downes’ ظاهر در یک موزه گاردنر رویداد تجلیل توماس McKeller یک جوان سیاه, آسانسور, همراه در بوستون که 100 سال پیش مطرح شده به صورت نمادین جان سینگر سارجنت کار می کند می تواند همان تاثیر: اضافه کردن زندگی, نکات دقیق وظریف و پیچیدگی به یک فرد چند می دانم هر چیزی در مورد.

“(بازدید گاردنر هنرهای نمایشی متصدی) هلگا (دیویس) به سراغ من آمد و به دنبال صدای موسیقی از آن دوران است که می تواند بخشی از این رویداد را در چارچوب و ارتباط ما کار کرده است بنابراین زیبایی” Downes گفت: پیش از پنج شنبه رویداد. “توماس McKeller داستان یکی من نمی دانم که قبل از پس این راستا به خوبی با موسیقی فلورانس قیمت و مارگارت اوراق قرضه و همه این صداها که محدود فرصت و دسترسی است.”

در بوستون و در سراسر کشور Downes است لذت افزایش فرصت برای جشن گرفتن کارنامه از قیمت و اوراق قرضه دو پیشگام آمریکایی آفریقایی آهنگسازان از اوایل قرن 20 — Downes’ اجرای پیانو در گاردنر خواهد بود زوج با خواننده Davóne تيغه’ باریتون به همراه رقص با choreography by Levi Marsman.

FEB. 08, 2020 – رقص توسط لوی Marsman طراح رقص است که بخشی از “جلسه توماس McKellar” در ایزابلا گاردنر موزه. حسن نیت ارائه میدهد عکس از هنرمند

کار و قیمت اوراق قرضه و دیگر به حاشیه رانده شده آهنگسازان را تجربه کرده است یک جزئی رنسانس در سال های اخیر است. Downes شده است در قلب این تازه قدردانی. هنگامی که نوازنده و موسیقی مورخ Rhiannon Giddens قرار دادن با هم یک سری کنسرت با تمرکز بر سیاه آهنگسازان با بوستون میآید سال گذشته Giddens استخدام Downes به بخشی از. در ماه جولای Downes — چه کسی منتشر کرده است یک سری از EPs قیمت کار — ادامه تلاش او و او را Chicago Symphony اولین با قیمت پیانو کنسرتو.

“با تشکر دیجیتال جریان بسیاری از افراد با شنیدن این موسیقی از پیانو دانش آموزان هم اکنون می توانید خرید موسیقی و همه ناگهانی شما می توانید شنیدن فلورانس قیمت قطعات دانشجو رسیتال سراسر کشور” Downes گفت. “من به بحث در کنوانسیون پیانو معلمان در پاییز گذشته و من یک ارائه از آهنگسازان. در پایان از نگاه من در این دریا از معلمان و گفت: بالا بردن دست خود را اگر هر یک از دانش آموزان خود را ؟ هر دست رفت. من گفت: “در حال حاضر آنها را به چیزی برای یادگیری نشان می دهد که آنها چیزی از خود را از آنچه آنها می تواند تبدیل به.'”

Downes می خواهد به پرورش کارنامه انقلاب است. این بدان معنا نیست که هیچ شوپن یا موتزارت اما این به معنی قرار دادن کالاهای اساسی در کنار نادیده گرفته آهنگسازان که زنان هستند و یا افرادی که از رنگ. و او می داند که صرفا به دنبال عمده ارکسترهای که برای تغییر کافی نیست.

“ارکستر برنامه نویسی زنان بیشتر است تغییر عظیمی است که نیاز به اتفاق می افتد,” او گفت:. “اما تغییر آمد از پایان مقابل این طیف است. ما نیاز به پیدا کردن یک قطعه توسط فلورانس قیمت و یا مارگارت اوراق قرضه و یا هر تعداد از زندگی آهنگسازان و آنها را به 10 سال پیانو دانش آموزان است.”

Downes گاردنر متصدی دیویس نوازنده Giddens و یک تعداد انگشت شماری از دیگران پرورش, مقاومت, اما آن را به شکوفه در سراسر جهان هنرمندان و مخاطبان معلمان و دانش آموزان نیاز به در آغوش قدرت های جدید و از دست صدای.


“جلسه توماس McKeller” شامل لارا Downes و دیگر هنرمندان در Calderwood سالن پنج شنبه. بلیط: $10-$15, gardnermuseum.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im