یک کافه و صاحب مهمانخانه دار زندگی می کنند که درست در کنار نیروگاه هسته ای در Pickering, Ont., بیرون آمدن آرام به عنوان آنها به خاطر اشتباه هشدار اضطراری است که به طور خلاصه پاچه—و به احتمال زیاد اشتباه مقیم در حومه شده است که خانه را به یک قدرت اتمی تسهیلات برای نزدیک به 50 سال است.

براد اسمیت اجرا دریایی ایجاد کرد مسافرخانه در نزدیکی پای لیورپول جاده و میشل پیترز صاحب باز استودیو هنر, کافه فقط پایین خیابان. آنها هر دو در نظر Pickering هسته ای تولید ایستگاه که بيشترین بر جامعه.

در صبح روز ژانویه ، 12 یک هشدار از استان به نمایشگاه کاریکاتور پیامبر اسلام بر روی تلفن های همراه و به اشتباه گفته ساکنان عرض 10 متر از گیاه است که یک “حادثه” گزارش شده بود اما این است که آنها در مواجه با هیچ خطر فوری. اسمیت نمی بینم هشدار تا زمانی که آن را در حال حاضر لغو شده است.

پیترز خواب از طریق هشدار و اذعان خاصی خوشنودی است رخنه کرد به زندگی خود را در سایه از راکتورهای هسته ای است که می تواند در بدترین سناریو نیروی خود را تخلیه کنند. اما گفتگو با اسمیت و پیترز در کافه به زودی ریش به محل سکونت پیشنهاد است که می تواند بیشتر مردم و ترافیک خود را به منظره گوشه در ساحل دریاچه انتاریو است. این گیاه تبدیل به یک بیت از یک چاره اندیشی موقت است. “اکثر مردم در اینجا نقل مکان کرد دانستن آن وجود دارد می گوید:” اسمیت.

بخوانید: چه جنگ هسته ای با کره شمالی نگاه مانند?

برای دیگران هر چند سیار هشدار یک بیداری—در بیشتر راه بیش از یک. آن را به بیرون رفت در 7:23 p. m. EST در روز یکشنبه به دلیل یک اشتباه در این استان را مرکز عملیات اضطراری و لغو حدود 40 دقیقه بعد. بیش از دو روز بعدی هسته ای-ایمنی سایت دریافت بیش از 32,000 سفارشات به صورت قرص یدید پتاسیم است که کمک به جلوگیری از سرطان تيروئيد پس از قرار گرفتن در معرض ید رادیواکتیو. ده ها هزار نفر بیشتر سفارش قرص در عرض یک هفته که رایگان به هر کسی که زندگی می کند در عرض 50 متر از یک نیروگاه هسته ای. مخالف واکنش—اجرا در قرص مقابل سعادتمند nonchalance از مردم زندگی در کنار درب کارخانه—به نظر می رسید نمادین دوگانگی در شهرستان که در آن شبح از یک هسته ای اشتباه است بیش از دانشگاهی. میلیون ها نفر از مردم زندگی می کنند در عرض یک ساعت رانندگی از پتانسیل کانون. چگونه آنها واکنش نشان می دهند در یک اورژانس واقعی?

Pickering شهردار دیو رایان و معاون رئیس آتش نشانی, استفن بوید, می دانم که طرح خود را با قلب. آنها دیده می شود شبیه سازی و باور خود را به جاده ها این ظرفیت را دارند که با خیال راحت به تخلیه هر کس نیاز به ترک در از راه دور صورت تصادف. آنها تاکید می کند که هر رادیواکتیو نشت موجود در این گیاه برای 48 ساعت توسط سیستم های خلاء که رادیواکتیو تبدیل بخار به مایع است. که وقت با ارزش آنها می گویند اجازه می دهد تا به صورت منظم خروج از شهر است. این طرح برای معکوس کردن تمام بزرگراه 401 را westbound خطوط به تورنتو که به تولید 16-لین علائم ایمنی در حومه بیرونی. یک سال 2016 مطالعه تولید “بدترین تخلیه برآورد زمان” از هشت ساعت و 40 دقیقه است.

این استان همچنین می توانید “ژئو-حصار” هشدار به ساکنان وارد خطوط ثابت و تلفن های همراه با دستورالعمل خاص است. آنها حتی حمله هوایی به سبک اضطراری آژیر که مردم از شنیدن یک بار در سال در طول برنامه ریزی آزمون برای هشدار به کسانی که در عرض سه کیلومتر از تولید ایستگاه که چیزی چپ چپ.

جزئیات: کهربا هشدار سیستم در تلفن های همراه است که در حال حاضر افراد مزاحم و خطرناک

بوید ذکر hyper-آگاهی از هر گونه فعالیت در کارخانه. معاون رئیس آتش نشانی می گوید او با هشدار به ریزترین تغییرات—او تخمین می زند حدود پنج ایمیل در روز—حتی زمانی که چیزی شبیه به یک سر بارانی جایگزین شده است.

ایان Fairlie, مشاور زیست محیطی رادیواکتیویته نیست پس خوش مشرب. هوای پاک اتحاد ضد هسته ای غیر انتفاعی است که به ترویج اشکال دیگر انرژی سبز خواسته Fairlie برای پیش بینی اثرات فوکوشیما به سطح فاجعه هسته ای در GTA. او نقاشی هشدار دهنده تصویر: 26,000 موارد سرطان بیش از چندین سال دستگاه های گسترده ای از حومه شهر غیرقابل سکونت برای یک قرن است که ترک صدها هزار نفر بی خانمان. نقشه های که superimpose فوکوشیما-سطح خرید اینترنتی در جنوب انتاریو نشان می دهد دوز بالا کشش گذشته همیلتون و کیچنر. “ما نتیجه گیری کرد که ادامه عملیات Pickering NGS ایجاد یک گروگان به ثروت’ وضعیت برای همه در انتاریو” Fairlie نوشت: در سال 2018 است.

پل سفید زندگی در نمایی از نیروگاه هسته ای فقط در سراسر فرانسوی خلیج در یک کلبه-سبک خانه احاطه شده توسط یک توسعه جدید است. بهداشت عمومی بازرس توسط, تجارت, سفید نقل مکان به منطقه بسیار سال از این مرکز افتتاح شد و در سال 1971. او اعتماد به کارشناسان که نگه داشتن جامعه امن است. “وجود دارد یک جهش از ایمان خوب است,” او می گوید. سفید پیش بینی کرد که سبب شیوع خیابان ممکن است مسدود شده توسط دست پاچه evacuees در صورت تصادف, اما نگران نباشید او بسیار: “چیزهایی در زندگی شما می توانید کنترل و چیزهایی که خارج از کنترل شما است.”

اعصاب بیش از یک رادیو اکتیو کابوس قطعا نیست متوقف شد و مردم از حرکت به Pickering. A Royal LePage گزارش ماه اکتبر گذشته به نام شهر داغترین بازار مسکن در GTA اعتقاد رشد به یک کازینو جدید و مجموعهای از متوسطه گزینه های. شهردار رایان می گوید: شهرستان تاج ممکن است شامل یک تلطیف اتم اما نزدیک به 100,000 ساکنان اصلا تعریف خود را با حضور پیری تسهیلات. “وجود دارد یک سالم نگرانی در جمعیت عمومی می گوید:” رایان. “اما افرادی که عمل گیاه زنده در کنار کارخانه. آنها در حال رفتن به انجام این کار اگر آنها یک نگرانی است.”

راکتور تعطیل روزی پایان دادن به هر گونه تهدید ممکن است اما دولت انتاریو فقط گسترش زندگی از Pickering هسته ای گیاه پنج سال دیگر. بنابراین استان ناپاک-up ممکن است مفید در پایان. آن را به هر کسی که می خواهم را فراموش کرده ام چگونه چراغ های خود را ماندن در آن آنها می توانند با تشکر از کسانی که در پیری رادیواکتیو دیگ دم برق پایین دریاچه انتاریو در لبه کانادا بزرگترین شهر و پرجمعیت ترین منطقه است. همچنین: شاید آنها باید در حفظ آن یدید قرص جایی که آنها می توانید آنها را ببینید.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “قدرتمند از خواب بیدار کردن تماس.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im