کاج-ریچلند انتقال به صفحه اصلی آموزش

چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 | 11:28 AM


گفت: این زمان منجر شود و نه زمان انتظار برای یک گرز سحر و جادو کاج-ریچلند سرپرست برایان میلر تمجید منطقه تلاش ها در انتقال دانش آموزان به خارج از ساختمان مدرسه و به خانه یادگیری این هفته است.

کاج-ریچلند اعلام کرد بسته شدن تمام آن ساختمان مدرسه برای حداقل دو هفته حدود یک ساعت قبل از رژیم صهیونیستی است. تام گرگ سفارش مدارس در سراسر ایالات متحده به درهای بسته خود را به منظور کاهش گسترش coronavirus در روز جمعه. اعضای کارکنان و اعضای هیات علمی از جمله معلمان مص مشاوران و دیگران مشغول به کار در سراسر دوشنبه برای قرار دادن با هم طرح و دانش آموزان شروع به کار بر روی “پل” تکالیف روز سه شنبه. روز میلر گفت: هیئت ناظران در دوشنبه, جلسه, دانش آموزان برای شروع جدید آموزش.

“هنوز بسیاری از مدارس در Allegheny County یا مشترک المنافع بلافاصله انتقال به یک مدل آموزش که ارائه خواهد شد به تداوم خانواده,” او گفت:. “و حتی اگر وجود دارد تعدادی از سوالات که ما و هر سازمان دیگر نمی دانم پاسخ به من اعتقاد ندارم که در حال انتظار برای پاسخ به سوالات است که هیچ کس می داند که پاسخ به این است که بهترین راه برای آماده سازی دانش آموزان ما و جامعه ما برای تداوم یادگیری است.”

میلر اعتبار منطقه رویکرد پیشگیرانه در برنامه ریزی احتمالی آغاز شده است که چند هفته پیش. او همچنین در ستایش Allegheny County Health Department پزشکی اپیدمیولوژی دکتر کریستن Mertz برای کار کردن از نزدیک با مناطق از جمله کاج-ریچلند به عنوان آنها تحت نظارت این وضعیت است.

پیدا کردن یک راه برای ارائه آموزش از راه دور به تمام دانش آموزان در تمام سطوح درجه از جمله کسانی که با معلولیت و نیازهای ویژه است که ساده نیست میلر گفت. آن نیاز به یک تغییر اساسی در تمام سطوح است اما آنها سخت در حال کار برای کاهش استرس در خانواده ها و دانش آموزان در یادگیری دوباره.

“ما متعهد به پیدا کردن راه هایی برای دیدار با نیازهای هر دانشجو” او گفت:. “اگر تا کنون یک زمان وجود دارد برای تست تعهد ما به ماموریت هر دانش آموز و هر روز آن را در آینده با تداوم عملیات در جهانی همه گیر و ارائه روال قوام و ثبات هنگامی که هر چیز دیگری در اطراف خانه و خانواده و کودک با نگرانی و اضطراب است.”

میلر افزود که به محض دریافت تایید از پنسیلوانیا وزارت آموزش و پرورش آنها آغاز خواهد شد ارائه takeout صبحانه و ناهار به آن دسته از دانشجویانی که واجد شرایط زیر رایگان و کاهش هزینه وعده غذایی برنامه.

خانواده ها باید با این حال برنامه ریزی برای خاموش شدن بیش از دو هفته است.

“ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد اما یک امکان بسیار واقعی — و من این را با پدر و مادر (دوشنبه) به زنگ و یا ایجاد اضطراب — اما یک امکان بسیار واقعی است که چهار هفته و شش هفته و هشت هفته و حتی خارج از امکان نیست بازگشت به مدرسه در طول 19-20 سال تحصیلی. ما فقط نمی دانم. اما آنچه که ما در حال هیجان زده در مورد از تمرکز بر دانش آموز دیدگاه این است که چگونه می تواند ما را به بهترین از آن را برای ما دانش آموزان و خانواده ها و نیروی کار در این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im