توسط:
چهار شنبه, فوریه 15 سال 2020 | 9:26 PM
کاج-ریچلند را سامانتا الکساندر رفت و به WPIAL فردی ژیمناستیک قهرمانی که مایل به اقامت در فوت او.

او با موفقیت هدف خود را در چهار رویدادها و فرود در این مرحله از تریبون.

الکساندر دانشجوی سال دوم برنده تمام اطراف قهرمانی روز شنبه در ماه با نمره 37.65.

“انتظار نداشتم که من رفتن را به نفع خود به دلیل چند دبیرستان ملاقات من شده است در حال سقوط اما امروز من تا به حال هیچ-سقوط دیدار” الکساندر گفت. “این اولین WPIAL بنابراین این واقعا سرد است. من نمی رقابت سال گذشته است. من واقعا افتخار می کنم چرا که من تا به حال هیچ-سقوط ملاقات در یک زمان طولانی است.”

الکساندر برنده بر روی میله قرار داده شده دوم در پرتو هشتم در کف و نهم در طاق به لبه توماس جفرسون ناتالی مور که مجموعه WPIAL دیدار با سابقه در طاق با یک نمره از 9.95.

توماس جفرسون دوم Kamryn Kameg برنده متوسط من تمام اطراف طلا و مرکزی دره Cailey Dolata قرار می گیرد اولین بار در میانی دوم همه در اطراف.

الکساندر را به ثمر رساند 9.575 در میله به لبه Montour الکسیس بیلی که به پایان رسید با یک 9.350.

“من به طور معمول انجام بهترین در طاق اما امروز من نمی چسبد من فرود. من واقعا به خوبی بر روی, میله, بنابراین من حدس می زنم که من بهترین رویداد” الکساندر گفت. “من خوشحال به نفع خود است.”

مور ارشد مجموعه دولت ضبط در طاق فصل گذشته به طوری که او خوشحال بود برای اضافه کردن WPIAL رکورد به سر. او به حضور فرمانت دولت (W. Va.) و در آکروباتیک و غلت تیم.

“من نمی دانم که قبل از آنها اعلام کرد و آن را” مور گفت. “این واقعا دیوانه است. من احساس خیلی خوب است. من واقعا به خوبی بر روی میله و بدیهی است که بهترین من تا کنون انجام شده بر روی خرک در زندگی من است. پرتو خیلی خوب بود ، من می توانم انجام داده ام بهتر است در طبقه اما به طور کلی این یک روز خوب است.”

دمی Kondos مور را هم تیمی سوم قرار گرفت در تمام اطراف در پیشرفته را بدست آورد و برنده پرتو (9.45) و کف (9.55).

Kameg دانشجوی سال دوم قرار داده شده چهارم در خرک ششم در میله سوم در پرتو و پنجم در طبقه به تصرف خود در میانی من تمام اطراف عنوان با امتیاز 35.9. ماه هم تیمی پیپر گیلیسپی و تسا Romah دوم به پایان رسید و سوم شد.

Kameg محدود بود اما یک مصدومیت فصل گذشته و تنها به رقابت در میله بنابراین او هیجان زده بود را به نفع خود تمام اطراف عنوان در اولین امتحان کنید.

“این دیوانه” Kameg گفت. “این چیزی است که من فکر می کردم هرگز اتفاق می افتد. من قرار داده شده و واقعا به خوبی در پرتو امروز و من خوشحال به انجام این کار است. گاهی اوقات آن را بهترین رویداد اما معمولا تغییرات از دیدار و ملاقات کند.”

Romah (میله) مرکزی دره پیج دریک (خرک), Montour را Dailyn هاپکینز (پرتو) و Hopewell را Meghan کلی (طبقه) در زمان خانه طلا در میانی من حوادث.

تقویت شده توسط یک دونده تا پایان در میله Dolata نوشته شده در تمام اطراف نمره 33.692 به نفع متوسط II, لبه Kiski منطقه سامانتا کلمن که به پایان رسید با یک 33.575.

Seton LaSalle را کسیدی Rega (خرک), West Allegheny را الا Sekelik (میله), پن-ترافورد را Lacey Adamik (پرتو) و غرب Allegheny است اما کایل (طبقه) بودند و متوسط II حتی برندگان.

در شب جمعه توماس جفرسون با موفقیت در دفاع از آن WPIAL قهرمانی تیم.

این پلنگ به پایان رسید و با یک امتیاز 148.467 به ضرب و شتم دیدار با میزبان ماه قرار می گیرد که دوم در 147.918.

“ما تا به حال کامل دیدار” مور گفت: از عملکرد تیم در بازی جمعه. “ما سقوط نمی کند در تمام. این احساس خوب را به بیرون رفتن و ضربه زدن به همه چیز و پیروزی با تیم من است.”

دره مرکزی سوم شد و کاج-ریچلند به پایان رسید چهارمین غرب Allegheny پنجم شد و بارل ششم به پایان رسید.

Fawad استیل یک نویسنده مستقل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im