صورتی Supermoon شکوفا با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

در اینجا می آید در صورتی supermoon است که می گویند ماه کامل در برج میزان. این ماه بود به نام گل که شکوفه در ماه آوریل است. در واقع تبادل شکوفه خواهد بود یک راه ایده آل برای به اشتراک گذاری احساسات. مریخ به شکل دراماتیک زاویه به اورانوس در برج ثور یک جنبه به جلو از سازماندهی شگفتی شیرین برای دور زدن ناخواسته آیات.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). مخاطبان خود را در حال تبدیل شدن مهم تر از آنها باید. اگر تنها کسی که نیاز به تحت تاثیر قرار شما بود شما که به شما این را نشان می دهد ؟ چگونه ممکن است شما مرسی خودتان ؟

برج ثور (20 آوریل-مه 20). دوام است همان سفتی. راه را برای مقاومت در برابر قوی gales از زندگی است که به عنوان انعطاف پذیر به عنوان بلوط توانا که شاخه های خم و نوسان در حال حرکت با باد در حالی که بصورتی پایدار و محکم ریشه دارد.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). این امر می تواند فوق العاده اگر شرایط فقط حق داشتند اما آنها به نظر نمی رسد که… تا زمانی که شما برای باز کردن ذهن خود را به این ایده که “اشتباه” است و گاهی “درست است.”

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). درگیری شما با همین کار را برای هر حیوان. موجودات رقابت برای خاک و منابع است. امروز گزینه ها به پیشدستی کردن و جلوگیری از پنهان کردن و یا سرگردان.

لئو (جولای 23-Aug. 22). مردم در دریای مرده — bobbing در آب بیش از حد شور به غرق و غیر ممکن است برای ماهی ها و گیاهان برای زندگی در. این چیزی است که شوري می کند. با استفاده از کمی برای تفریح و سپس به جلو و عقب. بیش از حد سمی است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). یکی از چیزهایی است که باعث می شود آن را آسان می شود با فرد دیگری است یک زبان مشترک — و نه فقط منطقه و کلمات اما راه شما استفاده از آنها ظریف و معانی که شما را در درک با هم. بدون این مقدار از دست رفته است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شاعر مولی Brodak پیشنهاد کرد که “باد کار می کند مانند زیبایی کار می کند و نه متصل به آنچه در آن حرکت می کند.” شما تمایل به ذهن کسب و کار خود را به طوری به عنوان نه به اجازه مطلوب واکنش های دیگران را بی تاثیر است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). افراد خاصی هستند مانند آتشفشانها. زمانی که آنها گرم کردن جهان در اطراف آنها می رود کرده است. شما می توانید بدون انجام دهد که درام بنابراین شما حرکت می کند پیک نیک خود را در جایی دیگر.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما می خواهید به احساس رایگان. یک راه این است که به هدف کار خود را به سمت تغذیه واقعا نیازمند و شایسته به جای غذا به افرادی که باید قادر به کمک به خود را دارند.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). این زمان برای قرار دادن تلاش های خود را به چیزی است که حس می کند برای شما ترجمه را به راحتی به خود مردم و برگ های کوچک جایی برای شک و گمان و تفسیر است.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). به عنوان مدیر این فیلم حماسی به نام “زندگی من” شما می دانیم که به هر صحنه کمی درگیری باید سقوط. در غیر این صورت آن را یک داستان خسته کننده در واقع! شما لازم نیست برای درخواست مشکل و نه شما از آن است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). تفاوت بزرگ بین یک قفس و یک اتاق قفل شده است و درب. دریافت کلید و قفس می شود فقط یک اتاق است. حتی اگر هیچ چیز دیگری در مورد آن است که تغییر داشتن که کلید همه چیز تغییر.

امروز تولد (7 آوریل). شما یک بازیکن تیم خواهد شد که بخشی از بسیاری از گروه های مختلف از جمله آنهایی که شما جمع آوری. شما یک استعداد برای گرد هم آوردن عالی مسابقات برای خودتان و دیگران. شما ایجاد دوستی و اتحاد است که تمایل خود را به دست. در ماه اوت خود را در احترام به یک موضوع خواهد بود که شروع یک ماجراجویی است. برج حمل و برج سنبله می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 30, 2, 22 و 17.

هوش هیجانی: ساختمان در دیروز سوال از یک برج ثور به دنبال بالا بردن ضریب هوشی عاطفی سطوح در این پیشنهاد از دوست دختر سابق, اولین گام در شناسایی احساسات خود را. یکی از راه های ساده است که با استفاده از احساسات چرخ ابزاری است که طبقه بندی احساسات را نشان می دهد و هسته احساسات در ریشه آنها. مثلا نا امیدی و تحریک پذیری ها مربوط به هسته ای احساس خشم است. آرامش است که در ارتباط با هسته احساس آرامش.

هنگامی که شما می دانید که در آن شما بر روی چرخ گام بعدی این است که برای تعیین جایی که شما می خواهید و سپس برای حل اختلاف.

موضوع حرکت بین خلق و خو و تغییر حالتهای ذهنی شده بود ٬ توسط کارشناسان از زمینه های مختلف از مربی حرفه ای برای پزشکان به هنرمندان فیزیکی مربیان masseuses, بازاریابان, رهبران مذهبی, داروخانه ها, نوازندگان دانشگاهیان و بیشتر. هر کس می خواهد به احساس بهتر و وجود دارد نه بسیاری از اجماع به عنوان به چگونه بهتر انجام شده است.

این را به عنوان شما اجازه لغزش به آزمایش و پیدا کردن خلق و خوی-بالا بردن روش که بهترین کار برای شما.

دوباره برای اطلاعات بیشتر بر روی هوش هیجانی فردا.

افراد مشهور پروفایل: A-فهرست بازیگر راسل کرو مظهر آتشین جنگجو انرژی خود را از برج حمل خورشید. با natal مریخ و مشتری در hotheaded برج حمل بیش از حد به آن انرژی به ارمغان آورده است که او فوق العاده خوبی است و در چند موارد مشکل است. عطارد در برج ثور بر تعهد و سرسختی در آن طول می کشد به طور مداوم بهترین. جوایز اسکار را حفظ خواهد کرد به آینده را برای این برج حمل.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهارشنبه Mar 11, 2020 18:41:21 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im