پیشگام باروری پژوهش و ارائه نتایج در Greenslopes

جدید کارآزمایی بالینی انجام شده از طریق Greenslopes بیمارستان خصوصی پیشگام مرحله اولیه تحقیقات برای مشتاق پدر و مادر با استفاده از IVF که ارائه شده است نابارور با توجه به زن داشتن نازک پوشش داخلی رحم.

خلبان تحقیقات بالینی مطالعه که هدف آن استفاده از پلاسمای غنی از پلاکت برای حمایت از توسعه مخاط رحم و ارائه بهترین جنین, توسعه, تا زمانی زنده تولد و بارداری بیش از 12 هفته به تاریخ.

مدیر پزشکی مراقبت از باروری Dr کلر Boothroyd گفت: مطالعه اولیه نتایج امیدوار کننده است.

“این یک نتیجه بزرگ برای کارآزمايی بالينی اما بیشتر تحقیقات و آزمایشات مورد نیاز” دکتر Boothroyd گفت.

“نسبتا غیر معمول در وضعیت بسیار دشوار است برای این زوج به عنوان مطالعات کمی به راهنمای مدیریت.

“رشد جنین در رحم نازک پوشش کمی مانند رشد یک گیاه در خاک گلدان و یا بر روی زمین سنگی و نامطلوب آگهی, اما, اولیه ما, کارآزمایی بالینی, نتایج و داده ها به وضوح تشویق و ما هیجان زده در مورد مطالعه موفقیت تا به امروز است.”

Dr Clare Boothroyd says early results of the trial are promising
media_cameraدکتر کلر Boothroyd می گوید: نتایج اولیه محاکمه امیدوار کننده

آزمایشی است که هماهنگ با مراقبت کلینیک باروری و Greenslopes بیمارستان خصوصی.

Dr Boothroyd گفت: نازک آندومتر (مخاط رحم) بود غیر معمول و بسیار دشوار است به درمان بیماری با حدود دو درصد از زوج ها نیاز به IVF زندگی با یک بیش از حد نازک پوشش داخلی رحم.

“ما مطالعه با هدف رسیدگی به این وضعیت از طریق استفاده از پلاسمای غنی از پلاکت است که ما استخراج از یک موضوع را خون و معرفی به آندومتر نازک,” او گفت:.

“ما در حال کار به (هنوز به اثبات رسیده) فرضیه که PRP دارای سلول های بنیادی در این است که برای کمک به تکثیر شوند نازک آندومتر با سلول های جدید است که در نتیجه در یک پوشش ضخیم تر بیشتر implantations و کمتر سقط جنین.”

بیمارستان دعوت بیشتر, ارتباط جنسی, استفاده از IVF درمان و زندگی با بیش از حد نازک پوشش داخلی رحم به ثبت نام برای شرکت در پژوهش.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این مطالعه بالینی مراجعه کنید مراقبت از باروری وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im