دزدان دریایی, کشف یک خوش آمدید, حواس پرتی در برقراری ارتباط از طریق رسانه های اجتماعی ویدئوها

6 دقیقه پیش

در طول خرابی از قرنطینه در میان coronavirus بحران دزدان دریایی پیتسبورگ مدیر Derek شلتون گرفته است شیرجه رفتن به عمق سوراخ خرگوش از تماشای فیلم در رسانه های اجتماعی.

بسیاری از آنها از عمده-لیگ بیس بال بازیکنان با نشان دادن نبوغ در تمرین مهارت های خود را از یک hitter وظیفه گرفتن پنبه حلاجی تمرین به آنچه در ظاهر به عرشه یک قایق دیگر که با استفاده از یک برگ دمنده به عنوان یک تبادل ماشین.

“ما هر حال نمی آنهایی که عجیب و غریب مانند این که” شلتون گفت: از دزدان دریایی است. “عمده-بازیکنان لیگ برتر هستند مانند بچه های کوچک است. آنها در حال رفتن به دریافت خلاق و پیدا کردن راه هایی برای انجام کاری. این عجیب و غریبتر راه پیدا کنیم و در حال حاضر بیشتر از آن نگه می دارد ما را درگیر این دلیل که ما در حال انجام چیزی. همانطور که ما در مورد صحبت های زیادی است که بازی باید سرگرم کننده است. آن را سرگرم کننده است و آنها در حال پیدا کردن راه سرگرم کننده برای کار کردن است.”

دزدان دریایی تبدیل شده اند به رسانه های اجتماعی و برنامه های ویدئویی مانند FaceTime, اسکایپ و زوم به ماندن در تماس با بازیکنان و نظارت بر پیشرفت خود را در طول sportsworld shutdown.

شلتون گفت و کارکنان مربیگری خود را همراه با قدرت و مربیان تهویه و پزشکی, گروه, لمس پایه با بازیکنان چند بار در هفته و دیدن که بازیکنان در حال پیدا کردن راه هایی برای اقامت آماده برای بازگشت از بیس بال.

“یک چیز بزرگ در جهان امروز است که هر کس حمل دوربین عکاسی و فیلمبرداری با آنها در همه زمان ها با تلفن” شلتون گفت. “پس از آن آسان است برای گفتن ‘من ارسال 10 نوسانات است که شما در حال گرفتن و یا اگر شما در حال پرتاب کردن تپه و یا بازی گرفتن و یا هر چیزی شبیه به آن. به خصوص با گروه ما بچه ها خیلی هیجان زده به انجام کارهایی که آنها مشتاق به ارسال تصویری از آنها در نظر گرفتن 10 نوسانات.

“من فکر می کنم این خنده دار بخشی از آن است که شما را وادار به دیدن طیف گسترده ای از جایی که بچه ها در حال بازی گرفتن و جایی که بچه ها در حال گرفتن نوسانات و آنچه را که آنها در حال ضربه زدن به با net. با تکنولوژی مدرن آن را آسان تر به ماندن از آن شده است در گذشته به ماندن متصل شده و درگیر با بچه ها.”

دزدان دریایی, مدیر پزشکی ورزشی تاد Tomczyk گفته شده است هر دو “سرگرم کننده و خسته کننده” به دور از بازیکنان در آنچه که او به نام “فقط یک زمان منحصر به فرد برای همه است.”

فاز اول نظارت بازیکنان از راه دور درگیر بهداشت و سلامتی بررسی یو پی اس برای دیدن اگر بازیکنان بودند نشانه یا علائم کروناویروس که باعث covid-19. بعدی پژوهنده در چه نوع از آموزش دستگاه های آنها تا به حال در دسترس از وزنه به گروههای مقاومت به طوری که آنها می آیند تا با یک برنامه تمرین.

“شخصا در گفتگو با بازیکنان ما عملکرد کارکنان ما کارکنان مربیگری آنچه که ما در حال یادگیری است چگونه مدبر, یک, انسان, اما, دو, چگونه مدبر و خلاق ما بازیکنان و کادر مربیگری و عملکرد کارکنان در طول این زمان” Tomczyk گفت. “از هر معنی و منابع بازیکنان می توانید دست خود را در طول این زمان به آن بوده است شگفت انگیز برای یادگیری است. این بازیکنان با انگیزه به بازی. اگر آنها نمی, آنها نمی تواند انجام آنچه آنها انجام می دهند در طول این زمان از جداسازی. یک, آن را خوب است برای ذهن است. دو آن را فقط نگه داشتن بدن آماده برای آنچه در پیش روست.”

چه دزدان دریایی را کشف کرده اند این است که رسانه های اجتماعی تصویری تعامل است نه صرفا یک خوش آمدید, حواس پرتی برای همه اما شاید کشف یک راه بهتری برای برقراری ارتباط از راه دور.

“آنچه که ما آموخته ایم این است که-در-یک – FaceTime, زوم, اسکایپ, هر آنچه که ما را – که راه قدرتمند تر و موثر تر از یک تماس تلفنی راه قدرتمند تر و موثر تر از یک پیام متنی” Tomczyk گفت. “درست است که تعامل شخصی در حال رفتن به یک راه طولانی و من می دانم که بازیکنان قدردانی از که و من می دانم که ما کارکنان قدردانی اتصال است که ما با داشتن بازیکنان ما در طول این زمان.”

کوین گورمن یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کوین از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
دزدان دریایی/MLB | ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de