برج حوت خورشید سلام با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

در حالی که آن را از لحاظ فنی امکان حرکت را از طریق زندگی بدون فکر کردن در مورد آنچه در آن همه به معنی چند می خواهم به خصوص در زیر ملاحظه آسمان مانند این. این روح حوت خورشید همزمان با عطارد رتروگراد را یک تفریح و سرگرمی از تعمق وجود دارد. در حالی که بهتر است به انتظار پاسخ ما را بهتر خواهید بود برای پرسیدن سوال.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). آیا شما می خواهید به یادگیری به استفاده از یک چاقوی آشپزخانه مانند یک سرآشپز و یا سوار یک بالون هوای گرم یا دیدن اهرام مصر, این زمان برای تصمیم گیری که در چند هفته آینده شما این شانس را به صلیب چیزی کردن لیست خود را.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). زمانی که مردم از اراذل و اوباش از آنها از دست دادن چیزی. ایستاده در خارج از. حتی اگر شما احساس می کنید همان بپیوندید. برای عضویت خواهد بود به بخشی از خود را که بیش از حد با ارزش یک چیز به تجارت.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). انسان اساسا وحشی مرتفع ساختار فرهنگ است. فرهنگ باعث می شود یک فرد بالاتر از یک فرد است. این چیزی است که شما شرکت در امروز.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما مخلوط هوش خود را با یک تخصصی مهارت و حکمت به درخواست خودتان را به طور موثر. دسته کوچک موسیقی جاز را به شما سودآور نتیجه. تکرار و پیش دریافت در این بازی.

لئو (جولای 23-Aug. 22). جهان همیشه به سیگنال. اکثر مردم تنها به آنهایی که آنها ترجیح می دهند به عنوان خوانده شده. به عاقلانه است که باز به طیف وسیع تری از اطلاعات را ترجیح داده یا نه.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). شما باید نمایش است که منعکس کننده آنچه مربوط به شما است و باید کمی با آنچه که مردم در اطراف شما می خواهم شما را به فکر می کنم. کشف باورهای خود را. بیان آنها را دوباره.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). در آن طول می کشد شجاعت برای به اشتراک گذاشتن زندگی درونی خود را با جهان خارج به ویژه هنگامی که شما هیچ ایده چه چیزی آنها می رویم به فکر می کنم. آن را طول می کشد و حتی شجاعت بیشتری به مراقبت از. که در آن شما در حال رهبری به عرصه شجاعت است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). کسی ممکن است حسد حفاظت محل نگهداری خود را. شاید شما فکر کنید که این عشق اما آن را نیز می تواند در نظر گرفته شود نشانه ای از نا امنی پایین, عزت نفس و اضطراب در سبک دلبستگی.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). وجود خواهد داشت برخی از استرس درگیر در زمان خود را با عزیزان و باور کنید یا نه, این قسمت از شادی. تعلق نمی آید رایگان. هزینه تحمل است.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما فکر می کنم عمیق تر به این وضعیت است. شما در حال تلاش برای شکستن یک کد. وجود خواهد داشت بسیاری از معیارهای برای پیگیری. جلوگیری از هر گونه وضعیت که در آن شما نیاز به نظارت بر دیگران است. که اتهام خود را به اندازه کافی خواهد بود.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). وجود دارد ‘ هیچ پیروزی hollower از دستیابی افراد دیگر اهداف است. قبل از اینکه شما در پشت یک علت تصمیم می گیرید که چگونه آن را برای شما مهم است و به همین دلیل آن را شخصی و خاص خود را به قلب است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). اگر فشرده شما می شود شگفت زده در چه می دانید. بسیار وجود دارد شما در حال یادگیری فقط با بودن در یک وضعیت است. بسیار اتفاق می افتد در سطح ناخودآگاه.

امروز تولد (Feb. 18). دلیل این که شما کاملا راضی با نتیجه مگر اینکه شما می دانید دیگران بهره مند شده اند و همچنین شما بلند خواهد شد کل گروه این سال است. ماه آینده به ارمغان می آورد منابع بیشتر برای کار با و شما آنها را تبدیل به قابل توجه نتیجه ای است که تنها می تواند اتفاق می افتد خود را با هدایای خاص. سرطان و برج جدی می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 40, 33, 1 و 18.

نجوم سوال: “من یک صورت فلکی قوس (متولد آذر. 7, 1956) در عشق با یک برج جدی (متولد Jan. 3, 1955). هر دو از ما natal زهره نشانه ها در برج عقرب. ما شده ایم با هم و برای 30 سال است. او فقط از یک رابطه طولانی مدت است و نه حرکت رو به جلو عاطفی. باید به من بدهید؟”

صورت فلکی قوس, زنان جذب می شوند به برج جدی مردان که برای گریزان Sagittarian واژه ها: امنیت. هنگامی که مادر در خلق و خوی به لانه او مرد خود را. مسئول و موفق به عنوان سال بسته خرد برج جدی می شود دقیق تر و بهتر به دنبال و تمایل به شل کردن کمی بیش از حد. ارتباطات و صداقت بزرگتر مسائل بین شما; عمدتا بیشتر از او خارج می شود بیشتر در چهره اش می کنید. یک الگوی تحقیق و بحث. برج جدی مردان بزرگ در تدبیر و تنظیم وقت. او نه می خواهم به نگه داشتن شما در طول بازو از شنیدن “چرا شما نمی confiding در من است ؟” دوباره. خبر خوب این است شما می توانید این کار. من نمی بینم کسی تا به زودی. زهره در برج عقرب اتصال در واقع نگه داشته و شما دو تا با هم این. این امر می تواند احمقانه برای من به شما توصیه می کنیم اجازه دهید به این عشق قوی می میرند چرا که شما در حال حاضر — و شما زنده آن را در هر زمان.

افراد مشهور پروفایل: دنیا در آستانه دلو و حوت است Aquarian بازیگر و کارگردان مت دیلون. خود خورشید, عطارد مریخ و زحل هستند همه در که دوستانه و رو به جلو فکر کردن ثبت نام. شناخته شده برای خود محدوده دیلون می کند و کمدی و نقش قاتلان برابر با اثربخشی پیدا کردن بشریت در داخل حتی سخت ترین شخصیت های. این برج دلو the Aquarian creed.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 23, 2020 08:30:31 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>