Pittsburgh, حوادث, مراکز کنوانسیون در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به عنوان coronavirus گسترش

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

حوادث در سراسر کشور در حال لغو شد با توجه به تهدید رو به رشد از coronavirus اما این کسب و کار به طور معمول در غرب پنسیلوانیا است.

در حالی که اقدامات احتیاطی گرفته شده در David L. لارنس مرکز کنوانسیون در پیتسبورگ و در مونروویل مرکز کنوانسیون, رویداد, رهبران نظارت بر گسترش ویروس با هیچ زمان برنامه های تماس برنامه ریزی شده در کنفرانس های.

“خوشبختانه ما بسیار خوش شانس در اینجا در پیتسبورگ” گفت: جان DeSantis مدیر اجرایی پیتسبورگ خانه و باغ نشان می دهد. “من فکر می کنم همه می داند ما باید مراقب باشید اما ما لازم نیست به احساس خطر در این نقطه است. کسانی از ما که در نقطه داغ مناطق … ما تا به حال زمان برای آماده سازی.”

این رویداد سالانه امروز باز می شود و اجرا می شود از طریق 15 مارس در مرکز شهر مرکز کنوانسیون. در حال حاضر در 39 خود را در سال DeSantis گفت: این تساوی 350000 نفر از 200 مایل شعاع — از کلیولند به Harrisburg و از دریاچه ایری به چارلستون W. Va. بیش از 1800 نمایشگاه خواهد بود راه اندازی بیش از 10 هکتار از فضای طبقه.

DeSantis گفت: آنها به دنبال رهبری Allegheny County Health Department. همه دستشویی ها و ناهار خوری مناطق شده است پاک. رویداد مقامات روشن به ضد باکتری صابون در دستشویی و حمام و افزود: ضد عفونی کننده دست ایستگاه به مناطق که در آن پول و مواد غذایی به کار گرفته است. کارگران دستکش بپوشید.

بستن

در حالی که پیتسبورگ بر اساس کنوانسیون ها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی حوادث در سراسر کشور لغو شده است که این ویروس گسترش می یابد. به عنوان روز پنج وجود داشته است 199 تایید موارد کروناویروس در آمریکا و 12 مرگ و میر تا کنون به گفته نیویورک تایمز ردیاب.

در کلمبوس اوهایو نشان می دهد تجارت در ارتباط با Arnold Sports Festival به تعویق افتاده است و مقامات این هفته اعلام کرد. جشنواره خود را ادامه خواهد داد فقط با تماشاگر محروم از این رویداد. هیچ coronavirus موارد گزارش شده در اوهایو.

آموزش عالی فن آوری در کنفرانس اورلاندو خود را اعلام کرد مارس کنفرانس خواهد شد در حال حاضر انجام می شود عملا با چهار تأييد covid-19 مورد در فلوریدا.

در Austin, تگزاس, SXSW را به عنوان برنامه ریزی شده با وجود تعدادی از شرکت ها و سخنرانان کلیدی بیرون کشیدن. که شامل Facebook, Twitter و Infinite, the Austin American-Stateman گزارش شده است. تگزاس دارای 12 تایید موارد coronavirus.

بین المللی, بین اقیانوس آرام کانون در کنفرانس شانگهای میله میله برای مارس به تعویق افتاد تا اکتبر. به طور مشابه علائم تجاری بین المللی انجمن آوریل در کنفرانس سنگاپور به تعویق افتاد تا 2022. مقامات در حال کار با رویداد شرکت کنندگان به بازپرداخت پرواز.

“هنگامی که شما انصراف از یکی از این توله سگ آن را مانند شما می توانید به نوبه خود در اطراف و رفتن به جایی دیگر به دلیل وجود هتل ها و همه چیز را گفت:” دنیس Unkovic بین المللی وکیل با پیتسبورگ بر اساس مایر Unkovic & Scott LLP.

محلی شرکت نیز در حال کار برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در بایر گروه داخلی و خارجی گردهمایی بزرگ گروه های محدود شده, همراه با مشارکت مشاوران خارجی تامین کنندگان و بازدید کنندگان در جلسات به گفته سخنگوی دانیل کودکان.

مسافرت های بین المللی و از در معرض خطر کشورهایی مانند چین و کره جنوبی و ایتالیا نیز به حداقل کاهش می یابد.

در PNC Bank, که قصد دارد در محل به آدرس ظهور یک بیماری همه گیر و مقامات در حال نظارت بر این ویروس گفت: سخنگوی Marcey Zwiebel. او افزود که مقامات به اشتراک گذاشته اند علائم و روش انتقال با کارکنان همراه با سفر ایمن دستورالعمل که به دنبال توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

نظارت بر گسترش

در David L. لارنس مرکز کنوانسیون هیچ رویدادی لغو شده است در این زمان گفت: عمومی مدیر تیم Muldoon.

“بدیهی است که هر کس نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آن و نوع آن از یک مایع وضعیت” Muldoon گفت. “در حال حاضر ما قطعا باز برای کسب و کار است.”

با توجه به گسترش ویروس Muldoon گفت: مقامات کار با رویداد آینده سازمان مورد به مورد و بر اساس.

به گفته سخنگوی مورین وگل ملی ایمنی شورای شمال شرقی کنفرانس و نمایشگاه برنامه ریزی شده برای 11 مارس در پیتسبورگ مرکز همایش ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. او اشاره کرد که مقامات زیر coronavirus تحولات همراه با راهنمایی از CDC و وزارت امور خارجه ایالات متحده.

“ما می خواهیم همه کارفرمایان از جمله کسانی که برنامه ریزی برای فرستادن کارمندان به همایش به ارزیابی خود را منحصر به فرد محيطهای کار و نیاز و تصمیم گیری بر این اساس,” او گفت:.

مقامات Encore قهرمانی cheerleading رقابت میله میله برای 21-22 مارس در David L. لارنس, مرکز همایش گفت: آنها نیز نظارت coronavirus و تصمیم گیری بر اساس CDC, محلی, مقامات بهداشت و همکاران رویداد.

مقامات با مونروویل مرکز کنوانسیون بازگشت نیست خواستار نظر.

فولاد شهر باهم و زنجان برگزار می شود, وجود دارد, مارس 17-19.

“ما هیچ برنامه ای برای لغو ما آوریل واقعه” گفت: صاحب شرکت فولاد شهر باهم مالک رابرت استین. “در فولاد شهر باهم ما بسیار آگاه از شرایط بهداشتی با مشاهیر فروشندگان و طرفداران در هر نشان می دهد و ادامه خواهد داد به مراقب باشند که حفظ استاندارد در حال حرکت رو به جلو است.”

همان درست است برای دیگران در سراسر منطقه DeSantis گفت.

“Pittsburghers بسیار محتاطانه در مورد این مسائل است.” “آنها همه چیز را به نگه داشتن خانواده خود را امن است.”

کارکنان نویسندگان جیمی Martines و جوآن Klimovich Harrop کمک کرده است. مگان Tomasic یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مگان در 724-850-1203, [email protected] و یا از طریق توییتر @MeganTomasic.

مگان Tomasic یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مگان در 724-850-1203, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>