پیتسبورگ خانه و باغ نشان می دهد یک نشانه مطمئن از بهار

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

در نزدیک به چهار دهه Duquesne نور پیتسبورگ خانه و باغ نشان می دهد رشد کرده بود که جایی برای رفتن قبل از خرید برای بهبود و یا جدید اضافه شده به صفحه اصلی.

جان DeSantis نشان می دهد, مدیر اجرایی شده است که منجر به اتهام در ارائه به مردم برای کمک به ساخت این پروژه ها اتفاق می افتد.

DeSantis می گوید دو رو به رشد روند تعریف بخش بزرگی از این سال 39 برنامه خانه و باغ نشان مارس 6-15 در دیوید لارنس مرکز کنوانسیون — زندگی در فضای باز و “هوشمند” خانه فن آوری است.

“در غرب پنسیلوانیا ما عادت کرده اند به یک 50-50 تقسیم وقتی که می آید به آب و, اما در این سال آن را به مورد نبوده است,” او گفت:. “ما در حال گرفتن کوتاه تر در زمستان و آب و هوا است که بسیار متفاوت تر از خورشید کمربند.”

به عنوان یک نتیجه, مردم صرف مقدار زیادی زمان و توجه بیشتری بر فضای زندگی در فضای باز.

زندگی در فضای روند

این سال را نشان می دهد از ویژگی های طیف گسترده ای از فروشندگان فروش همه چیز از پاسیو و عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای, کباب, کوره, چشمه های آب معدنی و استخر DeSantis گفت.

حتی کودکان مجموعه نوسان تبدیل شده است بیشتر استادانه درست شده شامل خانه درخت و طرمبلنس.

ساخت اولین آن در نمایش جدید خواهد بود چلپ چلوپ, استخر قابل حمل سرگرم کننده از جاذبه های آماده برای تابستان, هوای آزاد, پارتی, شامل مواردی از قبیل 12-پا نخل درختی است که شاخه های آب, اسباب بازی بادی آب و یک استخر wading.

“نیز وجود دارد مقدار زیادی بیشتر توجه پرداخت به باغبانی و ذخیره سازی سازه ها در حیاط” او گفت:. آنها طیف وسیعی از حیاط ساختمان برای کاربردی سازی برای ساخت سازه — از جمله “کابین در جنگل” و “Lakeside کلبه” با “آسمان محدود” در دکور.

Lakeside ساختار به فروش می رساند برای کمتر از $15,000 مدیر گفت: “این یک بازگشتی به دهه 1920 و ’30s– هنگامی که آنچه در حال حاضر پیتسبورگ حومه بود ‘در کشور,’ یک محل به دور است.” مدل های دیگر نیز در دسترس هستند.

خانه هوشمند تکنولوژی

دیگر بزرگ “مسیر جدید” همه چیز در مورد انرژی و او گفت: از جمله گرمایش و تهویه مطبوع منابع انرژی جایگزین مانند انرژی خورشیدی و زمین گرمایی و امنیتی. شرکت کنندگان در دسترس خواهد بود برای بحث در مورد آخرین در خانه هوشمند فن آوری و اهمیت گرفتن یک خانه ممیزی انرژی.

DeSantis گفت: خانه و باغ نشان می دهد رشد کرده از 133 شرکت کنندگان زمانی که آن آغاز شده در سال 1981 به 1800 نمایشگاه در این سال نشان می دهد. DeSantis انتظار 350,000 شرکت کنندگان در طول نشان می دهد 10 روز اجرا شود.

مزرعه به جدول نمایشگاه مواد غذایی

بازگشت برای سال دوم به عنوان بخشی از این نمایش خواهد بود مزرعه به جدول مواد غذایی محلی نمایشگاه.

ارین هارت مدیر اجرایی مزرعه به جدول PA غربی گفت: 26 فروشندگان جدید خواهد شد از ویژگی های همه چیز از غذاهای لذیذ محلی و محصولات کشاورزی به مواد غذایی co-ops شراب ودکا و روح دیگر است.

“خرید تازه خرید محلی مرحله سخنرانان و مزرعه به جدول نمایشگاه فروشندگان نمایندگی بیشتر مزارع این سال,” او گفت:. “شرکت کنندگان خواهد بود قادر به خرید محلی, پنیر, گوشت, دانه, شیر, تخم مرغ, عسل, شربت افرا, تولید و بیشتر در سایت.”

یک برنامه کامل از سخنرانان ارائه خواهد شد موضوعات اعم از آماده سازی مواد غذایی و کشاورزی پایدار شهری و باغبانی و همچنین اطلاعات در مورد مواد غذایی عدالت و محیط زیست کار در حال انجام در منطقه است.

جدید به نمایش خواهد بود پنسیلوانیا مزرعه اداره Mobile Ag اد علوم آزمایشگاهی کشاورزی آموزش و پرورش علوم آزمایشگاه ارائه فعالیت های تعاملی برای بچه ها. جاذبه های محبوب در سال گذشته, مرغ, مسابقه با اجاره مرغ خواهد بود.

زنده باند بازی جمعه و شنبه شب هر دو تعطیلات آخر هفته نشان می دهد. در طول هفته خرید تازه خرید محلی مرحله خواهد شد از ویژگی های ویدئوها و فیلم در مورد مواد غذایی-موضوعات مرتبط. مزرعه به جدول سخنرانان و فروشنده لیست در دسترس هستند farmtotablepa.com.

پارکینگ در هاینز زمینه

DeSantis توصیه می کند که بازدید کنندگان پارک در هاینز درست در سمت شمال برای $8 و رایگان مستمر شاتل به نشان می دهد.

“خودتان مقدار زیادی از زمان را نشان می دهد بزرگ است,” او گفت:. “و بچه ها به ارمغان بیاورد. تاپیک کل کودکان روستا و منطقه برای آنها است.”

ورود مجدد برنامه در دسترس است این سال است. کسانی که به دیدن این نمایش می توانید خود را در حال حاضر پرداخت بلیط قبل از ترک ساختمان برای ورود مجدد بلیط برای یکی از روز باقی مانده.

آب نبات ویلیامز یک تریبون-بررسی مشارکت نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>