3 دقیقه پیش

افرادی که فکر می کنم از opera به عنوان ثابت نشده است با توجه به پیتسبورگ Opera.

این شرکت فقط-اعلام 2020-21 فصل خود را ادامه خواهد داد پرماجرا, برنامه نویسی, لنگر با مخاطبان مورد علاقه, اما همچنین ارائه تجارب جدید در سنتی و اپرا و قطعات معاصر چشمگیر تم ها و سبک های موسیقی.

در فصل آینده خواهد شد از ویژگی های جوزپه وردی “آیدا” برای بسیاری از دهه ترین-اغلب به انجام کار در اپرای متروپولیتن در شهر نیویورک و ولفگانگ آمادئوس موتزارت محبوب “فلوت سحر و جادو.” اپرا همچنین در حال حاضر خواهد شد پیتسبورگ والاتر از آنتونین دورژاک را “Rusalka” که مدیر کل کریستوفر هان می گوید: یک قطعه عکس.

جدیدتر آثار “Yardbird” در مورد آفریقایی-آمریکایی موسیقی جاز بزرگ چارلی پارکر; “Cecilia” یک داستان واقعی آمریکا با موازی به Sophocles’ “Oedipus Rex” اما در یک قطعا غیر اشرافی زمینه; و “سرباز آهنگ ها” که در ادامه چند فصل برنامه نویسی thread در مورد تجربه نظامی و جنگ است.

پیتسبورگ اپرا 2020-21 فصل در Benedum مرکز به جز اشاره کرد:

“Rusalka” (Oct. 10, 13, 16 و 18) است Dvorak بزرگترین اپرا, نوشته شده در آغاز قرن 20th. اکثر مردم می دانند که این طرح از دیزنی فیلم “پری دریایی کوچک.” قوی بازیگران شامل اکاترینا Siurina در عنوان نقش ماریان Cornetti به عنوان جادوگر Jezibaba اوان LeRoy جانسون به عنوان شاهزاده و Hao Jiang تیان به عنوان آب جن.

“فلوت سحر” (Nov. 7, 10, 13 و 15) یکی از موتزارت اپرا محبوب ترین که باز فقط چند ماه قبل از مرگ او در سال 1791. نوبت نمایشی و خنده دار آن شامل چند عاشقانه ماجراهای. اساسا آن است که یک سفر به سوی روشنگری و شامل برخی از موتزارت ترین sublimely روح موسیقی است.

Emmeline,” by Tobias جمع (Jan. 23, 26, 29 و 31, 2021, در, خلاق, هنرهای نمایشی و دبیرستان) خواهد بود جدید تولید شده توسط پیتسبورگ Opera. آن است که در مورد یک زن مشغول به کار در یک کارخانه نساجی در ایالت مین است که از آسیاب صاحب پسر و مجبور به رها کردن او نامشروع عزیزم. بیست سال بعد او می افتد در عشق با یک غریبه مرموز تنها به کشف او را او از دست رفته است. هان کار با آهنگساز در جهان برتر بیش از 20 سال پیش.

“سرباز آهنگ” دیوید T. کوچک (Feb. 20, 23, 26 و 28 در پیتسبورگ Opera ستاد) تساوی در مصاحبه با جانبازان پنج آمریکایی و جنگ و نشان دادن سرباز در حال تغییر چشم انداز در جنگ از جوانان به سن. هان می گوید: “کمی مخلوط از نمای صوتی تقویت شده و ابزار سنگ بدست مقدار زیادی از توجه.” این قطعه به سفارش توسط پیتسبورگ جدید گروه موسیقی که به برتر جهان در سال 2006.

“آیدا” (مارس 20, 23, 26 و 28) یک مثال کامل از Grand Opera. طولانی خود را در مصر نصرت صحنه قسمت عظیم در صفوف منظم و بخشی رقص است عینک در مقیاس بزرگ اما بسیاری از اپرا خیلی صمیمی تر در مقیاس ایجاد نفیس تغزلی زیبایی آن را به عنوان به بررسی درگیری های شخصی و عاشقانه در چارچوب جنگ بین دو کشور است.

“Yardbird,” توسط دانیل Schnyder (مارس 8, 11, 14 و 16 در اوت Wilson Center), یک داستان در مورد شبح افسانه ای bebop پیشگام تلاش برای پایان آخرین شاهکار او به عنوان revisits خود را الهام گرفته بلکه مشکل زندگی خود را با خانواده و موسیقی شریک Dizzy Gillespie.

اشتراک هزینه از $40 برای دو اپرا در حداقل گران قیمت صندلی در Benedum مرکز یا آگوست ویلسون مرکز به 700 دلار برای گران ترین صندلی در تمام شش اپرا. تک بلیط فروش در اواخر ماه اوت.

علامت Kanny یک تریبون-بررسی مشارکت نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de