سیاره ای بزرگنمایی از قطعات کوچک با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

چیزهای کوچک مانند برگ و پرهای بزرگ شده اند اهمیت برای ما است. دوست داشتنی در حق خود ما نیز رسمیت شناختن نقش خود را در چیزی بسیار بزرگتر است. دو چشمگیر حروف ربط امروز کامل سیاره آب و هوا برای پاپ آپ یادآوری است که مهم نیست چقدر کوچک ما ممکن است احساس هر یک از ما ضروری است و کمک کننده به یک تصویر بزرگتر.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). با این فرض که دیگران خوشحال هستند منجر به تعجب که چرا شما نمی. از دست دادن کل ایده که وجود دارد یک پایه برای شادی شما نمی نشست. به دنبال معنای مهم نیست که چگونه شما احساس.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). متوجه می شوند که کار بیشتری باید انجام شود می تواند احساس سرخوردگی هر چند این در واقع نشانه ای از پیشرفت است که برگ های اتاق را برای fine-tuning برای بهبود و یا قصد بازگشت به تخته رسم به پرسیدن سوالات مختلف.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). تمجید اغلب منجر به فرصت های بیشتر هر چند اعطا نیز می تواند فشارهای ناخواسته. شما آن را دوست دارم هنگامی که بهترین جایزه و دستاورد همین.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). کسانی که اغلب مسافرت معمولا یا پرداخت به آن را انجام دهد و یا آنها را ساخته ام سفر یک اولویت در زندگی خود را. شما می خواهید برای دیدن مکان های جدید و به شما امکان آن را می دهد.

لئو (جولای 23-Aug. 22). بخشی از شما است که با داشتن یک تجربه شخصی در حالی که به طور همزمان بخش دیگری از شما در برخورد با این تجربه شخصی شما با داشتن. آگاهی خود را از خود را چند وجهی طبیعت را آرام شما.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). وجود دارد معنی پیروزی بود و در آنجا نیز جنگ نالایق از شما. همانطور که برای استعاری جنگ در آن ادامه خواهد داد تقریبا مشابه با یا بدون شما انتخاب خود را.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). نگرانی های خود شده اند اساسا همان سال یک شاخص است که معمول مشکل حل تکنیک های کار نکرده و در واقع ممکن است بخشی از مشکل است. آیا شما آماده برای دریافت غیر متعارف?

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). که باید زمان خود را دریافت کنید: کسی است که به آن نیاز دارد ؟ بالاترین پیشنهاد? کسی است که بیشتر سرگرم کننده ؟ به مردی تنها زباله های لحظه ای. شما تصمیم می گیرید و همه در.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). هیچ کس نمی تواند رها کردن درد از یک زندگی معنی دار است. زندگی هدفمند خواهد بود پیچیده در زمان ساده در دیگران و متنوع با شادی زیبایی دشواری و امداد.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). زمان همه چیز خواهد بود احمقانه به استدلال می کنند با. جهان در حال اجرا نیست دیر یا زود. با چه چیزی اتفاق می افتد. حق بیمه فرصت وجود دارد برای شما به عنوان شما در حال حاضر به لحظه ای.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). خواهد شد وجود آزادی در یک قلم. نوشتن تمام چیزهایی که بوده است bugging شما هیجان انگیز شما و یا تخلیه و شما تبدیل خواهد شد فورا سبک تر است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). با این حال اشتباه یا درست شما ممکن است در مورد کسی که شما فکر می کنید که این لنز که از طریق آن شما دیدن جهان است. و هنگامی که شما تغییر لنز شما ببینید یک جهان متفاوت است.

امروز تولد (8 مارس). قبول ستایش و جشن انباشته بر شما فقط به اندازه کافی بلند برای درک و لذت بردن از, و پس از آن به سرعت بازگشت به کار. خود را مشتاق ذهن و توانایی خود را به دقت اشاره کردن به علت مشکلات (عملا و بدون سرزنش یا قضاوت) خواهد بود دیدنی کمک به افراد و گروه ها و جامعه آن را به عنوان اجازه می دهد تا برای پیشرفت. عقرب و سرطان می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 40, 22, 19, 38 و 50.

پیش بینی هفته پیش رو: شواهد نشان می دهد کسانی که با یک عمل قدردانی شادتر از کسانی که نمی دهد با تشکر در هر نوع منظم و همیشگی آداب و رسوم در راه است. پس چرا چند نفر باید رسمی, روزانه, روش برای تمرین قدردانی? شاید آن را سقوط تحت رده “خوب” اما کمی نچسب رشته که یک “باید” انجام خواهد شد و باید به زور به همراه حداقل در مراحل اولیه. این هفته از برج سنبله supermoon زمان بسیار عالی برای رفتن در مورد قدردانی از یک زاویه متفاوت شاید باد کردن تعریف شامل یک جذاب تر و لذت بخش روش. در اینجا پنج اشکال قدردانی است که اغلب به unconsidered اما تعداد نسبت به تولید قلب سپاسگزار.

1. هیبت. هر زمان که شما تحت تاثیر قرار گرفته به هسته با چه شگفت انگیز چیزی است که شما سپاسگزار بودن.

2. لذت بردن. به رسمیت شناختن است که شما با داشتن سرگرم کننده در حالی که شما با داشتن آن را مانند یک خودکار با تشکر از شما توجه داشته باشید به جهان است.

3. فروتنی. آن را غیر ممکن به فروتن و ناسپاس در همان زمان.

4. خنده. علاوه بر اینکه پاسخ این نوع از نشاط است همچنین تشکر و قدردانی از اتصال.

5. مشارکت. برای شرکت در زندگی به یک بازیکن یک رقصنده یک عامل این است که یک ضمنی سیگنال به زندگی فرایند است که شما را در درک و باور آن را به اندازه کافی به وصال.

افراد مشهور پروفایل: James Van Der Beek ستاره در کمدی جدید “بد” یک کمدی/ترسناک عکس در مورد یک زن جوان است که خرید یک بافت با ذهن خود. Van Der Beek به دنیا آمد هنگامی که خورشید و عطارد در برج حوت علامت شناخته شده برای قدرت های بزرگ از همدلی و ایده آل برای بازیگران است. او پس از وضع حمل زحل درس سیاره است که در, لئو علامت نشان می دهد کسب و کار.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: پنجشنبه, فوریه 13, 2020 09:13:41 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im