بازی با نادر منجر شود کمک پنگوئن ضربه محکم و ناگهانی خود را از دست دادن رگه

7 دقیقه پیش

برایان زنگ چیزی جمعه او تجربه نکرده بود در حالی که.

مطمئن شوید که او تا به حال یک کلاه ترفند اول خود را نزدیک به 15 ماه است. اما وجود دارد به مراتب بیشتر مربوط به احساس زنگ احساس آن شب.

او در بازی با سرب.

در روز سه شنبه 7-3 صفحه اصلی پیروزی در برابر اتاوا سناتور پیتسبورگ پنگوئن رفت و در مقابل 48 ثانیه به بازی برگزار شد و منجر بقیه راه است.

بیش از دو هفته گذشته زمانی که آنها غرق در بدبختی شش بازی از دست دادن رگه پنگوئن تجربه منجر به صرف 6:03 احتمالی 360 دقیقه است. که مختصر دنباله Feb رخ داده است. 23 در طول یک عقب و جلو 5-3 جاده از دست دادن به رقیب واشنگتن پایتخت.

“هنگامی که شما به چنین کشش طولانی بدون داشتن سرب واقعا و شما همواره در تلاش برای مبارزه با راه خود را در بازی آن را به خوبی دریافت که سرب” زنگ گفت. “من نمی دانم اگر آن را حس آرامش, اما ممکن است اضافه کردن به اعتماد به نفس کمی.”

در نهایت مهم ترین زمان به سرب است و زمانی که بازی به پایان می رسد. اما بازی با سرب به خصوص به عنوان اوایل به عنوان پنگوئن تاسیس یک شنبه می تواند زندگی را بسیار آسان تر است.

“اوه آره, آن را متفاوت” defenseman مارکوس Pettersson گفت. “ما می خواهیم بهتر باشد که در آن بیش از حد. هر زمان که ما یک سرب, حفظ, حمله. ما در بهترین زمانی که ما در حال حمله به این بازی ما در حال بازی تهاجمی و ما در حال اسکیت بر روی یخ. ما واقعا می خواهید به بازی با سرب و نگه داشتن حمله است.

“هر زمان که ما تا به حال سرب در (6:03) ما نوع سعی کردم به بازی در آن را کمی. ما نه به عنوان خوب به عنوان ما هستند که ما چوب پشت و سعی کنید برای محافظت از هر چیزی. که هویت ما و است که زمانی که ما در بهترین حالت. ما می خواهیم برای حمله به بازی و من فکر می کنم که آنچه ما را (سهشنبه). که به ما اجازه بازی با سرب برای یک مدت زمان طولانی است.”

اضافه کاپیتان سیدنی کرازبی: “شما احتمالا کمتر به احتمال زیاد به شانس و نیروی پخش و مطبوعات در فرصت های خاص. که بخش بزرگی از آن است. آن را ترکیبی از نحوه بازی شما و چگونه تیم های دیگر بازی می کند بیش از حد. وجود دارد یک سطح معینی از راحتی که آنها را (زمانی که در سرب) و کمتر شانس. همه آن چیزهایی که در ترکیب آن را همیشه به نفع منجر شود. هنگامی که شما از دست چند در یک ردیف است که به شما یک افزایش بزرگ هنگامی که شما منجر شود.”

انرژی یک تیم صرف زمانی که انتهایی متفاوت است با سرب و یا حتی گره خورده است نمره.

“این یک نبرد دشوار” گفت: Crosby که گل پیروزی در روز سه شنبه. “شما احتمالا با استفاده از کمتر از نیمکت است. آن را کمی بیشتر از یک سخت کار کردن برای اطمینان حاصل کنید. این بازی است که کمی سخت تر به این دلیل که تیم شما در حال بازی در مقابل احتمالا باز کردن یک تن است. بنابراین شما باید به کار سخت تر برای فرصت. در نظر گرفتن یک ضربه پنالتی می شود و حتی بیشتر چون اگر آنها نمره در بازی قدرت آنها اضافه کردن به خود را منجر شود. این یک حاشیه برای خطا است.”

مزایای بازی با تعداد زیادی در رتبه بندی از مخالفان تقریبا به نظر می رسد ارائه یک تقویت بزرگتر عاطفی از لحاظ جسمی.

“این خیلی بیشتر روانی بیش از حد چرا که شما می خواهید برای ایجاد بسیار” Pettersson گفت. “شما نوع تنش است. شما نوع از نگه داشتن چوب خود را کمی بیش از حد تنگ است. هنگامی که شما از یک سرب, ما می خواهیم به بازی تهاجمی است. شما می توانید نوع اجازه دهید شل و نگه داشتن اسکیت. هر زمان که ما در حال اسکیت خوب ما همیشه به نظر می رسد در یک حمله به حالت.”

اضافه شده به جلو عروسکی Blueger: “هنگامی که شما از دست دادن یک زن و شوهر در یک ردیف و شما در پشت بازی بعدی آن را سخت تر به حفظ آرامش خود. شما بیشتر در معرض خطرات و بیشتر تهاجمی است.”

دانش کار از جبر بولی لازم نیست به درک و چرا از آن خوب است به سرب در هر زمان در بازی است.

اما برای یک تیم است که به سختی یک تجربه بیش از طول دو هفته رسیدن به یک مزیت اولیه ارائه شده بسیار واضح بازآموزی در منافع.

“من فکر کردم آن را مهم بود که در بازی شب گذشته که ما قادر به دریافت اولین هدف” مربی مایک سالیوان گفت. “به نمره در چند دقیقه مثل ما بود یک افزایش بزرگ برای تیم ما است. این کمک ما به طور کلی اعتماد به نفس. این شگفت انگیز است که پر از انرژی است که شما هنگامی که شما نمره می خواهم که به خصوص در اوایل بازی. با توجه به شرایطی که ما در من مهم بود که در آن بازی خاص است.”

دنبال پنگوئن تمام فصل طولانی است.

# Steelersilluminati یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با ست طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>