hhd@get.creators.com (تعطیلات Mathis)

ماه در ورزشی, اجتماعی, برج جوزا به ما یادآوری می کند که چگونه ما را وادار به انتخاب ما playmates و تماس برخی شرایط از این بازی است. این انتخاب کنید ساخته شده است که آیا ما آگاهانه از آنها را یا نه. آن را فقط سرگرم کننده که عمدی وجود دارد به عنوان یک نوع خاص از شارژ که همراه با آگاه شدن از آنچه بودند هنگامی که ما ناخودآگاه تصمیم گیری.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). دیدگاه ناپایدار است. شما می خواهید آن را تغییر دهید ؟ حرکت می کند. که سریعترین راه است. زمان شما باید صبر کنید. رنگ — شما باید به اعمال با لنز. می خواهید به نگه داشتن یک چشم انداز به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است ؟ هنوز هم ایستاده.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما خودتان را دوست دارید بهتر است در اطراف برخی از مردم است. یک دلیل وجود دارد برای آن اگر یکی از شما ممکن است آگاهانه آگاه نشده است. اگر شما از آن ساخته شده یک قانون است که شما فقط به دنبال روابط با مردم شما احساس خوبی در اطراف ؟

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). توجه خود را به نیازهای همه کاره هستند. شما می توانید عمل زیبایی به عنوان یک خود شامل کسب و کار و شما همچنین می توانید یک دندانه در چرخ یک سازمان بزرگ است. شما هر دو را انجام دهد قبل از روز انجام می شود.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). شما لازم نیست برای انجام هر چیزی. تمام چیزهایی که شما احساس می کنید شما مجبور به انجام در واقع کاملا اختیاری است. تمام چیزهایی که شما به خودتان بگویید شما باید انجام دهید نیز اختیاری است. را فشار خاموش. دیدن گزینه های خود را.

لئو (جولای 23-Aug. 22). به عنوان نشانه ای است که قوانین, قلب, Leos اتصال در شبکه ای از دل و ارسال عشق از طریق تارهای نامرئی است که گسترش در سراسر بشریت است. شفا در حال وقوع است بین دوستان و غریبه ها.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). بچه ها در تمام سنین پرتاب بداخلاقی که نمی تواند آنها را به آنچه آنها می خواهند. خود را مادر راه بیشتر سرگرم کننده و خلاق و به همین دلیل شما آن را انتخاب کنید. شما نگه داشتن عقل خود را در مورد شما و به دنبال فرصت های جدید است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). یک فرد است که بسیار نگران و دل انگیز دیگری را هم ایجاد یک منحصر به فرد و صدای مستقل و مشاهده. فراموش نکنید که برای یک دقیقه استراحت. انجام یک شیرجه عمیق به چشم انداز خود را.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). شایع “فرقه فرد” ارزش اعتماد بنفس در اصل eusocial گونه; آن آسان است برای دیدن برخورد. مشکلات امروز ذوب دور به عنوان شما خودتان را به عنوان وابسته به جای جدا شده است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما لازم نیست که به قربانی کردن هر چیزی به عنوان انگیزه ای برای عشق به ماندن با شما. آن کار نمی کند مانند آن است و نه باید خود را در زندگی حرفه ای در روابط خانوادگی و یا دوستی.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). نگه داشتن به دنبال عالی مناسب برای آنچه در آن است شما می خواهید به انجام. شما لازم نیست به در حال حاضر انجام می شود سمت خود را کاملا. حق اعضای تیم کمک خواهد کرد که به شکل چشم انداز در طول راه.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). بخشی از یادگیری چگونه برای شاد بودن این است که یادگیری در مورد ناخشنودی. هنگامی که شادی است قطع آن را یک فرصت برای دیدن به همین دلیل ایجاد یک طرح عمل برای نگه داشتن آن در جریان است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). روابط سالم خوبی برای دیگر روابط سالم است. مثبت شما تولید با یک فرد میریزه به رابطه خود با دیگری. کیفیت مبادلات تنها اضافه کردن ارزش همه در اطراف.

امروز تولد (Jan. 7). امواج زني در ساحل نگاه ملایم به اندازه کافی در حالی که در حال حرکت عظمت اقیانوس ها. شما مانند ماه, اعمال نامرئی ثابت و نیروی توانا بیش از جزر و مد از زندگی است. شما یک برنامه روزانه و پیروی از طریق. تعهد شما به خودتان است که چگونه همه چیز ممکن است. لئو و برج عقرب می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 8, 40, 14, 3 و 38.

نجوم سوال: “من یک برج در یک مرحله جدید از زندگی است. یک سال پیش من و همسرم به پایان رسید 22 سال ازدواج بود که معمولی و تک همسری است. من در حال حاضر خودم کشیده شده به بررسی روابط در آداب و رسوم مختلف و سبک. من در حال توسعه دوستی و روابط عاشقانه یا جنسی با قوانین مختلف از من همیشه قبل از در نظر گرفته. من فکر می کنم در یک راه عجیب و غریب من احساس می کنم شفا آزادی و عدم قضاوت است که فراوان در این جدید توسعه دایره خود را از دوستان است. از سوی دیگر من اغلب احساس unmoored عدم وجود ساختار و محدودیت. نیمی از زمان من احساس می کنم مثل من انجام کاری اشتباه است و در اینجا است که من واقعا نمی دانم چه عشق است.”

عشق است با کیفیت توجه است.

اکثر مردم قبول معمولی جفت و سبک به عنوان کسانی که آنها باید در روابط است. خود را شجاع رویدادهایی مالش در برابر برج جدی تمایل به پیدا کردن آرامش در سنت و ورزش بدانند موجود اجتماعی ساختارهای قدرت. در حال حاضر شما بر روی بدانند قدرت است که از طریق قلب خود را. همین حالا خودتان قضاوت. استراحت. رفتن به راحتی به این طرز فکر جدید. شاید این کمک خواهد کرد که اگر شما انتظار نداریم که عشق به هر چیزی بیشتر یا کمتر از آن است.

افراد مشهور پروفایل: آکادمی برنده جایزه نیکلاس کیج شدید برنامه فیلمبرداری در ماه های آینده برای بسیاری از پروژه های جالب از جمله درام “خوک” در مورد ترافل شکارچی در اورگان بیابان در جستجوی معشوق خود جستجوگری خوک. قفس متولد شد زمانی که ارتباط سیاره عطارد و مریخ پرشور نیز در خاکی زحمتکش, برج جدی نشان سرکش خواهد شد.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, دسامبر 12 2019 12:40:30 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de