دلپذیر تپه باغ باشگاه جشن 80 سال

برای 80 سال گذشته دلپذیر تپه باغ باشگاه کمک کرده است به زیباسازی جامعه است.

از کاشت گل ها و گیاهان سبز در مکان های کلیدی در قصبه به آموزش تپه های جنوبی ساکنان در باغبانی و طراحی اعضای فدرال باشگاه انجام داده اند از آن همه است.

“چیزی برای همه وجود دارد در اینجا” گفت: باشگاه جمهور هلن Galluppi, 69, از Pleasant Hills. “این یک راه برای به دست آوردن و شما می توانید به عنوان به عنوان شما می خواهید.”

این باشگاه تاسیس شد و در سال 1940 توسط یک گروه از زنان به دنبال ترویج مدنی زیبایی در این منطقه است.

این ماموریت شامل ایجاد علاقه و ترویج دانش باغبانی و گل تنظیم اضافه کردن زیبایی به جامعه و کمک در محلی و ملی حفاظت و برنامه های.

“ما یک باغ باشگاه قبل از ما بودند قصبه” گفت: Charlene Bowyer, 77, دلپذیر تپه که باشگاه پیوست و در سال 2001.

یکی از این باشگاه و پروژه های کاشت یک درخت همیشه سبز و محوطه سازی مثلث در تقاطع سبز McClellan و برادوی درایوهای گفت: Juanita Lichalk یک 59-سال اقامت دلپذیر تپه که عضو باشگاه در سال 2006.

در سال 1955 دلپذیر تپه باغ باشگاه پیوست باغ باشگاه فدراسیون پنسیلوانیا است که در بخشی از باغ ملی باشگاه است.

ماری Mueller, 78, از کلمبوس که در پیوست این باشگاه در سال 2008 معتبر زندگی قاضی با ملی باغ باشگاه است. او سفر منطقه, قضاوت, مسابقات, بزرگترین آن در فیلادلفیا.

“این یک تجربه باور نکردنی” گفت: مولر که در پیوست این باشگاه پس از بازنشستگی از یک حرفه ای در هنر و توسعه مدیریت در سازمان های غیر انتفاعی در سال 2007.

او امیدوار بود به “در نهایت می دانم که چگونه به انجام حیاط من حق,” او گفت:. چه جلب او را به باشگاه بود طراحی شده است. او رفت و به گل مدرسه شد و یک قاضی و در حالی که گل وجود دارد به طور مداوم در داخل خانه او هرگز در بر داشت زمان برای ازنو او حیاط. او شده است بیش از حد شلوغ حضور در نمایشگاه و ارائه و یا قضاوت در سراسر بهار و تابستان است.

در طول سال اعضای باشگاه انجام داده اند محوطه سازی در مدارس در سراسر جامعه است. آنها نظارت محوطه سازی در پلیزنت هیل کتابخانه های عمومی — که در آن آنها با توجه به فضای تعمیرات اساسی سه بار در چند دهه گذشته است.

اعضای باشگاه نیز کمک به کاشت و وجین در مناطق خاصی از A. W. رابرتسون باغ.

Bowyer نظارت اجازه آزادی حلقه پروژه باغ در کلورلیف تقاطع ورودی اصلی به دلپذیر تپه.

پس از overhearing کسی که انتقاد از فضای خود را از ماشین Bowyer فنر به عمل است.

از طریق کمک مالی از باغ ملی باشگاه های محلی و کمک های مالی که در قالب آجر خرید بودجه مطرح شد به زیباسازی فضای. در سال 2015 یک ستاره آبی با راه نشانگر قرار داده شد در سایت به افتخار کسانی که در ارتش خدمت کرده است.

برخی از اعضای این باشگاه ترجیح می دهند طراحی در حالی که دیگران بیشتر علاقه مند در باغبانی مولر گفت.

“تمام نکته این است که مردم انجام می دهند و یادگیری,” او گفت:.

این باشگاه در دیدار ماهانه با برنامه های مختلف. آنها تمرکز بر روی طراحی باغبانی و حفاظت.

هر یک ممکن است آنها میزبان یک گیاه فروش که بودجه این باشگاه برای کل سال است. گیاهان آمده از اعضای متری و هر عضو موظف است نسبت به مشارکت در فروش.

وجود دارد حدود 25 نفر از اعضای این باشگاه امروز.

هر سال دیگر در این باشگاه میزبان یک گل نشان می دهد.

“این یک معامله بزرگ است. آن را مقدار زیادی از کار” گفت: Galluppi.

در طول ماه های بهار و تابستان, اعضای باشگاه در اطراف درایو در جامعه به پیدا کردن بهترین متری و باغ به نام “باغ ماه.”

در این سال این طرح این است که برای انتخاب یک باغ هر دو هفته برای تمایز Galluppi گفت.

اعضای باشگاه هر کدام داستان های به اشتراک گذاری در مورد سال آنها اختصاص داده شده به باشگاه که یک بار معتبر شد فقط دعوت است.

امروز آن را بیشتر اجتماعی Galluppi گفت. با این حال کاربران می توانید به عنوان به عنوان آنها می خواهم. اعضای خدمت در کمیته اعم از برنامه نویسی مدنی به بهبود است.

برای Lichalk که یک قطعه مهم. او پیوست چرا که او می خواست می شود یک بخشی از پیشرفت در جامعه است.

اعضای واز نزدیک در طول سال.

“آنها فقط مانند خانواده و آنها را برای نگاه شما” گفت: Jan Nevling, 69, از لذت بخش تپه که پیوست و در سال 2002 پس از شوهر سابق رئیس پلیس فلوید Nevling امضا شده او را تا.

“این یک تجربه خوب,” او گفت:. “نه تنها اعضای یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد باغ خود را نگاه خوب است, اما آنها همچنین برای مراقبت از یکدیگر در زمان نیاز است.”

“من فقط به تو افتخار ما کلب” Bowyer گفت. “آنها پشتیبانی خود را از جامعه برای 80 سال است.”

دلپذیر تپه باغ باشگاه باز است برای اعضای جدید. باشگاه دیدار در دومین شنبه هر ماه به جز ماه اکتبر در ساعت 12:30 p. m. در پلیزنت هیل قصبه جامعه ، اکتبر برگزار خواهد شد در اکتبر. 5. برای اطلاعات بیشتر pleasanthillsgc.org و یا چک کردن این باشگاه Facebook صفحه تحت دلپذیر تپه باغ باشگاه.

دسته بندی:
محلی | تپه های جنوبی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de