لطفا دست نزنید این ستون را با چهره

من تا به حال یک زن و شوهر از معمول قرار ملاقات های پزشکی این هفته بود و من استقبال, با, “آیا شما شده است به خارج از کشور در دو هفته گذشته? و یا آیا شما شده است در تماس با هر کسی که در خارج از کشور در دو هفته گذشته?” در هر نوبت. در چهره (صورت خود را لمس نمی) یک نوپای گیر این چیزی جز اطمینان بخش است.

وجود دارد گزارش مواردی از COVID-19 coronavirus ساعت در حداقل 81 کشور در حال حاضر با چند جدید سازمان ملل ذکر شده در هر روز. گوش دادن به اخبار مثل زیر برخی از نوع تیره استقرار بابا-همه گیر ردیاب.

سوال در مورد سفر من و مخاطبین قرار داده شد به من با مهربانی اما حرفه ای و من نمی تواند کمک کند زمانی که من آن را شنیده تصور جلسه هیات که در آن هیچ شک این پرس و جو و پاسخ های ممکن و صحیح پاسخ به کسانی که پاسخ و اقدامات احتیاطی اضافی و برنامه های احتمالی مورد بحث قرار گرفت. من احساس سپاسگزار برای همه این افرادی که آموزش دیده سخت به کار این مشاغل در اغلب کسل کننده اما دشوار است و اغلب کثیف گوشتی خط مقدم است که در مراقبت های بهداشتی.

ادامه مطلب: COVID-19 دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به عنوان شدید به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی

آنها بخشی از آنچه که باعث می شود من می خواهم به یک خوب coronavirus شهروند به یک راه یا دیگری را در این وضعیت بدتر است.

من فقط شسته دست من. من نه دست زدن به صورت من. من هستم. من 100 درصد در هیئت مدیره برای همه شستن دست ها چگونه به فیلم ها هستند که به ظاهر آنلاین. من خوش بینانه در مورد تاخیر در انتشار هیچ وقت به مرگبه موقع به درستی به نام جدید فیلم جیمز باند که پس از “بررسی دقیق و ارزیابی کامل از جهانی تئاتر بازار”— تولید کنندگان در حال برگزاری تا نوامبر است. این یک فیلم جیمز باند; آن را حفظ خواهد کرد.

اجتناب از جمعیت فرانسه در حال حاضر ممنوع زیادی داخل سالن اجتماعات) من قول داد برای دیدن هر فیلم با بیش از 37 درصد (یا کمتر از 15 درصد یکی باید به جلوگیری از “پس از بد و خوب آن را” جمعیت) در گوجه فرنگی فاسد است. اگر چه در حال حاضر که من به اشتراک گذاشته ام من طرح COVID-19 ممکن است تبدیل به یک مزیت به انت فیلم میباشد.

“آیا من می توانم یک بلیط به 11:40 a. m. نشان از مالیات وکیل شاگرد لطفا!” من فریاد خواهد شد.

“آن را به فروش می رسد!” دفتر جعبه را فریاد به من جایی که من ایستاده در خط. اگر چه داشتن یک محتاطانه اجتماعی فاصله از هر کس دیگری در خط من از گذشته لابی و تماشای تلویزیون نسخه ی نمایشی نمایش در فروشگاه های لوازم الکترونیکی در سراسر خیابان.

“من دو ساعت حلقه رنگارنگ مدرسه از ماهی به خوبی به اندازه کافی” من مشتاقانه منتظر به گفتن عزیزان من بیش از ما نیست-وحشت-خریداری شده (با داشتن 62-سال عرضه گوجه فرنگی کنسرو شده فقط من حالت طبیعی بودن) کاسه پاستا فوزیلی “اما نود دقیقه رنگارنگ پرندگان در حال پرواز را دریافت رای من در Weirdos در تلویزیون بخش جوایز انتخاب. اگر چه هر دو فیلم می تواند مورد استفاده قرار گیرد بیشتر شستن دست.”

مرتبط با: coronavirus نمی تواند موجود باشد. آیا شما آماده ؟

من نه دست زدن به صورت من. من پیشنهاد می کنم همه ما آرامش شستن دست ما و دفعه بعد که شما در حال شستن دست های خود را به خودتان یادآوری نمی شود نژادپرست است. آن کشنده است.

بیایید پر چه مانده از زمان ما و پس از شستشو با یک آنلاین چگونه به دست بشویید تصویری جشنواره فیلم, بهترین نمره بودن گیج مسابقه بین 27 نسخه های متفاوتی از جشن تولد, آواز دو بار. من مشتاقانه در انتظار ظهور پر جنب و جوش آنلاین شستن دست ها, آموزش تصویری, fandom. من می خواهم برای دیدن, هاردکور, Washies عجله به کامپیوتر خود را به تماشای جدیدترین ورودی در ژانر “املاک, indie در, مسائل, دانشگاه بیرمنگام باشگاه شطرنج خبرنامه تولید آن را وحشی است.”

“هیچ اخلال گران!” این Washies خواهد صدای جیر جیر فقط مایل لذت ساده از کلیک کردن بازی نمی دانستند که آیا این ویدئو را به یاد بینندگان به پرداخت توجه دقیق به آنها اغلب نادیده گرفته thumbs قبل و یا بعد از ذکر تمیز کردن زیر ناخن های خود را. من مشتاقانه منتظر به بسیار خوب فن و هنر بر اساس 461,180-کلمه alternate universe fanfiction که در آن Purell اجرا می شود یک کافی شاپ و تیتو ودکا است توصیه می شود برای استفاده به عنوان یک ضد عفونی کننده دست توسط CDC.

هیچ کس تا به حال رفتن به شنیدن تولدت مبارک همان بعد از این همه گیر ممکن است. حداقل همه مهمانان حزب را Pavlovian مانند دو خط در غوطه دست خود را مستقیما به کیک و شروع به مالش تا خود را شست.

در حالی که علائم COVID-19 شبیه به کسانی که از سرما و شامل ذات الریه در هر دو ریه و تب و سرفه و مشکل در تنفس, اگر شما یک گلو درد و آبریزش بینی شانس هستند شما لازم نیست که COVID-19. در واقع شانس هستند, در این نقطه, شما لازم نیست که COVID-19 به هر حال (وجود دارد در حال حاضر 48 موارد تشخیص داده شده در کانادا) اما لطفا عضویت من در هر صورت در خواسته خود برای آنتی بیوتیک ها.

به من اعتماد با دکتر خود شنیده است از آنتی بیوتیک است. شما در حال ارائه چیزی جدید است که آنها در نظر گرفته نشده بود و به نوعی جایگزین در دسترس است-روزنه ملاقات با سنگ های نیمه قیمتی چیزی که شما شنیده Gwenyth Paltrow در مورد یک بار که شما آن را باور نمی تواند صدمه دیده را امتحان کنید, اگر چه آن را احتمالا می تواند. آنتی بیوتیک ها به شما کمک کند اگر شما یک بیماری باکتریایی و COVID-19 است نه یک بیماری باکتریایی و در عین حال زمانی که شما نمی توانید دستان خود را بشویید (شستن دست های خود را) با استفاده از ضد عفونی کننده دست است یک ایده خوب اگر شما می توانید آن را پیدا کنید.

ادامه مطلب: کروناویروس در چین: سفر من از طریق یک زمین در مستند

وجود دارد در حال حاضر در حال اجرا بر روی ضد عفونی کننده دست در محله که در آن یک فروشگاه تا به حال آن را برای $57 یک بطری به طور خلاصه. آن را به فروش می رسد. من به یاد داشته باشید که نوشیدن ضد عفونی کننده دست نبود یک چیز وضعیت.

ضد عفونی کننده دست است خیلی سخت است که من گوگل ساخت یک جستجو است که احتمالا algorithmically سن من 30 سال است. این “تک آهنگ خود را در منطقه” ads در حال حاضر در حال تحت فشار قرار دادند برای تبلیغات به صورتی روشن ارتوپدی کفش های چوبی است.

من نمی خواهم همه چیز را از ابتدا و سازمان بهداشت جهانی مفید است یک صفحه در تولید ضد عفونی کننده دست. زیادی وجود دارد فتس درگیر در دستور است که به وضوح در نظر گرفته شده برای درمانگاه ها در مناطقی که دسترسی آسان به پزشکی درجه ضد عفونی کننده نیست هنجار.

من خواهد بود, ساخت وان حمام ضد عفونی کننده دست برای تمام محله است. بچه ها می آیند با کمی سطل. من می خواهم به آنها بگویم نه به لمس چهره خود را کمی. ما نمی خواهد لرزش دست و در حالی که بسیاری از دست دادن جایگزین پیشنهاد شده است من می خواهم به ارائه یک جایگزین برای دست دادن, جانشین, جایگزین, جایگزین: فقط همین نیست. نمی لرزش دست و سپس جایگزین کردن آن با هر چیزی. خوب هیچ کس درجه بندی تبریک خود را, شما فقط می توانید می گویند “سلام” بدون تماس فیزیکی از هر نوع و بدون انجام نوعی از رقص تعدادی مستقیم کردن کف خود را بزرگ عمو دوم عروسی.

پول خود را به مراتب بهتر صرف تمیز کردن وسایل از روی یک ماسک صورت, اما قضاوت نکن هر کسی که می بینید با پوشیدن یک ماسک صورت. شستن دست های خود را. خود منزوی کردن اگر شما احساس بیمار.

من صمیمانه شما را تحسین می کنم اگر شما از راه دور نگران coronavirus سمت راست تا زمانی که شما نسبت به, و یا بی دقتی در اطراف هر کسی که است. که آیا آنها سیستم ایمنی به خطر بیافتد و یا از قبل موجود بیماری است که باعث می شود آنها را بیشتر در معرض خطر و یا مسن هستند و می دانم که آن افراد مسن که در حال گرفتن فشار از این چیزی, و یا آنها فقط ساده wigged از آن خوب می شود نگران است.

بیایید مهربان اما قبل از اینکه شما بروید من یک اعتراف. در طول نوشتن این ستون من شده اند با دروغ گفتن به شما. با وجود اعتراضات به خلاف من در واقع دست زدن به صورت من. من سعی کردم همه چیز ممکن است برای جلوگیری از خودم از دست زدن به صورت من. تا کنون من گرفته تا بافتنی, اقدام به قرار دادن و ضربه به خوبی استفاده با نوازش سگ من چهره عوض و من فقط نشسته بر روی دست من. من صرف مقدار زیادی از زمان سفت فلفل تند در مورد درد را به من یاد متوقف شود. نوچ. اخ.

من داکت-ضبط زنده راکون به هر دست. من اقدام به راه اندازی یک انسان در ماسک آهن-الهام گرفته از روند مد. من بسته یک سوم زندگی راکون به من آهن ،

و هنوز هم. من لمس صورت من. به طور مداوم. آن را صادقانه کمی سخت به تایپ با هر دو دست عملا متصل به قیافه من و راکون است. من آنها را دوست دارم. بسیاری از کشورها آنها را “شستن خرس.” من شنیده ام آنها اسکراب دست خود را.

و با فشار دادن کلید با یک قلم من برگزاری در دهان من آرزو می کنم همه شما سلامت بسیار خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>